Egyéb

Ár:   £10   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztikke, Módosítva: 2020. június 10.

Ár:   £10
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Enyhén illatosított kézkrém E-vitaminnal, kókuszvajjal, shea vajjal, citrom- és aloekivonattal, jojoba- és makadámdióolajjal a mély, bársonyos, könnyen felszívódó hidratáláshoz. Borostyán, szantálfa és pacsuli alapjegyekkel, rózsa szívjeggyel és friss bogyós gyümölcsös, illetve bergamott fejjeggyel.

Vegán

sztikke

2020. június 7.

Végre rászedtem magam, hogy feltöltsem a kedvenc kézkrémemet. Egy barcelonai múzeum boltjában találkoztam vele, kipróbáltam, de akkor nem vettem meg, mert sokallottam az árát. Aztán egész nap az illatát szagolgattam a kezemen, és végül vissza kellett mennem érte a boltba, mert egyik drogériában sem találtam ezt a márkát. Imádtam használni, mert isteni finom, mégsem tolakodó az illata számomra, megfelelően ápolta a kezeimet és ami a kedvencem, hogy valóban gyorsan beszívódott. Ezt a három tulajdonságot eddig egy kézkrémnél sem találtam meg, úgyhogy én nem is sokallom az árát így már. Maga a krém nem túl sűrű, jól terül, ezért kevés is elég belőle. A 100ml egyébként nekem majdnem egy évig kitartott úgy, hogy csak télen használtam rendszeresen. Egyetlen bánatom csupán, hogy itthon nem kapható és rendelni is csak nehézkesen lehetne UK-ből, egyszer már vetettem ismerőssel Barcelonában, de nem küldhetek mindig külföldre valakit érte :) Egyébként a csomagolása is roppant igényes, egy kemény papír dobozba van csomagolva, és a tubusa kívülről is illatos. A Morris & Co. márkának gyönyörűek a mintái, többféle terméket is árulnak a mintáival, nemcsak krémeket, érdemes megnézegetni őket, mert már a látvány is szemet gyönyörködtet. Most, hogy ez így leírtam komolyan elgondolkoztam, hogy mégiscsak rendeljek UK-ből Morris & Co. cuccokat még a magas szállítási költség ellenére is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract