Egyéb

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zso123, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolás

Aloe vera kivonattal nyugtatja a száraz, viszkető fejbőrt és erősíti a hajat.

joanie

2020. január 3.

Számomra teljes kiábrándulás, vártam, hogy majd hidratál és jó lesz, de ellenkezőleg, a hajamon áll, be sem szívja, teljesen kiszárította ennél az aloe veras hair food ezerszer jobb, visszatértem ahhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Victory33

2019. augusztus 21.

Ma használtam először. Elsősorban azért vettem meg, mert fejbőrre is ajánlott, plusz aloet is tartalmaz.
A fejbőrömmel nincs semmi gond, de a klóros vízzel igen, így kellett valami a nyugtatja a fejbőrt, de mégsem zsírosít. Szárítás után fényes a hajam, friss, a fejbőröm sem húzódik, így nekem bevált.:) Én kétnaponta mosok hajat, mivel zsíros a bőröm, plusz izzadós típus vagyok és még sportolok is. Egyébként a hajat ez nem károsítja, csak arra kell odafigyelni, hogy milyen termékeket használunk. Én mondjuk nem vasalom a hajam, minimálisan szárítom, azt is hűvös fokozaton, plusz szilikonmentes termékeket használok természetes összetevőkkel. Azóta a hajam is gyorsan nő. A samponom 2 hónapja lett szulfátmentes, mert végre megtaláltam, hogy mi jó nekem. Egy dolog miatt vagyok szomorú, a fogamzásgátló abbahagyása után 6-7 hónappal annyira elkezdett hullani a hajam, hogy kb. a harmada odalett.:( Remélem ez segít valamennyire az aloe miatt. Egyedül a DMDM zavar nagyon, így nem hiszem, hogy újraveszem. Ezt már csak itthon vettem észre, hogy az összetevők között szerepel és viszonylag az elején is. Emiatt vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatban.

Update: A csomagolás 5* , ár-érték arányban is kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Update: A csomagolás 5* , ár-érték arányban is kiváló.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Propanediol, Lactic Acid, Algae Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az illatos ibolya virágának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használják a kozmetikumokban.