Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

Hidratáló hajspray 100%-osan hidegen sajtolt kókuszolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Szilikonmentes, parabénmentes, vegán termék.

LolaGR

2020. december 30.

Matt, fénytelen, ragacsos, durva tapintású lett tőle a hajam. Kipróbáltam vizesen, szárazon, többször is, de nem volt jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 30.

Esztii78

2020. április 6.

Vasaláskor fénytelen lesz tőle a haj, ragadós érzetet hagy maga után. Az illata jó, de azzal ugye nem megyünk sokra:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Martu0508

2020. január 14.

A termék pozitívuma, hogy göndör barát, szépen fel tudom frissíteni vele az elfeküdt tincseimet. Kellemes az illata, könnyen használható, a spricnije jól működik. Hátránya, hogy a használata után ragacsos, kemény réteget hagy maga után (azt viszont nem tudom, hogy önmagában vagy mert kölcsönhatásba lép más hajformázóval, amit korábban használtam). Nedves hajon nem próbáltam, arra van jobban hidratáló termékem. Mivel arra a célra, amire vettem nem vált be teljes mértékben, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

sztike

2019. október 18.

Kifésülőspray-nek használom, erre a célra tökéletesen bevált. 8 éve leálltam minden szilikonos hajápolóval, mert hullott és lelapult tőle a hajam, így a klasszikus balzsamspray-k nálam nem jöhetnek szóba, ez viszont egy jó alternatíva. Szeretem az illatát, de igazából nem nagyon marad a hajban. Én szárítás előtt használom csak, így sokáig kitart. Komolyabb hidratálást nem várok egy olyan terméktől, amiben ennyicske olaj van összesen, így én elégedett vagyok a teljesítményével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Lina683

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Semmi változást nem láttam, az illata isteni, viszont nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Semmi változást nem láttam, az illata isteni, viszont nem hidratál.

RachelZ

2019. szeptember 1.

Nedves hajon használom, fésülés előtt, arra pont jó, hogy a göndör hajamat könnyebben kifésüljem és talán hidratál is egy kicsit. Van, hogy felfrissítem vele a már több napos hajamat, hogy szebbek legyenek a csigáim. Egynek jó, de szerintem a Nature Box avokádós hajkrém többet tud!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

varyandee

2019. július 1.

Nem hidratál intenzíven, viszont teszi a dolgát, nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Nem hidratál intenzíven, viszont teszi a dolgát, nagyon szeretem.

Bettiiyy

2019. április 15.

Először tartottam tőle, mivel a csapból is ez folyt, de féláron sikerült kifognom ezt és avokádósat, így gondoltam, adok egy esélyt mindkettőnek. Nekem nem hozta az áttörő sikert. Egy gyógyszer miatt kihullott több mint a fele a dús és göndör hajamnak, így le kellett vágatnom. De sajnos annyira kevés tincsecském maradt meg, hogy azok ilyen kis szénakazalként meredtek össze-vissza, mivel göndörödni az egyenletesre vágás miatt nem tudtak. (Újravágattam a hajam lépcsőzetesre, így se segített.) Na, ezeket a szerte-szét álló hajvégeimet próbáltam vele megzabolázni, illetve hogy a göndörödésen segítsen picit, de nem hozott eredményt, amit más esetben a sima kókuszolaj produkál.
Tetszik viszont a pumpás feje, de az én hajamra rettenetesen sokat kell fújni, és úgy sincs hatása. Először kissé ragacsos, de hamar eltűnik. Az illata vacak, de az is elillan szinte rögtön. A hidratálásában nem vagyok biztos, mivel a hajvágás miatt a hajam puha. Viszont nem is szárít. Mindenesetre volt már jobb hajápolóm is, így nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Mosizso

2019. március 23.

Már annyi mindent hallottam, olvastam ezekről a Nature boxos termékekről, hogy valamit ki kellett próbáljak közülük. Mivel a gliss kur pont most fogyott el, gondoltam ez egy jó alternatíva lesz, hogy kipróbálhassam. Nem hiszek sose az olyan termékeknek, akik óriási hypeot kapnak, de nagyon bizakodóan állok most ehhez. Kétszer használta száraz hajon, vizesen még nem. S úgy gondolom jól használ, nem tolakodó az illata, mintha puhább lenne a hajam is, értékelni majd pár hajmosás után fogok.

Update: Kipróbáltam nedves hajon, ugyan úgy jó fésülés könnyítő, mint a gliss cur-ok, de sajna nem érzek nagy változást a hajvégeimen. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Arashama

2019. március 16.

Karácsonyra kaptam szüleimtől az első szettet nature box-ból, kíváncsi voltam, hogy mennyire válik be. Mivel sok terméket próbáltam már, göndör a hajam (kicsi csigás, szóval eléggé kényes és száraz), így kissé kételkedve álltam a termék elé. Most március van és sokkal egészségesebbnek érzem a hajam, táplált, fényes és ami a lényeg: hidratált! Mindenkinek ajánlom, akinek száraz a haja, göndör, vagy még nem találta meg az igazit! Természetesen tudni kell helyesen bánni mindenkinek az egyéni hajkoronájával, csak úgy érhető el a kívánt hatást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Vitaminok: Panthenol