Egyéb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 pár, 2 x 20 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kecskesszuszu17, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kiszerelés:   1 pár, 2 x 20 ml
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A hámlasztó lábápoló zokni hatékonyan és biztonságosan eltávolítja az elhalt, megkeményedett bőrt. Akár egy alkalmazás is elegendő ahhoz, hogy regenerálja a bőrt a lábon és simává tegye azt.

tkati

2019. augusztus 21.

A terhesség alatt elhanyagolt lábam miatt próbáltam ki, mert a reszelőt nem találtam elégnek. Először is, nem zokni, műanyag zacskó. Másodszor, a folyadék, ami hámlaszt, kibuggyan belőle legkésőbb akkor, amikor felhúzom rá a zoknit. Az a kb. 20 ml hámlasztó folyadék meg ide-oda bugyog a zacskóban akkor is, ha van az emberen zokni, így kellemetlen benne járkálni. Értelemszerüen nem csak a talpat, hanem a lábfej többi részét is éri a folyadék, majdnem a bokáig, ahol nem kemény a bőr. Ezeken a területeken csípett is egy kicsit. Nem véletlenül írja, hogy vegyünk rá zoknit, egyrészt az tartja a nejnlonzacskót a lábon, másrészt hideg érzetet okoz a folyadék. De ezen a zokni sem segít, persze. Gőzöm nincs, milyen a többi hámlasztó zokni, de ez kellemetlen. Inkább napi háromszor is használom a sarokreszelőt! Csak azért kapott két csillagot, mert megelőlegeztem, hogy három nap múlva tényleg látszik a hatás. De akkor sem veszem meg soha többet. Csak utóbb olvastam, hogy mások itt azt írják, elég gusztustalan a hámlás folyamata, és napokig is eltart. Hát, így nyár közepén azt remélem, mégsem fog hatni...
Frissítés: igen, hat, kb 5-6 nap után kezdődött. Kb. egy hete folyamatosan hámlik a lábamon a bőr. Hát, ezt nem nyáron kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

fanniekoo

2019. május 4.

Nekem nagyon profin csinálta a dolgát. Megmosott lábra húztam fel a zoknikat, utána még egy pamut zoknit is ráhúztam, valamint felvettem az itthoni szoba cipőmet is. 4-5 nap után elkezdett lehámlani minden ami felesleges volt a lábfejemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

AdaBeller88

2019. május 2.

Volt már dolgom hámlasztó zoknival. Megvettem az itthon kapható legdrágábbat, és a külföldről is rendeltem olcsót. Ez utóbbi vált be a legjobban. A Marion Spa volt az eddigi legrosszabb, konkrétan semmit nem csinált, pedig egy órát volt a lábamon, és megtettem az előtte szükséges lépéseket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Martu0508

2019. március 18.

Kezdjük ott, hogy a "zokni" mérete nem megfelelő, nekem a pamut zoknira is jutott a folyadékból, hiába figyeltem rá, hogy ne folyjon ki. A lábammal igazából annyit csinált, hogy kiszárította a felső réteget, de nem szedte le róla bőrt, pedig elég sokat vártam, hogy elkezdjen hámlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

marcsi1233

2019. február 1.

Bevált, törölközőt terítettem a lábfejemre zokni helyett, én nem járkáltam használata közben, nem akartam elcsúszni :D Négy-öt nap múlva indult be a hámlás elég erőteljesen, és még picit most is látható két hét elteltével, hogy a lábfejem felső részén még picit hámlik.
Megérte, kipróbálok más fajtákat is, és lehet, hogy visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Megérte, kipróbálok más fajtákat is, és lehet, hogy visszatérek ehhez.

Micoka

2019. január 12.

Hasonlóan az előttem szólókhoz, nekem is a pici nylon volt a bajom vele, nagyon kellett figyelni, hogy ne csurogjon ki a folyadék. Ettől eltekintve könnyű a használata. Kb. 70 percig volt a lábamon, utána a 4-5. napon kezdődött el a hámlás. Elég sokáig, kb. 2 hétig tartott (a Parasoftin-nál ez kb. 1 hét volt), elég pici darabokban jött le a levált bőr. Én sem tudtam gyorsítani a hámlást más eszközzel. Nem végzett 100%-os munkát, de egynek/próbának jó volt, bár ezt a típust nem fogom újra venni. (Nyitott szandált hordok szinte egész nyáron, most ősz végére egy közepesen száraz sarok és ujjpárnák, semmi extra száraz típusú lábra használtam.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 12.

viewxy

2018. október 2.

Most raktam fel, kiderül mi lesz :) A műanyag zokni része elég vékonyka, véknyabb és sérülékenyebbnek tűnik, mint azok a bolti nejlon szatyrok, amiben péksütit lehet venni. Elég rövid is, ahogy beletettem a lábam és húztam fl a zoknit, kifolyt felül a folyadék. Nem tudom, legközelebb lehet jobban járok, ha kipróbálom egy rendes műanyag zacsival. Rendesen hideg, ahogy a lábamon van, pedig két zokni van rajtam azt hittem meg fogok gyulladni. Járkálni elég életveszélyes mert csúszik. Egy pár nap múlva update, hogy mit alkotott, addig három csillag a vékony műanyag miatt amiből már kb a fele kifolyt, pedig csak ülök vagy egy órája egyhelyben

UPDATE: Kb. másfél hét kellett amíg elkezdett hámlani, aztán vagy 2 hétig folyamatosan. Jujj, hát működik. Szebb lett a talpam, ugye azért sokkal jobban lehozta a vékonyabb bőrt a lábfejemen, lábujjak közt. Egy kezeléstől nem vártam csodát, de ha lesz alkalmam újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

NoNa

2018. szeptember 18.

Bevált a termék! A zacskója elég vékony és kicsi, sajnos a lábujjam át is lyukasztotta, de nem volt vészes. 1 órán át hagytam a lábamon, néha zsibbadós-hideg érzésem volt a zokniban. Pár napig szinte semmi sem törént, majd a 3-4 nap környékén elkezdett hámlani a lábam, ami végül 2 hétig tartott. A folyamat során a lábam elég gusztustalan volt, cafatokban jött le a bőröm, hiába próbáltam leradírozni/habkővel leszedni. De úgy tűnik a végére ért a hámlás, gyönyörű puha lett a lábam :) Egy-két nagyobb bőrkeményedéssel nehezen bírkózott meg a Marion Spa, de alapvetően nagyon szép munkát végzett. Még ajándékba is vettem ilyet testvéremnek, remélem neki is beválik. Ár/érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea, Lactic Acid, Sodium Lactate, Glycerin, Betaine
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.