Egyéb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 pár, 2 x 20 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kecskesszuszu17, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kiszerelés:   1 pár, 2 x 20 ml
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A hámlasztó lábápoló zokni hatékonyan és biztonságosan eltávolítja az elhalt, megkeményedett bőrt. Akár egy alkalmazás is elegendő ahhoz, hogy regenerálja a bőrt a lábon és simává tegye azt.

Kitsyke

2020. július 31.

Hát.... első hétben vagyok még, elkezdett hámlani ,főleg a sarkam... még várok aztán jövök frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

peach

2020. június 24.

Úristen ne vegyétek meg, inkább rendeljetek valahonnan és várjátok ki azt a 2 hetet de ez valami borzalom. Rengeteg hámlasztó zoknit használtam már, olcsót, drágát, de olyan még sose történt, hogy egyáltalán semmit nem csinált. Ennek sikerült, jelenleg 4 hete hogy megcsináltam és se hámlás, se babysoft feet se semmi. Aztán még a cuccost is nekem kellett beleöntögetnem... vicc:D Azt se mondhatja senki hogy az ára miatt ilyen szr, ebayen ennyiért kapok olyat ami tökéletesen működik. A mentolt azt viszont elég rendesen túltolták benne, konkrétan szédültem meg zsibbadtak a lábaim mire letelt a hatóidő, úgyhogy ha valaki ki akarja ütni magát arra tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

Uhsen

2020. június 3.

Alapból kettőt vettem, egyet húgomnak, egyet magamnak. Ugyanolyan vastag bőrkeményedés van a lábunkon. Egyszerre csináltuk, ugyanúgy, ugyanannyi ideig.
Húgomnak 4 nap után elkezdett hámlani, aztán egyre jobban beindult, mintha rohadna a lába :D hatalmas darabokban hullik a bőre, szó szerint vedlik. Az én lábammal sajnos semmit nem csinált. A legapróbb kis hámlás sem történt meg. A műanyag zacskó valóban nem túl kényelmes és praktikus, nekünk méretileg megfelelt, de egy kicsit mély volt a kivágása.
Egy csillagot azért vonok le, mert nálam semmi nem történt, húgomnál viszont pedikűröst megszégyenítően teljesített.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Lilium

2020. április 7.

Nekem semmit nem segített. Egy óráig volt a lábamon, vastag zoknit is húztam rá. Egy hét után, nagy nehezen a talpam szélénél apró darabokban elkezdett hámlani a bőröm. És ennyi, ez volt 2 hónapja. Én vártam a csodát, de semmi nem történt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

Akara

2020. április 5.

Szépen lehámlasztott. Kicsit kellemetlen, hideg érzés volt viselni eleinte, de aztán megszoktam. Egy héttel később beindult a hámlás rendesen. Puhább lett tőle a talpam, pedig nagyon durva bőrkeményedéssel küzdök (meg persze csinos cipőket hordok).
Alapvetően jó, bár elég borsosnak tartottam az árát, ezért rendeltem eBay-ről olcsóbbat, ami ugyan nem ennyire hatékonyan hámlaszt, de ár/érték arányban mégis jobban megéri.
Nem szabad elfelejteni azt sem, hogy a hámlasztás mellett hidratálni kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Nem szabad elfelejteni azt sem, hogy a hámlasztás mellett hidratálni kell!

tkati

2019. augusztus 21.

A terhesség alatt elhanyagolt lábam miatt próbáltam ki, mert a reszelőt nem találtam elégnek. Először is, nem zokni, műanyag zacskó. Másodszor, a folyadék, ami hámlaszt, kibuggyan belőle legkésőbb akkor, amikor felhúzom rá a zoknit. Az a kb. 20 ml hámlasztó folyadék meg ide-oda bugyog a zacskóban akkor is, ha van az emberen zokni, így kellemetlen benne járkálni. Értelemszerüen nem csak a talpat, hanem a lábfej többi részét is éri a folyadék, majdnem a bokáig, ahol nem kemény a bőr. Ezeken a területeken csípett is egy kicsit. Nem véletlenül írja, hogy vegyünk rá zoknit, egyrészt az tartja a nejnlonzacskót a lábon, másrészt hideg érzetet okoz a folyadék. De ezen a zokni sem segít, persze. Gőzöm nincs, milyen a többi hámlasztó zokni, de ez kellemetlen. Inkább napi háromszor is használom a sarokreszelőt! Csak azért kapott két csillagot, mert megelőlegeztem, hogy három nap múlva tényleg látszik a hatás. De akkor sem veszem meg soha többet. Csak utóbb olvastam, hogy mások itt azt írják, elég gusztustalan a hámlás folyamata, és napokig is eltart. Hát, így nyár közepén azt remélem, mégsem fog hatni...
Frissítés: igen, hat, kb 5-6 nap után kezdődött. Kb. egy hete folyamatosan hámlik a lábamon a bőr. Hát, ezt nem nyáron kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

fanniekoo

2019. május 4.

Nekem nagyon profin csinálta a dolgát. Megmosott lábra húztam fel a zoknikat, utána még egy pamut zoknit is ráhúztam, valamint felvettem az itthoni szoba cipőmet is. 4-5 nap után elkezdett lehámlani minden ami felesleges volt a lábfejemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

AdaBeller88

2019. május 2.

Volt már dolgom hámlasztó zoknival. Megvettem az itthon kapható legdrágábbat, és a külföldről is rendeltem olcsót. Ez utóbbi vált be a legjobban. A Marion Spa volt az eddigi legrosszabb, konkrétan semmit nem csinált, pedig egy órát volt a lábamon, és megtettem az előtte szükséges lépéseket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Martu0508

2019. március 18.

Kezdjük ott, hogy a "zokni" mérete nem megfelelő, nekem a pamut zoknira is jutott a folyadékból, hiába figyeltem rá, hogy ne folyjon ki. A lábammal igazából annyit csinált, hogy kiszárította a felső réteget, de nem szedte le róla bőrt, pedig elég sokat vártam, hogy elkezdjen hámlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

marcsi1233

2019. február 1.

Bevált, törölközőt terítettem a lábfejemre zokni helyett, én nem járkáltam használata közben, nem akartam elcsúszni :D Négy-öt nap múlva indult be a hámlás elég erőteljesen, és még picit most is látható két hét elteltével, hogy a lábfejem felső részén még picit hámlik.
Megérte, kipróbálok más fajtákat is, és lehet, hogy visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Megérte, kipróbálok más fajtákat is, és lehet, hogy visszatérek ehhez.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea, Lactic Acid, Sodium Lactate, Glycerin, Betaine
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.