KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam 100% hidegen sajtolt kókuszolajjal, a lenyűgözően puha és hidratált hajért.

Szilikonmentes, vegán termék.

Sinsi

2018. december 11.

Nagy remenyeket fuztem hozza de iszonyatos csalodas az allaga tul folyos az illata szornyu es semmi valtozast nem tapasztalok talan epp hogy egy picit puhabb de hat ilyen teljesitmennyel 500 ft-ert is talalok balzsamot
Csak azert adok 3 csillagot mert Vegan

Sinsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Csak azert adok 3 csillagot mert Vegan

mzsofi098

2018. november 23.

Göndör, száraz, kócos hajamra ez egy csodaszer! Évek óta tesztelgetem a hajbalzsamokat és egyikkel sem voltam ennyire megelégedve.
A samponját még nem próbáltam, de amint elfogy a mostani, megveszem.
Tisztítás után végig kenem a hajam a balzsammal, rajta hagyom 10-15 percig aztán kifésülöm és kimosom. Hajszárítóval közepes fokozaton megszárítom a fejbőrömet, majd a végekre kenek egy kevés tiszta kókuszolajat és hagyom száradni. A hajam 5 napig is tart, ellenben a többi balzsammal amivel max. 2 napig bírta, mert a göndörség helyet inkább egy dús összevisszaság volt.
Az akció miatt megvettem az avokádós balzsamot is, amit alig várom, hogy kipróbáljak és véleményezzem.
Örülök, hogy a polcokra került ez a termék, mert már elegem volt a használhatatlan balzsamokból..

mzsofi098
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

A samponját még nem próbáltam, de amint elfogy a mostani, megveszem.

Zyra

2018. november 21.

Nos, még a megvétele előtt nézegettem róla itt véleményeket, de annyira csekély információt adott az itteni 7 vélemény, hogy először frusztráltan vettem meg a terméket, mivel azért eléggé drága egy balzsamhoz képest és még lehet, hogy nem is használ! :D Hál' istennek az utóbbi információ nem igaz. Körülbelül 4x használtam eddig a terméket 2 hét alatt. Nekem nagyon tetszik az állaga, a használata meg úgy minden, kivéve az illata. Nem szeretem a kókusz illatát, fogyasztani viszont szeretem. :D Száraz hajam van, szinte ha 3 hétig nem mosom meg se látszik meg, mert nem zsírosodik, úgyhogy nekem ezt a hajbalzsamokkal kell pótolnom. Rengeteg terméket próbáltam már (10-15 termék fél év alatt), de az eddigi legjobbak közé tartozik. A kókusz illata akár napokig megmarad, nagyon sokáig lehet használni, mivel eléggé nagy kiszerelésben lehet kapni és kevés is elegendő a hajra, ápolja a hajamat, (fényes, puha, könnyen fésülhető lett tőle és kevésbé hullik is mióta használom). Merek fogadni, hogy hajnövesztő hatása is van. 2 hét alatt el kellett mennem a fodrászhoz, pedig havonta járok! :D Az alábbi hozzászólók akik azt írják, hogy foltokat hagy, azok valószínű rengeteg balzsamot használtak egyszerre vagy nem mosták meg a hajukat eléggé. Nem zsírosodik a hajam mióta használom és nem is töredezik. Egyedül a szagával van bajom, csak mert nem szeretem a kókuszt, ennyi! :D

Zyra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Nikkii0326

2018. november 12.

Az illata nagyon finom es tartos. En pakolaskent szoktam hasznalni 15-20 percig es nagyon puha, konnyen kezelheto a hajam tole

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

ravasz

2018. november 5.

Tescoban vettem akciósan, szerencsére nem volt nálam telefon, hogy elolvassam az itteni véleményeket, különben lehet, hogy nem vettem volna meg.
Korpásodást nem tapasztaltam a használatától, sőt a hajam soha nem tűnt még ilyen egészségesnek. A hozzá tartozó samponnal használom. A frissesség és a csillogás a következő hajmosásig megmarad, ami nálam 3 napot jelent. Nekem nagyon bevált ez a kombináció. 5☆

ravasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

sandyh

2018. november 3.

Az ilatta szuper mint mindegyik Nature Box terméké. Könnyen fésülhetővé teszi a hajamat és hidratáltá. A hajamon még másnap is érzem az illatát.

sandyh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 3.

Ainsley

2018. október 16.

Összességében nem voltam elájulva tőle az első használat után sem, gondoltam mégis adok neki még egy esélyt :)
2.&3. használat után a fejbőrömön fehéres korpás foltok jelentkeztek, azóta nem használtam. Ár-érték szempontjából találok jobbat is :) Az illata miatt adok 2*-t.

Ainsley
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 16.

lendjelnoora

2018. október 5.

Finom puha, lágy esésű és könnyen kifésülhető tőle a hajam használat után. A szárítás sem viseli meg, hajszárító semnem hagy maga után egy robbantott kányafészket. Tény, hogy nem olcsó, de az eredmény megéri

lendjelnoora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Jkriszti

2018. szeptember 23.

A kókuszos tusfürdő után, gondoltam kipróbálom ezt is. A rossmannban futottam bele, megvettem az egész kókuszos kollekciót.
A Balzsam illata nem fogott meg (inkább nem tetszik) de én teljesen átlagosnak érzem, sőt, kicsit “korpás” a hajam töve szárítás után. Szerintem ár-érték arányban vannak jobb termékek.
Maradok a pantene-nél. :/

Jkriszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Maradok a pantene-nél. :/

viewxy

2018. szeptember 13.

Az állagát szeretem nagyon, olyan pont jó, nem túl sűrű és nem túl folyékony. Az illata picit mű nekem a flakonban, de a hajamon már nagyon finom. Szépen ápolja a hajamat, nem zsírosodik tőle jobban. Picit mindig rajta hagyom tovább hatni, mint más balzsamokat is, utána jó puha.

viewxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.