Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bubb, Módosítva: 2012. június 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

jzsofi

2013. október 17.

Ezer éve vettem egy ilyet, arany-barnás-terrakottás színben, a bőrömön pedig csodás barackos színt hoz össze, minimális selyemfénnyel. Nagyon szeretem, sokszor használom. Alig fogy, hihetetlenül kevés kell belőle. Épp hogy hozzáér az ecsetem, és még a kézfejemen először végighúzom hogy levigye a felesleget, és utána mehet az arcomra. Ha így haladok vele, unokáim is megöröklik .... Szegeden a "Kincses sziget" nevezetű boltban vettem, valami hihetetlenül ócó péz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

kissbarbara1990

2012. december 1.

2 éve vettem (pink-arany-fehér), minden nap használom,mintha nem is fogyott volna belőle. nagyon szépen kilehet vele hangsúlyozni az arccsontot. én nagyon szeretem. nevetséges 490 forintért vettem,még évekig elég is lesz. IMÁDOM! milliószor leejtettem már,nem tört el,de még csak repedés sincs rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

Hidratálók: Butylene Glycol

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.