Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Hajápolók

100% hidegen sajtolt avokádóolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Mélyen táplálja és regenerálja a hajat a hajtövektől a hajvégekig.

Szilikonmentes,parabénmentes,színezékmentes összetétel. Vegán termék.

posagi

2021. április 15.

Meglepődtem a véleményeken. Én nagyon szeretem, de hozzá kell tennem, hogy drágább hajpakolásokat használok (Kérastase, Revlon, Wella, Alfaparf) és ezért nem tartom fontosnak a nagyon drága balzsamot előtte. Viszont amikor egyszer leváltottam éreztem, hogy hiányzik és jobb volt, mint amit utána vettem, így újra beszereztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Esovaro

2021. április 14.

Mi a fenének kell egy BALZSAMBA erős, szárító alkohol?
Az illata valami borzasztó, megmarad a hajban és olyan, mintha benzint kevertek volna virágillattal.
Utálom, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Mi a fenének kell egy BALZSAMBA erős, szárító alkohol?
Utálom, alig várom, hogy elfogyjon.

CoolMyMc

2021. február 13.

Elég szomorúan olvasom a véleményeket, hogy ennyire elrontották az új formulát! :( Én még a régit használom, úgy látszik ezekszerint jót vettem le a Rossmann polcról, mert nekem a régebbi fajta nagyon sokat segített a hajamon, jó illata volt, kellemes, sokat segített a töredezett végű hajamon, szerintem meg erősebbé is tette. De ezt az újat még nem használtam ,de ahogy megnéztem a véleményeket lehet jobban is járok ha nem próbálom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 13.

Anthaval

2021. január 24.

Osztom az előttem hozzászóló véleményét. Amikor kijött ez a termékcsalád és elkezdtem őket használni, imádtam! Öröm volt a termékeikkel a tisztálkodás, a hajmosás, a hajápolás. Aztán valamit megváltoztattak (minden termékükben), de egyszerűen ez a balzsam érintett a legérzékenyebben. Korábban gyönyörű volt tőle a hajam és nagyon illatos, most meg ha felkenem a hajamra csak rosszabb tőle, olyan szinten kezelhetetlen és össze-vissza mintha a legolcsóbb és legrosszabb minőségű balzsamot használnám. Nem tudom miért volt arra szükségük, hogy ennyire elrontsanak egy alapvetően szuper terméket. Jelenleg azt mondom: soha többet! És a maradék is megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

mangusztaho

2020. november 5.

Nagyon sok ideje húzom ezt a kommentet de muszáj. Nagyon próbálok tudatos lenni a drogériai termékek területén, tényleg nagyon. Több mint két évig használtam. A fejbőröm: extra mega hiper szuper száraz, zsíros. A hajam vékony kevés, lapos, hosszú, töredezett. És ezen egy olyan 70%ot rontott a hanyagságom, és csökönyösségem, hogy ragaszkodtam ehhez a termékhez. Az elején még jó volt, sőt legjobb, csodatermék, és kb egy évre rá puff, véget ért, mint a varázslat. Eleinte azt hittem én csinálok valamit rosszul, a mostani helyzetbe sok vitaint szedek amitől megnőtt a hajam és egyre vészesebben kiabált segítségért. Az utóbbi időben már annyira vészes volt a helyzet, hogy csomókban vágtam ki a hajam annyira gubancolódott már, szerkezetileg olyan mintha szétszivattam volna(5 éve volt festve), és hullik irdatlanul arról ne is beszélve hogy szó szerint minden egyes fésülés sírásba torkollott. Senkinek nem ajánlom hosszútávon, csak ezt a termékcsaládot haszáltam 2 évig, most próbálom rendbehozni amit ez tönkretett. A termékcsalád minden darabja alatt meg fogom ezt tenni mert ki..aszott kegyetlen a hajhoz hosszútávon. Kerülje aki tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

vg123

2020. október 31.

Nekem semmit sem segített a hajamon,nem éreztem semmilyen változást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 31.

Nekem semmit sem segített a hajamon,nem éreztem semmilyen változást.

Tallis

2020. szeptember 25.

VIGYÁZAT, MEGVÁLTOZOTT A FORMULA!!!

A régi verzió (nem átlátszó flakonban) isteni volt, rendbehozta a tépázott, dauerolt, agyonmosott szerencsétlen hajamat. Az tényleg 5 csillagos volt, imádtam.

Aztán egy nap... a gyártó úgy döntött, (nagyon durván) a minőség rovására csak természetes összetevője lesz. Egyszer használtam azt a sz@rt, mintha viasszal kentem volna be a hajamat. Ragacsos, sprőd, zsíros massza lett rögtön hajmosás után, egy hét kellett, mire kijött belőle az a bánat tudja mi, amit az új verzióba tettek.

SENKINEK SEM AJÁNLOM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

VIGYÁZAT, MEGVÁLTOZOTT A FORMULA!!!

SENKINEK SEM AJÁNLOM.

Nono94

2020. szeptember 19.

Semmi exrta hidratálást nem nyújtott... a szaga számomra kellemetlen. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

kesi

2020. augusztus 23.

Nagyot csalódtam ebben a termékben. :( Youtube-on többen is készítettek videót róla és ennek hatására megvásároltam, de nem puhítja eléggé a hajamat. Semmi extra hidratálás nem éreztem. Elhasználtam, de nem fogom újravásárolni, sokkal olcsóbban lehet jobb balzsamokat vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

rekra

2020. július 15.

Habár tettem hozzá plusz ápoló olajat, de sampon után használva zsíros maradt a hajam. Így sampon előtti pakolásként használom. Normális balzsam, semmi extra puhaság, illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.