eBay

Ár:   $1   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amrita92, Módosítva: 2015. július 2.

Ár:   $1
Kiszerelés:   4,4 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Vízálló, és egész nap a helyén marad

e-bay find: matt folyékony rúzs fillérekért

Legadema

2019. január 23.

Több árnyalatban rendeltem, de előtte youtube-os videókat néztem, hogy a szinválasztás okés legyen.
Valamelyik szin nagyon tetszik, valamelyik kevéssbé annak ellenére, hogy tényleg alaposan meggondoltam melyiket rendeljem meg.
Maga a termék elég pigmentált, tartósnak mondanám, ha vigyázunk amikor eszünk vagy iszunk
Egyenletesen kopik, ami számomra plusz pont. Árát tekintve szintén plusz pont.
Nekem nem száritotta ki, de fontos, hogy csak akkor használjuk, ha az ajkak eléggé hidratáltak.
Kicsit ragad.
Van ennél jobb is, de szerintem megér egy próbát 😉

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Egyenletesen kopik, ami számomra plusz pont. Árát tekintve szintén plusz pont.
Kicsit ragad.
Van ennél jobb is, de szerintem megér egy próbát 😉

Csutak

2018. augusztus 21.

Emiatt a f*s miatt buktam ebayen ötszáz forintot, mert én hülye nem a minőségellenőrzés után írtam feedback-et. Szépen rátapad a számra és tartós, de cserébe minden folyadékot kivon, csontszáraz lesz tőle a szám és persze, hogy minden kis szar ráncba beül. Az élénkebb színnel úgy nézek ki, mint egy útszéli...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Tincs

2018. február 17.

Megéri kipróbálni, nekem sokáig elég, mert egy rétegben is szépen fed. Tartós, tökéletesen matt. Mikor szárad, kicsit furcsa érzés, és tapad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

cs3ng31214

2017. december 11.

Nekem tetszik. 18,26,33,22,29 szinek vannak meg. Ennyi pénzért simán rendeltem többet. Ki kell fogni a jó eladót, mert van akinél nagyon gyér a minősége a rúzsnak. Én is kidobtam 1 színt mert sokkal halványabb volt a kelleténél és foltos volt. Ezentúl csak ugyanattol az eladotol rendelek. De a többi ami megvan az szuperjó. Nagyon tartós mattra szárad és szuper az állaga. Picit szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

melissared

2017. október 19.

Szörnyű... nem szárad rá a számra kicsit sem, könnyen kenődik és nagyon foltos is. Nekem a legsötétebb bordó van meg, de ha felkenem, akkor egy halvány piros eredményt érek el. Hatalmas csalódás..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Quwer

2017. augusztus 16.

Ár-értrék arànyban nagyon szuper kis rúzs ! 5 árnyalatom van . Valóban mattra szárad , nagyon pigmentált , ivás és csók álló de a zsíros ételek picit leszedik , amúgy az evést is kibírja ! Viszont ügyesnek kell lenni , mert nagyon gyorsan szárad , és ha kiszaladsz a vonalból iszonyat nehez levakarni es javítani , de ez nem rossz dolog csak megfigyelés . Hátránya hogy ha lekopik nem lehet szépen kijavítani , mert a 2 reteg nem szárad meg egymáson ! Tipp: ha picit ragadós marad ,átlátszó púdert teszek rá es olyan lesz mintha semmi nem lenne a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

canimbenim

2017. július 19.

Szinte ingyen van,de ettől függetlenül nagyon is jó. 2 árnyalat van meg nekem,egy nude és egy pink. A szaga botrány,viszont nagyon tartós és ez tényleg mattra megszáradt. Egy rétegben elég föl kenni,olyan jól pigmentált

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

kalmaniki

2017. július 14.

Egy gyönyörű pink árnyalatom van belőle, de ebben ki is merülnek a pozitívumai. Nagyon csúnyán kopik, büdös, rettentően szárítja az ajkaimat és szörnyen ragad, nem szárad meg soha. Hiába tartós ha kényelmetlen érzés viselni és csúnyán kopik. Azt a 300 Ft-ot nem sajnálom érte, de számomra használhatatlan sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

mesiikee

2017. június 5.

nagyon olcsó de majdnem ugyan ennyiért lehet sokkal jobbat is kapni, nekem ragacsos maradt és elég csúnyán kopik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Csucsi08

2017. május 25.

2017.05.25. Na, el is felejtettem... szóval akkor, sosem tudtam hétköznap használni!! Otthon próbáltam csak ki, de rondán kopott. Idővel megint elővettem, hogy akkor próba, de alig volt 10-20 percet rajtam, inkább leszedtem a számról, és komolyan mondom felületi sérülések lettek a számon tőle, égett és fájt. Kellett 2 nap mire helyrejött! Te szent ég!! Amúgy meg elfogott a félelem, hogy a szervezetembe jutnak a darabkái... és hát az árát tekintve ki tudja miből is készült. Sosem többet!!!!

2016.09.13 Nos, még nagyon nem is tudok megfelelően csillagozni. Tegnap érkeztek meg, és egyből ki is próbáltam mind az ötöt.
Az árnyaltok: 2, 10, 18, 22, 30. Nos a 2. egy pinkes árnyalat, ami még egészen hordható is. A 10. szín videókon világosabbnak tűnt, élőben viszont egy kissé csillogós rozsdavöröses árnyalatot kaptam... nem is értem. A 18. számomra hordhatatlan mert annyira világos a számon, hogy durván természetellenes. A 22. kissé merész, erősebb bordós árnyalat. Nem szoktam ilyesmit viselni, de végül is, egyszer egy alkalomra el tudnám képzelni. A 30. viszont telitalálat, annyira természetes árnyalat, és annyira imádom a nude árnyalatokat. Szépen lehet hozzá erősebb szemsminket csinálni.
Egyelőre ennyit a színekről. A napi használatot csak 30-as esetében tudom majd gyakorolni, illetve, hogy hogy bírja ki a napot. Nekem nem ragad. Na jó, mikor felkenem akkor igen, na de meg kell várni, amíg mattra szárad, akkor teljesen rendben van.
Összességében: mindenképp ki akartam próbálni ezt a terméket, illetve több árnyalatot. Ez össze is jött. Jó volt próbálgatni, de a 30-as árnyalatot szerintem el is fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Isododecane, Cetearyl Alcohol