Micro Cell Nail Repair Micro Cell Helyreállító Lakk Töredezett és Törékeny Körmökre

Micro Cell

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fenolia, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömerősítő lakkot kifejezetten a gyenge és törékeny körmök megerősítésére fejlesztették ki. Egyedülálló hatása a fehérje-molekulák szarurétegbe történő beépítésén alapszik.

Ezáltal a sérült körmöket megerősíti és a körmök végeit megvédi a berepedezésektől és a töredezettségtől. Már rövid alkalmazás után érezhető, hogy a körmök erősebbé, ellenállóbbá válnak és gyorsabban nőnek.

subwayZ

2019. szeptember 6.

Csodaszer
Nem is értem, eddig hogy nem értékeltem ezt az életem alapdarabját. Életem része. A fürdőszoba alapkelleke.
Mindent leírtak előttem, hibátlan!
Pofátlanul drága, mégis, amint elfogy, újra veszem. A leghatásosabb körömerősítő, ami létezik. Betonkemény körmöket varázsol alig egy hónap alatt, ha valaki valóban a leírásnak megfelelően használja. Több száz ember szerintem imaba foglalja a nevem, fizethetne a cég jutalékot, annyit reklámozom, mert valóban csoda, amit csinál. Must have annak, akinek papírkörmei vannak.
Akciokat érdemes figyelni, Magyarorszagon csak a Müllerben van, joynapokon jó áron lehet hozzajutni. De most pl van egy jubileumi kiadás, 12 helyett 15 ml olcsóbban, szóval hajrá!
10 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Csodaszer
Mindent leírtak előttem, hibátlan!
10 csillag

Mona29

2018. december 2.

Nagyon-nagyon szerettem!!! Biztos, hogy újra fogom venni, ez valami csoda! Soha sem voltak akkorák a körmeim, mint a használata alatt. Volt, hogy olyan hosszúra megnőttek, hogy már engem zavart (pedig bírom a hosszúságot). Nem olcsó, de minden csepp aranyat ér. Alaplakként használtam csak. Nagyon gyorsan száradt, a fölé kent rétegeket sohasem dobta le. És eddig ez volt az egyetlen lakk, ami nem csomósodott, nyúlott, száradt be a használat vége felé; az utolsó cseppig tökéletesen működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Szabinusz

2016. május 18.

Feltételezem a rendszeres lakkozástól-lakklemosózástól és a stresszesebb életszakasz hatására a körmeim kb a köröm feléig elkezdtek lemezesen töredezni, szétválni, gyengülni.
Nem az előírt kúra szerűen használtam, hanem alaplakként, 2-3 naponta kentem újra.
Teljesen beváltotta a hozzá fűződő reményeimet. A körmeim egy hónap után erősebbek lettek, a lemezes szétválás már csak elvétve fordul elő. Rendszeres kézkrémezés mellett nem tapasztaltam, hogy szárítaná a köröm körüli bőrt.
Különösebben nem növeli meg a manikürjeim élethosszát, de mivel ezt nem is ígéri, így nem vonok le érte pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

papupanni

2015. július 1.

Imádom! Kiskorom óta rágtam a körmeimet, szóval alapból nagyon gyengék szegények. De aztán műkörmöm lett... na akkor kerültek borzalmas állapotba. Amikor éppen nem volt műkörmöm, vele kentem be őket, és hát csodát tett. Egy hónap után már erősnek, egészségesnek éreztem a körmeimet. Igazából sok körömerősítőt próbáltam már, de ő nyert egyértelműen. Biztosan újraveszem, ha elfogy.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

Tvylvis

2015. február 5.

UD: Hihetetlen, mennyire jól működik alaplakként. Az OPI és A-England lakkjaim 3-4 napig szinte tökéletes állapotban vannak, egyáltalán nem pattog (pedig mosogatok, hajat mosok, takarítok stb.). Direkt tesztelgettem, mit bír, hát sokat. És ami nagyon tetszik, hogy ha a Seche Vite van fedőlakként a körmeimen, nem tudom egyben lehúzni a lakkot a második napon, mint más alaplakkokkal (ez a Seche egyik hibája szerintem). Ennyire jó alaplakkom, ami a manikűrt ennyire szépen tartotta volna, még nem volt, pedig elég sokkal próbálkoztam már.

