Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Hajápolók

100% hidegen sajtolt avokádóolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Mélyen táplálja és regenerálja a hajat a hajtövektől a hajvégekig.

Szilikonmentes,parabénmentes,színezékmentes összetétel. Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bianca01

2023. november 5.

Számomra pénzkidobás. Van akinek bejön, de sok hidratálást nem lehet várni tőle. Nagyon szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 5.

marbi

2023. június 4.

Az én hajamnak nem tett jót. Rendszeres használat mellett kiszárította a hajamat szép lassan és egy szénaboglya lett mára. Borzasztó a fogása. :( Használata könnyű, illata kellemes, ezért a 2 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 4.

AudrinaMiller

2022. szeptember 9.

Az illata nagyon jó a tubusba. Használat után, száraz hajon már kevésbé ilyen jó az illata, inkább már savanyú. Nem jó termék, mert használat után nagyon durván száraz a hajam tőle, és nagyon kócolódik. Még mindig jobb, ha inkább nem tesz az ember semmi balzsamot a hajára, mint hogy ezt rakja rá. Csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 9.

gittus0924

2022. május 19.

Probaltam tobbfele Nature Box balzsamot is. Ezt hasznaltam az avokados es olivas samponhoz. Hat nem vagyok elajulva tole, valami hatasat erzem hajmosas utan, de talalkoztam mar jobb drogerias balzsammal is :( kb aznap valamivel puhabb a hajam, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

ang835

2022. május 8.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Rövid távon mintha puhább lett volna a hajam de másnap már extra száraz és törékeny tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

biaszabo1

2022. január 7.

Ismerős ajánlására vettem meg. Nem is tudom mit mondjak egyszerre szárít és puhít is. Az alkoholt én sem értem mit keres benne, a szememet erősen marta mikor belement egy pici. Nehezen tudtam kiöblíteni, pedig vékonyszálú hajam van, sok vele a macera pedig nem az olcsó kategória. A hosszán puhított de a végekre kellett az extra olajozás. Az illata tetszik. Vékonyszálú hajra nem ajánlanám.

Update: Azóta már új balzsamot használok (olcsóbban is) és most jöttem rá, hogy ez mennyire rossz volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

Rebeka21

2021. augusztus 25.

Elsősorban a Nature Box samponokat szeretem az érzékeny fejbőröm miatt, így mindig megvettem a hozzá tartozó balzsamot is. Az argánolajas és olivás balzsam egész jó, bár egy balzsamtól kicsit többet várok. A száraz hajamat egész puhává tette. Viszont ez az avokávós óriási csalódás. Ahhoz képest hogy ezt reklámozzák a legjobban, szerintem a Nature Box legrosszabb balzsamja. Ártani nem ártott de segíteni sem segített semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

posagi

2021. április 15.

Meglepődtem a véleményeken. Én nagyon szeretem, de hozzá kell tennem, hogy drágább hajpakolásokat használok (Kérastase, Revlon, Wella, Alfaparf) és ezért nem tartom fontosnak a nagyon drága balzsamot előtte. Viszont amikor egyszer leváltottam éreztem, hogy hiányzik és jobb volt, mint amit utána vettem, így újra beszereztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Esovaro

2021. április 14.

Mi a fenének kell egy BALZSAMBA erős, szárító alkohol?
Az illata valami borzasztó, megmarad a hajban és olyan, mintha benzint kevertek volna virágillattal.
Utálom, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Mi a fenének kell egy BALZSAMBA erős, szárító alkohol?
Utálom, alig várom, hogy elfogyjon.

CoolMyMc

2021. február 13.

Elég szomorúan olvasom a véleményeket, hogy ennyire elrontották az új formulát! :( Én még a régit használom, úgy látszik ezekszerint jót vettem le a Rossmann polcról, mert nekem a régebbi fajta nagyon sokat segített a hajamon, jó illata volt, kellemes, sokat segített a töredezett végű hajamon, szerintem meg erősebbé is tette. De ezt az újat még nem használtam ,de ahogy megnéztem a véleményeket lehet jobban is járok ha nem próbálom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 13.

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.