Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missmisfit, Módosítva: 2012. szeptember 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Adrienn08

2014. február 12.

Egy pár éve kaptam ajándékba anyukámtól, de nem hagyott mély nyomokat. Elhasználtam, de a végére már kicsit meg is utáltam azt az illatot. A rajongásom megmaradt, de ez a parfüm...felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

claudia

2012. október 3.

Jéé, nekemis van ilyenem :) Megrögzött monroe fan vagyok azért is vettem meg. Először nagyon boldog voltam vele, merthogy monroe meg tartós. De mostanára már egyre jobban kezdem megutálni. Nem olyan jó ez az illat. Először virágos kategóriába soroltam, de most már nekem olyan...kölnis kicsit öregasszonyos. Én is egy fülledtebb illatot képzelnék el Monroe név alatt :)
Sajnálom, hogy formálódik a szaglásom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Sajnálom, hogy formálódik a szaglásom :)

missmisfit

2012. szeptember 4.

Jó sokat kerestem, hogy mik az illatjegyei, de sajnos nem akadtam rájuk. Pedig nagyon kíváncsi lennék ám.
Tippem: A fejjegyek között citrusok. A szívben virágok. Az alapban van valami aldehides kölnis beütés. Egyszerre klasszikus és modern, viszont nagyon fantáziátlannak érzem. Nem egy különleges illat és nem is elegáns. Monroe-hoz pedig túl friss. Ha egy Marilynnel fémjelzett illatot alkotnának ma, én azt sokkal melegebbnek, fülledtebbnek, egy kicsit füstösnek és pikánsnak képzelném. Semmi gyümölcs, citrus, frissesség.
Ajándékba kaptam, mert nagy Monroe-rajongó vagyok. Használni, nem használom. A doboza aranyos. Az üvege semmilyen.
Összességében nem tartom jó parfümnek, pedig nem egy gagyi vacak és hál'istennek nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.