Nuky

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: repcsi23, Módosítva: 2012. december 4.

Kategória:   Hidratáló krémek

Kiszerelés: 200 ml

Erika80

2017. október 19.

Óh, tényleg! Ilyet én is használtam és valóban nagyon jó kis krém volt. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

pandi0613

2017. október 19.

Pozitív csalódás lett. Meglepődtem rajta, hogy elég jó. Nem hagy ragacsos nyomot maga után, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

cirkonium

2014. január 14.

Megint egy krém, amely pozitív csalódást okozott! Történt ugyanis, hogy karácsony előtt benéztem a kedvenc fodrászkellékesemhez, valami "no name", olcsó krémért, hogy a mostohalányommal történő masszírozásnak álcázott bohóckodáshoz legyen anyag.:-) Az illata isteni, és akkor vált "gyanússá", amikor reggelre isteni puha volt az arcom, nem zsíros, nem gyűrött, szóval olyan cuki.:-) Többször kenceficéltünk vele, mostanra már "irigy" lettem, ezzel nincs masszírozás...Továbbra is este használom, de előtte pici shea vajat kenek alá.(ezt eddig is kentem) Ez a kombó nem csöpög, nem ragad, nem zsíros, nincs a párnán, stb. Reggelre az eredmény: baby face!:-) Aztán kipróbáltam nappalra is, konklúzió: az arcom bársonyos, a pórusok szűkebbek, az apró ráncok simultak, lehet rá sminkelni. És! 4-5 óra múltán sincs kifényesedés, még a T vonalban sem! Tudom, hogy 2 piros pont is van az összetevőkben, (már egy ideje kókuszvajat és shea vajat használok csak) de ez annyira kellemes, finom és klassz krém, ráadásul az ezerszer drágább csodákkal is simán felveszi a versenyt, amelyekben talán még több sz@r van. Megy az ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 14.

Dorinaa

2012. január 16.

Nekem bevált, kézre használtam főként, hogy ne száradjon ki annyira és segített. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 16.

repcsi23

2011. december 27.

Hmhm...pozitív tapasztalat, hogy 2 nap alatt elmulasztotta a kivakart pattanásaim miatti sebeket, és nagyon jó érzése van tőle a bőrömnek, de...ez a piros jelölésű tartósítószer most kicsit elriasztott:/ Úgyhogy 4. Bár úgy néztem, hogy egy csomó Oriflame-es termék is tartalmazza...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.