Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam 100% hidegen sajtolt sárgabarackmag-olajjal, mely értékes vitaminokat és antioxidánsokat tartalmaz. Az egészségesen ragyogó és ápolt hajért.

Szilikontól, parabéntől, mesterséges színezékektől mentes. Vegán.

zozo00

2020. május 8.

Ez a fajta balzsam volt eddig a legjobb, ettől a legkönnyebben kezelhető a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 8.

szeszti

2019. december 18.

Nagyon puha, selymes, fényes hajam lett tőle, nekem kicsit ilyen "trópusi" illata van, abszolút szerelem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 18.

Xanacska

2019. október 29.

Egy erős közepesre tudom értékelni a balzsamot, többszöri használat után. Amellett, hogy csillog tőle a hajam, finom az illata, sajnos mindig nagyon összeesett tőle a frizurám és lelapult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

hrcpc

2019. szeptember 24.

Engem nem vett meg, többet vártam, ehelyett semmit sem kaptam. Szinte semmit sem csinál a hajammal, csak az illatát érzem. Elhasználni sem sikerült, nemhogy újravenni.. nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

csill87

2019. szeptember 1.

Ud : rájöttem, hogy ettől viszket a fejbőrön.nem is hidratál rendesen hosszú távon. Még van az alján egy kicsi, de ez így kuka.

Nem rossz, de csodát nem tesz, a kedvenc banános Body Shop balzsamomat nem körözi le. Az illata sem tartós sajnos. de jó cucc, de ez csak egy 4 es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Ada0308

2019. július 29.

Nekem egyáltalán nem jött be. Olyan száraz tőle a hajam, plussz kócos is marad, nincs a selymes érzés törölközés után. Olyan mintha nem is raktam volna a hajamra balzsamot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

szata1

2019. július 20.

Én szeretem, sokat használok belőle a másik balzsamomhoz képest (pantene repair), de szerintem ez azért van mert ez nem olyan sűrű és gazdag. Nekem szép fényessé, könnyűvé, puhává és egyenessé teszi a hajam szeretem amit csinál vele. Viszonylag vékonyszálú a hajam így gyorsan megérzem rajta ha zsírosodik amit utálok, így heti háromszor mosok hajat akkor is ha még kibírna pár napot anélkül, hogy különösebben látszana. Nem vettem észre hogy gyorsabban zsírosodna tőle a hajam, az illatát is nagyon szeretem. Az ára kicsit húzósabb, de nem szörnyű mivel nagy a kiszerelés és nekem sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

natko888

2019. június 2.

Imádom az illatát és könnyen kifésülhetővé teszi a hajam. Viszont az árát egyátalán nem éri meg, viszket tőle a fejbőröm... Semmi különlegeset nem tesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

tiesza

2019. május 20.

A samponjaval egyutt hasznaltam. Az illata isteni, es nekem nagyon puha es fenyes volt tole az amugy gondorodo, szalkas hajam. Emiatt viszont valoban hamarabb zsirosodott nekem is a hajam, de nalam ezt ellensulyozta a puhasag, amit adott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Noemie

2019. május 15.

Igazából szörnyű. Az egyetlen pozitívuma az illata. Lehetnek bármilyen szépek az összetevői, ha nem ér semmit. Csak pazarolják a flakont meg a munkaórat. 4-5 napot bír a hajam mosás nélkül, na ezzel csak kettőt. Ha nem pakolaskent használom (nagy mennyiséget és sokáig), akkor meg kifesulni se tudom a hajam. Az illata szuper, kar, hogy a szaradassal el is illan. Ehhez viszont nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.