Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: C.Dóri, Módosítva: 2013. augusztus 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajfestékek

Hajszínező kréta.

Anne74

2016. augusztus 9.

Nyaralás alkalmából próbáltam. Szinte minden színből vittek fel a hajamra. Hosszú hajam van.
Nagyon jól sikerült, vidám összhatás.
Könnyen eltávolítható (mosás) aztán ismét a fantáziára van bízva. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Nagyon jól sikerült, vidám összhatás.
Könnyen eltávolítható (mosás) aztán ismét a fantáziára van bízva. :)

Oraculum

2014. szeptember 5.

Szerethető, bár szárítja a hajat, de ez nem meglepő, végül is krétaporból van ez is...
Nem minden szín fogja be a hajat, de ennyi pénzért érdemes próbálkozni vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Nem minden szín fogja be a hajat, de ennyi pénzért érdemes próbálkozni vele:)

necra

2013. szeptember 14.

Az én hajam középbarna, azon is nagyon szép. A szomszéd lány sötétbarna haján viszont nem látszódott

up. Ha egyszerre nagyobb mennyiségű hajon szeretném használni, akkor látványosan szárítja, töri, seprűssé teszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Silmaril

2013. szeptember 14.

Szép intenzív színei vannak. Én platinaszőkébe használom, de a youtubon láttam, hogy a sötét hajat is szépen befogja. Kicsit száraz utána a hajam vége, de mégis csak egy krétáról beszélünk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

necra

2013. augusztus 27.

Én ebayről rendeltem a 6-os szettet 600Ft-ért. Tényleg vizes hajra kell használni, viszont száradás után nem túl intenzív, vagy lehet, hogy magamnak nem tudom megcsinálni olyan jól. Most rendeltem meg a 12-es szettet, azért nagyon várom.

up. megérkezett a 12-es paletta és imádom!!!!a világos lilát próbáltam ki és nagyon sokan észrevették és megdicsérték. Nem tudom, hogy öreg vagyok-e már ehhez a kis vadsághoz, de nem érdekel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

C.Dóri

2013. augusztus 13.

Jó dolognak tartom ezt a féle hajszínezőt. Nem vészesen drága és rengeteg szín található benne, többször felhasználható egy-egy szín. Olyan csomag is van ahol több szín van, de olyan is ahol kevesebb. A használati leírásokban azt olvastam, hogy nedves hajba kell beledörzsölni a kiválasztott színt, viszont így nagyon begubancolta a hajam. Legközelebb a száraz tincseket színeztem be, így már semmi gondom nem volt. Szőke hajam van ezt hamar befogja a kréta, sötét hajnál nem tudom mi a helyzet. A legközelebbi mosásnál ki is jött a szín, így lehet bátran kísérletezni. Egy ekkora szettet, mint ami a képen van 2000 ft körül vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Emolliensek: Dimethicone, Tridecyl Trimellitate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben

Kaolin 0 0

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Methylparaben i I ta I par 0 0