Ez a termék jó, nagyon jó, nálam beváltotta az ígéretet.
Az mindenki saját döntése, hogy hogyan áll a formaldehydhez. Ami egyébként elég sok körömlakkban még benne van (mondjuk a kedvenc OPI és A-England már nem tartalmazza, de a Seche körülrajongott Vite fedőlakkja ezzel van tele).
Nem mondom, én sem igazán kedvelem ezt az anyagot, igyekszem messze elkerülni, de olyan ramaty állapotban voltak a körmeim, hogy már borzasztóan zavart. Kenegettem én mindennel, szedtem a bogyókat, változatosan étkeztem/étkezem. De nem igazán hatott semmi.
Én két hétig használtam a lakkot ezzel a napi kenegetős, lemosós módszerrel, utána egy héten egyszer, színes lakk alá. Alaplakknak tényleg kiváló. A körmöt nagyon jól megerősíti, és főleg az én fő problémámnak számító lemezes leválást szüntette meg. Valóban szárítja a körmöt, de én minden lemosás után alaposan bekrémezem, beolajozom a körmeim, így ez nem volt vészes. A körömágybőrnél tényleg vigyázni kell, mert ha rámegy a kence, szárít. A bőr rendszeres ápolásával viszont nekem semmilyen szárazságot, sebet nem okozott (mondjuk én elég odafigyelően olajozom, krémezem a körömágybőrt, mert ha ezt elhanyagolom, hajlamos vagyok a bőr cincálására). Az tény, hogy ha bármilyen apró seb van a köröm mellett, és belemegy, rettentően csíp (de szerintem az össze lakk ilyen). Az ára a hatását tekintve teljesen rendben van. Egyetlen apróság, hogy szerintem kicsi az ecsete, de tudom, hogy sokan ezt szeretik. Összességében ötös (a formaldehydért én nem vonok le pontot, fel van rajta tüntetve, innentől kezdve mindenki saját maga dönt). Ötös, mert beváltotta teljesen, amit ígért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Ez a termék jó, nagyon jó, nálam beváltotta az ígéretet.

Mhavas

2014. november 11.

Kicsit tartottam a beígért "csodától", merthogy minden gyártó egy tökéletesen megerősödött körmök ígér, ha az ő terméküket használjuk (na meg nem utolsó sorban az ára is kicsit gondolkodóba ejtett).
Miután a 4. 5. műkörmös által készített zselés illetve porcelán köröm sem maradt meg a kezemen, úgy döntöttem, hogy szedjük le, és lesz ami lesz. Nahát lett is. Gyenge, töredező, felváló (már-már gombásnak látszó) pici és még annál is kisebb körmök, ami a számítógép billentyűzetétől is fájt. Úgy gondoltam, hogy a körmös árát rászánom erre az erősítő lakkra és várom a csodát. És tényleg! Ez az első olyan erősítő lakk, amitől a körmeim tényleg megerősödtek, még sokkal jobban mint a műkörmök előtti állapotuk volt. Most, 3 hónapos kúra után erősek, nagyon szép fehér a vége, egészségesnek tűnik (már-már francia hatású) saját körmeim vannak, amelyeknek a hosszát én szabályzom, mivel már nem törnek le. Az első üveggel elfogyott, rendeltem egy másodikat is, ezt már alaplakként használom. Megvettem a fedőlakkját is (Nail Wonder), és a kettő együtt az olcsó lakkjaimat is 3-4 napig vállalható állapotban tartja. Remek döntés volt, ajánlom mindenkinek, megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 11.

Lilla91

2013. április 22.

Hát ez lakk valami isteni :) ha nem is erősítene (még nem tudom, mert 2 hete használom) akkor is újraveszem mert eszméletlen jó alaplakk. Felkentem és rá a színes lakkot, és így 1 hétig rajta volt a körmömön pattogzás nélkül :)

Kúraszerűen is kipróbálom, ahogy eredetileg rá is van írva és majd updatelek :) de eddig nagyon imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

anar008

2012. december 4.

A tökéletes körömerősítő! 3 hét használat után a körmeim hófehérek és erősek lettek. 1 éve használom ezt a terméket, azóta nincs gond a körmeimmel. Iszonyú állapotban voltak, gyengék voltak, állandóan letörtek, tele voltak fehér foltokkal. Soha nem tudtam megnöveszteni őket 1 mm-nél hosszabbra. Mindenkinek ajánlom. Elég drága, ezért akciósan kell venni több üveggel!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

szanaci

2012. szeptember 29.

Imádom! Nagyon régóta töredeztek már a körmeim. Én akciósan vettem a douglasban mammut napokon vagy joy, vagy glamour vagy ilyesmin. Végigcsináltam a 3hetes kúrát, megerősödtek nagyon a körmeim. Nagyon nagyon ritkán betörik 1-1, de az már semmiség és belefér. Mindenkinek nagyon ajnálnom, aki ilyen problémával küszködik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Fenolia

2012. július 14.

Végigcsináltam egy kúrát. Az első két hétben megerősödtek a körmeim, szépek voltak. Nagyon örültem. A harmadik héten, viszont kettő is letört - sajnos. Összességében használt, mert ritkán ilyen hosszúak és egészségesek a körmeim (azt a kettőt kivéve…), de fárasztó minden nap újra kenni és elég drága is. Nekem a 4.5 ml-es van meg, talán ha akciós lesz, veszek egy normál kiszerelésűt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 60725
Tartósítószerek: Formaldehyde

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.

Szintetikus színező anyag. (Lila)