Egyéb

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

Megzabolázza és erősíti a száraz, törékeny hajat - segít helyreállítani a rugalmasságát és hosszantartó, egészséges agyogást biztosít.

Ár: 800 Ft , Eladó: viragi
Állapot: 1-szer használtam csak, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Örs vezér terénél vagy Ráday utcában

toszapo

2020. január 30.

Jó termék, ár-érték arányban is, kiadós, remekül adagolható pumpás fejjel. Volt már jobb mindenmentes samponom, de mindenképp megér egy misét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

SunnySide

2019. november 23.

Eddig háromszor/négyszer mostam vele hajat. Régebben két naponta mostam hajat,később ebből 4 lett. Mikor erre átálltam a harmadik napon mosom a hajam, Ez csak az átállás elején volt, az utóbbi mosásnál már a négy napot is kibírta, ugyanúgy ahogy előtte. Fenékig érő hajam van, egészséges állapotú, a sampontól ezért nem is voltak túl nagy elvárásaim. Nekem az illata tetszik, tartós is, ami viszont a legjobb az a pumpás kiszerelés. Nagyon jól néz ki a csomagolása is, bár ez nyilván vásárlásnál nem mérvadó, de szeretek a fürdőszobában ránézni. Legközelebb meglehet, hogy mást veszek, esetleg ebből gy másik illatot. Tetszik, hogy viszonylag természetes összetevőkből áll. A terméket magát nem nevezném csodaszernek, de mivel a kiszerelés, az ára és a csomagolás praktikussága meggyőzött, ezért megadom neki az 5 csillagot. Az biztos, hogy fenékig érő hajra is sokáig ki fog tartani 3-4 naponkénti hajmosás mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Melcsi8

2019. szeptember 17.

Nekem nagyon bevált. Derékig érő egyenes, festetlen hajam van, és azt kell mondjam, hogy nagyon szép és selymes tapintású lett tőle. Az ára pedig ehhez képest szuper. Egyetlen negatívuma, hogy az illata kicsit olyan mint egy régi mosószappané és az istennek nem múlik el, de ennyi baj legyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

viragi

2019. augusztus 31.

Az tetszett benne, hogy többek között parabén, ásványi olaj, szilikon, SLS mentes. Ár érték arányban jó (490 ml-es kiszerelésű) és praktikus a pumpás kiszerelés, azonban az én száraz hajammal nem tud mit kezdeni. A balzsamot bemaszíroztam és pár percig rajtahagytam a hajamon, de megszáradva szénakazal frizurám volt (természetes hullámos-göndör, erős szálú hajam van és festett), igaz nem az ő samponját használtam, de nem hiszem, hogy attól más lett volna nálam a végeredmény. Utána még hajolajoztam is, az valamennyit segített, de "kevés a boldogsághoz", ez a balzsam nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid