Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam 100% hidegen sajtolt kókuszolajjal, a lenyűgözően puha és hidratált hajért.

Szilikonmentes, vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nicim

2021. július 13.

Akcióban vettem egyszer. Semmi extra, sima balzsam. Nem ártott, de nem is használt. Nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

floracska6

2020. október 3.

Szerintem ár/érték arányban jó! Sokáig elég a flakon és szép simává teszi a hajam. Az illata is nagyon finom, bár kb. az összes Nature box termékét imádom! Viszont mivel tartós egyenesítésen ment át a hajam szulfátmentes termékeket használok csak és mivel az összes termék amit eddig használtam a márkától szulfátmentes volt így gyanútlanul dobtam a kosaramba ezt a terméket is. Viszont sajnos utólag láttam csak hogy ez tartalmaz methosulfatot :( Kicsit következetlenség ez a gyártótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

tsophie

2020. október 3.

Az illata tömény,ami sokáig meg is marad a hajban.Könnyen kifésülhetővé teszi a hajat,nekem nem szárít,de nem is érzem,hogy hidratálna túlságosan..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 3.

Sargarozsa

2019. június 5.

Nagyon nem ajánlom! Borzasztó! Zsírossá és nehézzé tette a hajam, a végeit kiszárította és elkezdtek töredezni. A fejbőröm is viszket tőle. Eddig kb 5x használtam, de többet nem fogom, kukába való. Nagyon nem vált be. Elszomorító... :( Sose volt még egy sampontól sem ilyen a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Annabella0

2019. május 17.

Már a második flakonnál járok, nagyon megszerettem. Könnyen kifésülhetővé teszi a hajam és nem utolsó sorban puhává és fényessé teszi. :) Illata sokáig érződik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

sandyh

2019. április 8.

Az ilatta szuper mint mindegyik Nature Box terméké. Könnyen fésülhetővé teszi a hajamat és hidratáltá. A hajamon még másnap is érzem az illatát.
Update: már egy ideje használom, és nem tudom.. Hosszabb távon már annyira nem hat. Az illata jó de ennyi.
Update: minden hajmosáshoz használom január óta és még meg van a fele, ráadásul van még belőle egy teljesen bontatlanom is. Még mindig szeretem használni, de nagyon nem csinál semmit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 8.

dudasdzsenifer

2019. április 2.

Nagyon megtetszett az illata így gondoltam megér egy próbát. Hát sajnos csalódnom kellett,pedig annyira szerettem volna hogy jó legyen.😔
A hajvégeim szárazabbak lettek és elkezdtek töredezni is. Hajmosás után a kifésülést sem könnyítette meg, sőt szerintem nehezebben is ment tőle. Próbáltam tovább fenthagyni,vagy kicsit többet használni de sajnos úgy sem lett sokkal jobb. Így ez az én vékony szálú hajamra nézve csak 1csillag.😔

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Arashama

2019. március 16.

Ajánlott úgy felvinni a hajbalzsamot, hogy az ujjainkkal finoman elkezdjük "kifésülni" az esetleges gubancokat, hogy a későbbi fésülés ne okozzon fájdalmakat, illetve ennyi idővel is többet lehet a hajunkon az ápoló szer! Számomra csak pozitív változást hozott a nature box hajápoló család!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

mpetra95

2019. február 28.

A samponnal együtt használom. Hullámos-göndör hajam van, ami alapvetően száraz, de hamar zsírosodik. Ez a samponnal együtt jól hidratálja :) Az ára miatt kap 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Dianaponi

2019. február 8.

Eleg sokat gondolkoztam rajta mire kiprobaltam. Szerintem semmi extra hatast nem ad. Sem feny sem puhasag. Bar toredezett a hajam de attol elvarasaim nekem is lehetnek ha mar igertek valamit

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.