Egyéb

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BPogi, Módosítva: 2020. május 28.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az optimális keserűfű koncentrációnak köszönhetően a krém táplálja és védi a száraz, repedezett kezeket az olyan külső környezeti tényezőktől, mint például a szél. A krém rendkívül hatékony többszöri kézmosás után is, könnyű textúrája lehetővé teszi a gyors felszívódást. A keserűfű növény a mediterrán területeken nő és évek óta ismert csodálatos bőrápolási tulajdonságokkal rendelkezik. A keserűfű kivonat vitaminokban, ásványi anyagokban és más antioxidáns vegyületekben gazdag, amelyek megóvják, regenerálják és megnyugtaták a bőrt.

Vegán

BPogi

2020. május 28.

Pár napja kaptam ajándékba, és el kell mondanom, hogy ez egy CSODA! :) Amióta az eszemet tudom, folyamatos ki volt száradva a kezem, állandóan be volt vérezve, a sok szárazt részt erőszeretettel kapargattam, ami egyszóval nem túl kellemes látvány volt. Kipróbáltam számtalan krémet (az olcsóbbtól egészen a gyógyszertáriig: Isana, Himalaya, Loccitane, Body shop, La roche), de egyikre sem tudtam rámondani, hogy ez az igazi, talán az Isana vált be legjobban. Viszont ez a krém isteni, nagyon tetszenek az összetevői, pillanatok alatt beszivodik, és hogy tényleg 2 kis borsónyi kell belőle (nem úgy mint a Neutrogena "egy csepp is elég" krémből, amiből ha 2 diónyit raktam sem volt elég), illetve az illata is nagyon kellemes, természetes :) A másik, hogy többszöri kézmosás után is érezhető a krém hatása, ugyanolyan babapopsi tapintású marad a kezem, mint előtte. Az ára kicsit húzós, viszont ha ilyen kis mennyiség is elég, akkor egy ideig el leszek vele!
Abszolút újravevős! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Abszolút újravevős! :)

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.