Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Hajápolók

100% hidegen sajtolt avokádóolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Mélyen táplálja és regenerálja a hajat a hajtövektől a hajvégekig.

Szilikonmentes,parabénmentes,színezékmentes összetétel. Vegán termék.

Annabella0

2020. február 13.

Eredetileg anyukám magának vásárolta, nála nem vált be. Festett haja van és ettől a balzsamtól ment a színe.
Így megörököltem , nekem a nem festett hajamra teljesen jó. Puhává, könnyen fésülhetővé teszi.
Illatával viszont annyira nem vagyok megbékülve

update (2020.02.13)
2 hajmosás közötti időt jobban kitudom vele tolni. Nagyon jó. Talán az illatát megbocsájtom neki ezért 🤭😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 13.

Illatával viszont annyira nem vagyok megbékülve

update (2020.02.13)

kiskacsa480

2020. február 4.

A termékcsalád legjobb illatú balzsamja volt ezért esett erre a választásom. Nekem kicsit szárítja a hajam és nem lesz könnyen fésülhető sem tőle így csalódás... Vannak sokkal jobb kondicionálók ennyi pénzért természetes összetevőkkel...

Update!
Mivel elég durván elkezdte szárítani a tenyerem is, így a feléig se jutva nem fogom elhasználni. Hatalmas csalódás! 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Update!

Deepy

2020. január 3.

A samponjával együtt használom, majdnem egy éve. A henna miatt váltottam natúr hajkencékre. Jó, friss illata van, de nekem az ápoló hatása néha kevés, így pár hetente olajos pakolással egészítettem ki. Mostanában meg belekeverem a mandulaolajamat, így fokozom az ápoló hatást. Összességében jó balzsam, továbbra is újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

AngyalRoka

2020. január 2.

Igazából semmit nem csinál. A száraz, sprőd hajam, ugyan olyan száraz maradt tőle. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

makeupqueen1

2019. december 5.

Amikor felkentem a hajamra, utana nagyon száraz erzetu volt a kezem, kicsit megijedtem hogy a hajamat is kiszaritja, de kellemes csalódás. Az összetétele es termeszetessege kulon jo, ami szerintem hátrány hogy körülbelül semmi illata nincs. Eleg jo, hidratál de annyira nem nagy csoda. Ar-ertek aranyban nem eri meg annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

BenkeFanni

2019. október 22.

Nem szeretem. Az illata is fura. Először ilyen nem is tudom... Benzines? Aztán jó. De az illata nagyon idegesít. Nem szeretem használni se. Semmi extra dolgot nem csinál. Kicsit olyan, mintha olajat kennék a hajamra... Epneheziti, nem hidratálja.
Kettő csillagot kap, mert azért annyira nem rossz, de ár érték arányban sokkal jobbat is találni. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

barnafruzsina

2019. október 9.

Az illatát imádom. Nem egy csodabalzsam, mint a szilikonos társai, de cserébe nem vagyok tőle pattanásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Vicuska666

2019. szeptember 10.

Egész nyáron ezt a balzsamot használtam. Hajmosás előtti napokon pedig belekentem a száraz hajvégembe, összefontam hogy ne tűnjön úgy mintha zsíros volna és csak este mostam le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

melcsi911

2019. szeptember 5.

Az egész termékcsaládot megvettem. A hajam puhább lesz tőle, kellemes az illata. Tetszik, hogy vegán, tuti újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Mohamama

2019. július 7.

Igénybe vett hajam van, és ez a balzsam segít rajta. Pár percig rajta hagyom, csak utána mosom le. Újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 7.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.