Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Miaaa29, az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

tothbernadett

2017. február 17.

Én csak feketében rendeltem, a legjobb gél állagú szemhéjtus, amit valaha használtam. Előtte megvettem a drága Maybelline-es szemhéjtust 2000 Ft-ért. Ez alig volt több 1 $-nál, és ugyanazt tudja, sőt nem szárad be olyan hamar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Zsuzskamano

2017. február 10.

Hetekkel ezelőtt megrendeltem , végre megjött a csomag, rögtön le is kellett tesztelnem. A szívem szakad meg ezért a termékért... Könnyű felvinni, nem jön le (lemosni sem egyszerű), szép színe van, nem drága.... És mégsem tudom használni, mert folyamatosan könnyezem tőle, de úgy, mintha szélviharban állnék. Számomra ez sajnos pénzkidobás volt, de a lányom talán el tudja használni. Amúgy nagyon profi kis termék, a 4 csillag azért jár, mert van benne valami összetevő, ami nekem nem jó.

Update: Mea maxima culpa! Nem a tus irritálja a szemem, hanem a Cien sminklemosó, most is felkentem és nincs semmi gond. De legalább elhasználhatom én. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

fekdoraa

2016. június 7.

Ezért az árért, két nagyon jó terméket kaptam. Én általában a feketét használom, ez nagyon jól pigmentált és hosszan tart, viszont -1* mert alig tudom leszedni (sminklemosóval is sokáig vesződöm, míg végre lejön).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 7.

7ot

2015. december 9.

Végre megjött! Én is 800 Ft-ért rendeltem meg. Ezért a nevetséges árért 2 színt kapunk 2 kis ecsettel. Jól bírja a strapát, pigmentált. Eddig ez a kedvenc tusom. Ecsetet viszont sajátot használok. Tuti, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Dézi

2015. április 1.

Nagyon jó! 800 Ft volt a csomag, a barna és a fekete tus is szuperpigmentált, egy pillanat alatt szárad, a ferde ecset eszméletlen jó minőségű. A tusvonal egyszerűen elkenhetetlen felvitel után, még akkor is a helyén marad ha megdörzsölöd a szemed. Ha bulizni megyek, biztos hogy ezt fogom használni, mert extra tartós. Nagyon jó vétel volt, biztosan újra fogom vásárolni ha elfogy. A csomagolás is nagyon igényes, ha lehetne 6 csillagot adni neki, akkor én annyit adnék

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

Miaaa29

2015. március 24.

Ebayről rendeltem , nem volt 1000 ft.
Nagyon szép színe van a barnának, a feketét nem igazán használom.
Nem bántam meg a vételt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

Ebayről rendeltem , nem volt 1000 ft.
Nagyon szép színe van a barnának, a feketét nem igazán használom.
Nem bántam meg a vételt.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Hydrogenated Polyisobutene, Lecithin
Emulgeálószerek: Lecithin
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Phenyl Trimethicone
Parabének: Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Propylparaben, Butylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.