Egyéb

Ár:   $19.50   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. január 16.

Ár:   $19.50
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Arcra és testre is használható, lemosást igénylő tisztító maszk koreai mugwort-tal, kifejezetten problémás, irritált bőrre. Gyengéden hámlasztja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

jirka

2017. február 26.

Január elején vásároltam, a Wishtrenden találtam rá és az ebay-en 4000 Ft-ért megvásároltam. Tetszett az összetevőlistája. Igazándiból kamaszgyermekem problémás (kicsi pattanások, ekcéma) bőrére gondoltam használni. Persze én is kipróbáltam, testre, mert arra is lehet használni. Kb. 4 hétig, heti egyszer használtam, de aztán erről inkább leszoktam, hogy megmaradjon a gyereknek. A gyermeknek nagyon tetszik, heti egyszer használja. Hát kábé úgy néz ki, mint Fiona. Kb. 3-5 percig hagyjuk fent az arcán, ha 10 percig marad fent, akkor már alig lehet lebontani. Elmondása szerint puha, sima lesz a bőrre, és a pattanásokon is segít, valóban azt én is látom. Nagy bánatomra annyira elégedett a hatásával, hogy ilyenkor nem akar hidratálókrémet sem használni (őőőőő). Felbontás után hűtőszekrényben kell tartani, szavatossága 3 hónap, ez alatt az idő alatt bőven elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Betaine, Butylene Glycol

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.