Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2013. január 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Nincs benne: szteroid, festék- és illatanyag, lanolin, parabenek, mineral oils.

hudaka

2015. március 27.

Olvastam egy korábbi hozzászólást, melyben egy olyan összetevőről írnak benne, ami nincs is! Ez pedig a Ceteareth-20. Szóval a Medihoney Derma krémben nincs ilyen összetevő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 27.

lil

2013. január 16.

Nagy reményeket fuztem ehhez a krémhez. Kislányom ekcémás borére ajánlotta a dokink, miután kikotottem hogy én aztán nem fogok szeroidot kenni rá. Egy másik változatát is megvettuk, az osszetevok szinte ugyanazok voltak. Úgy adják el, hogy csupa természetes osszetevok, és tényleg mintha ennél jobb nem is létezne. Másfél doboz elhasználása után (enyhe javulást okozott az ekcémában, és levitte a pirosságot, meg csokentette a viszketést, az illata finom mézes), úgy dontottem, hogy megnézem itt az osszetevoket. Hát egybol abba is hagytuk a használatát, és akármilyen drága, úgy kuldtem a kukába.... Hogy miért kellett azt a francos ceteareth 20 osszetevo bele? És én ezt kentem a babámra.. El is olvastam a dobozt újra, és látom kisbetukkel ott áll az oldalán, hogy ép borre kenjuk. De konnorgom, az ekcémásnak hol van ép bore?! Ahol nincs ekcémája, oda minek kenném?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol