Egyéb

Ár:   360 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2013. március 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

tátombák

2016. január 10.

Pár hónapja vettem, 646os barnát. Eleinte "teljes pénzkidobás" kategória volt, de mostanában kezdem megkedvelni, mert pucér sminkekhez éppen elég. Ecsettel szépen fel lehet vinni, nem is porzik. Nem tolakodó szaténfényű barna, tusvonalhoz szépen mutat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

april

2013. április 14.

Régen több színt is használtam belőle. Elég jó a színválaszték belőle, szépek, alap nélkül nem annyira tartós, viszont az ára verhetetlen! Akkor vettem, amikor egy még nem használt színt akartam kipróbálni, hogy áll... Az avonos szemhéjpúderemet simán verte pigmentáltságban és tartósságban is, de ma már nem venném újra. A pontszámot az ár-érték arányra kapja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate