Egyéb

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsucci93, Módosítva: 2019. május 24.

Ár:   $38
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Többfunkciós, lágy fókuszú finom porpúder, amely akár 16 órán át szabályozza a bőr fényességét. A Velvet Finishing Powder sima, matt felületet ad a bőrnek, miközben mélyreható kondicionálást tesz lehetővé 6 hatóanyaggal a bőr állapotának és hidratálásának javítása érdekében.

5000 Ft - Nikkia Joy Chrome Shift Pigment - Mythic
Ár: 5000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Csepelen, a Csepel Plázánál/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

Karola21

2020. július 30.

Már a második tégelyt használom ebből a púderből és nagyon szeretem. Nagyon zsíros és pattanásos bőröm van, de ez a púder szépen mattít egész nap és kevésbé zsírosodik tőle az arcom. Finomítja a pórusokat és szép bőrképet ad. Bár a tégely kicsinek tűnik, de nagyon sokáig elég úgy, hogy minden nap használom. A Nikkia Joy szivacskáit is megvettem, amivel nagyon szépen fel lehet vinni az alapozót. Nem szívja be a folyékony alapozókat sem és sokkal jobb minőségű, mint a Real Techniques szivacsai. A púder mellé jó szívvel ajánlom a szivacska beszerzését is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

zsucci93

2020. március 1.

Update: Nem tudom mi történt, de minél többet használtam annál jobban hozzámnőtt... úgyhogy újra megvettem, duplán is, black friday-kor nagyon jó akcióban lehetett kapni. Nem használok már más púdert, ezt nagyon megszerettem, pedig tényleg nem láttam annyira nagy különbséget az elején, de miután elfogyott nem találtam olyat, ami helyettesíteni tudta volna.

Szépen mattitja a bőrt, és elfedi a pórusokat. Az én zsíros bőröm olajtermelésével nem tett csodát, nem éreztem akkora különbséget a Rimmel stay matte loose verzióval szemben, pedig csináltam egy napos tesztet fél-fél arcra próbálva. Nem valószínű, hogy egyelőre újra megveszem, mert borzasztó drága, de black friday-koe lehet beadom a derekam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

ercsike76

2020. január 15.

Kombinált, érett bőröm van, már nem csillogóan zsíros. Figyelnem kell, hogy egy púder ne emelje ki a szárazabb részeket vagy a ráncokat. Ez a púder tökéletesen működik, szem alá csak finoman (nem is feltétlen kell oda, csak ha fixálni szeretnénk a korrektort esetleg), teljes arcra pedig nagy púderecsettel teszem fel. Pórusmentes, filterezett arcbőrt eredményez, minden maszkhatás nélkül. Nem full matt, inkább tényleg bársonyos a végeredmény (velvet). Nagyon finom süti illata van, ezt napközben is érezni de szerintem nem zavaró. Nagyon, nagyon finom porállagú, még egy púderrel sem találkoztam ami ennyire könnyed lenne. Nem vettem észre, hogy megváltoztatná az alapozó színét, teljesen transzparens. Saját oldaláról rendelve 16 nap alatt ért ide Ausztráliából. Újravevős ha elfogy.
Kis plusz info: csomagban rendeltem a két szivacskájával, egy világos pink és a PRO feketéjével. Sokkal finomabb anyagú mint a Blender, nagyobbra is dagad és kevesebb anyagot szív magába. Alapozót (Too Faced-Born this way) foltmentesen és gyönyörűen viszi fel, a szem sarkába is tökéletesen illeszkedik a csúcsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.