Odol-med 3

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. március 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

Háromszoros védelem a klinikailag teszelt Odol-Med fehérítő fogkrémmel a fogszuvasodás, az ínygyulladás kialakulása és fogkőlerakódás ellen. Nátrium fluoridot tartalmaz.

Candy21

2018. február 13.

Hát nem a kedvencem nem elég mentolos az íze olyan semmilyen fogfehérítést nem vettem észre. Nem fogom újra venni ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Ciklon3

2017. október 14.

Nekem nem volt elég "erős" :-) Olyan alig mentolos íze volt. Valamennyit elhasználtam belőle, aztán kidobtam :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

szederke

2014. július 1.

Én nem vettem észre nagyon a fehérítő hatást, de kellemes íze van, és szerencsére nekem nem tette érzékennyé a fogaim. Ha a mostani fogkrémem ebből a márkából elfogy újra ezt fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

FerJuci

2014. május 13.

Nemrég kezdtem el használni, az itt olvasott vélemények alapján vásároltam. Bandita írta, hogy érzékennyé teszi a fogakat. Ez valóban így van, nálam is előjött a probléma, így levonok egy csillagot. Úgy oldom meg a dolgot, hogy csak heti 2x veszem elő, használat után pedig elmex-szel is fogat mosok. A többi napra ott a másik Odol-Med fogkrémem. :) Így elég körülményes, de tényleg használ, láthatóan fehérebbek lettek a fogaim, aminek igencsak örülök. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

muffinmonsuta

2013. szeptember 14.

Úgy kapom anyutól németből mindig ilyet hozz,gondoltam rákeresek. Hát őszintén nem olyan szimpatikus mint a nálam bevált signal,de elszoktam használni. Íze finom,nemtúl erős pont kellemes.:) Nekem azért bejön sose volt vele gond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Yubiri

2013. augusztus 25.

Müllerben szoktam venni. Mostanában tértem rá, szerencsére kifogtam az akciókat, mert első alkalommal 600,- Ft körül vásároltam, ami nem túl olcsó fogkrém viszonylatban. A hatásával maximálisan meg vagyok elégedve, láthatóan fehérítette a fogaim, az íze is megfelelő erősségű, sajnos úgy vettem észre, a nyálkahártyát szárítja. Remélem nem teszi tönkre a fogzománcot, majd néha-néha áttérek másik fogkrémre, de alapjában ez lett a kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

floracska6

2013. május 13.

Tök átlagos fogkrém, finom íze van. Nekem olyan mint az Aquafresh. Semmi különös, jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

bandita

2012. június 28.

2012. 06. 25
Nagyon gyanús, hogy nem fogom szeretni ezt a hirtelen felindulásból vásárolt fogkrémet. Inkább szódabikarbóna, mint mentol ízű, erősen habzó termék, olyan erős csiszoló szemcsékkel, hogy a fogmosás ideje alatt komolyan aggódom a fogzománc épsége miatt. A nyálkahártyát erősen szárítja, vattát tudnék köpni a használatot követően még órákon keresztül. A fehérítő hatására voltam kíváncsi elsősorban, de nem biztos, hogy ez már ki fog derülni számomra. Még szerencse, hogy nagyon olcsó volt.
1012. 06. 28
Nem lepődöm meg, hogy a szorgos használat meggyőző fogfehérítést eredményezett ilyen rövid távon. A fogaim viszont érzékenykednek tőle. A fogtöméseim körül különösen sajdulgat, mint amikor épp betömték és még furán fájdogált eleinte.
A fognyak és az íny találkozásánál pedig még inkább tapasztalom ezt. Mintha a túl durva ásványok karistolgatnának, mindez úgy, hogy kifejezetten soft fogkefét használok és igyekszem gyengéden, mégis alaposan bánni velük.
Alapvetően haragszom rá, de olyan jó reggelente szembevigyorogni magammal a tükörben: Minimum két árnyalatot fehérített eddig a fogaimon.
Kénytelen vagyok megszórni csillagokkal ezért, de úgy döntöttem, ritkítani fogom a használatát 3/4 tubus után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 28.

2012. 06. 25
1012. 06. 28