Méthode Jeanne Piaubert

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: SmilingfullyB, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Egy aromaterápia inspirálta alkohol mentes tonik, mely eredeti összetételének köszönhetően kombinálja a zöld tea hatását másik 5 esszenciális olaj hatásával, stimulálva, tisztítva és megvédve a bőrt a külső káros hatásoktól. Használata után a bőr tiszta és tolnizált marad.

juditkaa70

2016. július 30.

Az illata fantasztikus. Nagyon szeretem. Kíméletesen eltávolítja a sminket,miközben hidratálja a bőrt. Kellemes az állaga is. Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 30.

grund

2013. március 10.

Nagyon jó illatú, frissítő tonik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Nagyon jó illatú, frissítő tonik.

SmilingfullyB

2012. augusztus 24.

Nagyon jó kis tonik, már gyakorlatilag elhasználtam és ezalatt egyszer sem volt okom panaszra. Sajnos a dobozát már kidobtam azon volt az INCI lista, a neten hirtelen nem találtam, ha mégis megtalálom feltöltöm. Nagyon tetszett, hogy pumpás így kellemesen az arcra permetezhető. Volt, hogy a sminkemet is ezzel szedtem le, hibátlan munkát végzett, éppúgy mint a napi arcápolási rutinom részeként. Az arcomat tényleg frissenk, tisztának éreztem. Ha később kentem föl az arckrémet akkor sem éreztem száraznak a bőröm, és kényelmetlen sem volt egyszer sem, nem is zsírosodott rögtön. A szemem sem irritálja (volt, hogy sikerült belepermetezni...). A tág pórusaimat valamelyest összehúzta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.