Egyéb

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CosmicLily, az összetevőket feltöltötte: BenkeFanni, Módosítva: 2020. március 15.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hajápolás

Ez a hajbalzsam ápolja és hidratálja a hajat - a puha és rugalmas hajért.

audrina22

2021. április 8.

Natura Siberica helyett vettem, mert hirtelen kellett egyet beszereznem drogériában. Teszi a dolgat, nincs vele kulonosebb baj, de a NS azert jobb egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

pacsalia

2020. augusztus 1.

Update : 2-esről javítom 1-esre. Ez valami tragikusan rossz. Megy fél dobozzal a kukába!!! Teljesen szétszárította+szétcseszte a hajam. Fogalmam sincs hogyan hozzam rendbe.
Már sajnálom hogy ennyi esélyt adtam neki. NE VEGYÉTEK MEG!!!!!!!

.Èn sem értem az eddigi pozitív véleményezéseket... nem igazán csinál semmit a hajammal :/ plusz számomra iszonyú büdös is... fura vegyszer szaga van! mintha valami tisztítószert kenegetnék a hajamra. és nagyon folyékony, szinte kezelhetetlen az állaga miatt. már igazán várom, hogy elfogyjon, biztosan másra váltok, ha egyszer végre elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Már sajnálom hogy ennyi esélyt adtam neki. NE VEGYÉTEK MEG!!!!!!!

SophieAnne

2020. július 8.

Az én hajamat kiszárította, viszket tőle a fejem, és nagyon erős szaga van, amitől olyan érzésem van, mintha nem mosódott volna ki rendesen, pedig rendesen kiöblítettem, mint mondtam, száraz tapintású is lett a hajam, kimosás közben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

ccvc

2020. június 21.

Semmivel sem jobb mint bármelyik másik hajbalzsam, ráadásul nagyon natural akar lenni, de az összetevők elején ott a formaldehidet kibocsátó tartósítószer. Tegyenek bele phenoxit inkább ha már naturals a termék neve. Bánom hogy megvettem, legközelebb elolvasom az összes összetevőt mielőtt megveszek valamit

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

viviennoo

2020. február 29.

Nagyon tetszik, hogy pumpás kiszerelésű, sok van benne, maga a termék is jó. Azért vettem meg, mert szilikonmentes, már a 3. flakont fogyasztom, van itthon mindig ebből is a Dr. Organic mellett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Rekapataki

2020. február 26.

Uramatyam.. nekem a hair mask nevu hajpakolasa van meg es valami brutal jo pakolas. A hajam egyebkent gondor lenne, de a hosszusaganak sulya miatt ossze vissza allo szenakazal sokszor 😂😂 Ez a termek konkretan selyempuhava varazsolta a hajam, a szoszosseget is lecsokkentette. A tubuson azt irja, hogy balzsamozas utan hasznalja, de en meg hajmosas elott dobtam fel kb 2 orara. Probaltam mar rengeteg pakolast, garnier, l’oreal, pantene stb.. de egyiknel sem volt ilyen latvanyos a valtozas.
Osszegezve: a legjobb hajpakolas a piacon! Szerintem beszerzem melle a sampont es a balzsamot is 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

CosmicLily

2019. december 9.

Amióta használom a samponjával együtt, a vastag szálú, sprőd hajam puhább, selymesebb, fényesebb. Szeretem, hogy pumpás kiszerelésű. Abszolút megéri az árát, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Niacinamide, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Ascorbic Acid

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az illatos ibolya virágának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használják a kozmetikumokban.