Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam 100% hidegen sajtolt mandulaolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Könnyebbé teszi a haj kifésülhetőségét és varázslatos, lágy hajérzetet biztosít. Szilikonmentes, vegán.

Pannama

2020. február 27.

A szintetikus samponok és balzsamok (Loreal, stb) után a legeslegjobb szilikon és parabénmentes termék amit találtam a hosszú festett szőke hajamra. A samponnal együtt használom, és az amúgy természeresen kusza, hullámos hajamat egy kicsit még egyenesebbé is teszi, amellett, hogy puha és könnyen fésülhető lesz. Sajnos észrevettem, hogy hosszabb használat után (1,5 év) a hatás egy kicsit csökkent, így néha váltásként samponkorongozok (alverde, Lush), de ezek amúgy is jobban szárítanak, úgyhogy ez a csoda Nature Box balzsam mellettük is maradt.
Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

Nagyon szeretem!

olin

2020. február 8.

Szintén nagyon bejött, előtte a kókuszosat használtam de ez még jobb a hajamnak, pláne a hozzátartozó samponjával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

bianap

2020. január 20.

Több Nature Box terméket próbáltam már, ennek nagyon finom az illata és selymessé teszi a hajamat. Külön jó dolog, hogy a termékcsalád összes terméke szilikonmentes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

dynah13

2019. december 14.

Natur termekeket kezdtem el hasznalni, akkor probaltam ezt is. Nagyon szerettem, jo illata van, konnyu adagolni es kenni, a hajam puha lett tole es megfeleloen apolta :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

pannafuresz

2019. november 17.

A fejbőröm elég érzékeny így csak szilikon és parabén mentes termékeket használok. A reklámok miatt lettem figyelmes a termékre előtte egy sokkal drágább sampont és balzsamot használtam amit bár szerettem, nagyon sokalltam az árát, ezért próbáltam valami olcsóbb "csodaszert" találni. A Nature Box számomra óriási meglepetés volt mert kifejezetten tetszik az illata és a zsírosodásra hajlamos hajam mintha kicsit tovább is bírná. Valamit fényes és puha tőle, dúsabbnak is tűnik. Nekem nagyon bevált, újra is vásároltam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

cece030604

Korcsoport: < 18
2019. november 12.

Tetszik az illata, és az én igényeimre tökéletesen megfelel, a hajam kedveli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 12.

Tetszik az illata, és az én igényeimre tökéletesen megfelel, a hajam kedveli.

ancsi0824

2019. október 23.

Tetszik a külső megjelenése, illetve hogy 25%-ban újrahasznosított műanyagból készült a csomagolás.
Illata kellemes, bár nem túl intenzív.
Szinten előny, hogy “mindenmentes” (parabén,szilokon, szulfát stb...).
Különlegeset nem tud azért, és az is megeshet, hogy emiatt viszket a fejbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Illata kellemes, bár nem túl intenzív.
Szinten előny, hogy “mindenmentes” (parabén,szilokon, szulfát stb...).
Különlegeset nem tud azért, és az is megeshet, hogy emiatt viszket a fejbőröm.

StellaStar95

2019. október 8.

Egyik szuper terméke a Nature Box-nak, nagyon szép, fényes tőle a hajam, az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Mars93

2019. szeptember 15.

Szépen ápolja a hajam, csillogó és puha lesz tőle. Ennyit azonban a legtöbb balzsam tud, úgyhogy annyira nem voltam elájulva tőle. :) A szilikonmentesség miatt azonban plusz egy csillag jár!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Asztraia

2019. szeptember 10.

Vékony szálú, zsírosodásra hajlamos hajamra kerestem balzsamot.
Erre esett a választásom, mivel könnyű, kifésülhető hajat ígér (nekem hajmosás után rettentően gubancolódik a hajam).
Illatra nekem tetszik, állaga eléggé sűrű, de ehhez képest félhosszú hajamra elég sokat kell felvinni.
Hatása közepes, mert nem igazán segít a kifésülhetőségen nálam, de tényleg könnyűvé teszi a hajat, hamarabbi zsírosodást nem tapasztaltam.
Tehát olyan jó is meg nem is balzsam nekem, de többet nem fogom újra venni, mert árához képest keveset nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Vékony szálú, zsírosodásra hajlamos hajamra kerestem balzsamot.

Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.