Nevitaly

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildyy, Módosítva: 2021. február 25.

Kategória:   Hajápolók

"Krémes állagú spray organikus quinoa és keratin kivonattal, a sérült hajra. Első alkalmazásától már javítja a sérült haj szerkezetét és növeli annak tömegét. A Keratin-Potion multifunkcionális termék, mivel könnyű krémként  felhasználható a sérült haj azonnali ápolására, valamint kigubancoló folyadékként, amely elősegíti a frizura kialakítását.. Az értékes ásványi anyagokban (vas, magnézium) gazdag Quinoa 9 alapvető aminosavat tartalmaz, köztük Lizint, ami a kollagén termelés alapja. Több, mint 97%- ban  természetes összetevői táplálják , helyreállítják  és mélyen hidratálják a sérült hajat."

ildyy

2020. december 30.

Eme remek fehérje mindamellett, hogy a hajszálak 90%-át alkotja, tényleg nagy segítség utánpótolva, minden matt és elgyengült hajú társamnak. Jelentősen javítja a hajszerkezetem, és volument is ad. Biztos, hogy van még hatásos keratin spré, de nekem ez a kinoás verzió az első, amit célzottan próbáltam, és elgedett vagyok vele. Nem olcsó, viszont sokáig elég, mert tényleg elég belőle 1-2 fújás. Csak ajánlani tudom, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin