Egyéb

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2019. január 18.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Aldi

Érzéki, virágok jegyeit hordozó női parfüm

Illatjegyek: fekete ribizli, körte, jázmin, írisz, vanília

Chamana

2021. november 27.

Anyukám vette magának az Aldiban, pár hónapja, megtetszett neki, de aztán nem nagyon használta, csak porosodott a polcon. A napokban fújtam magamra belőle párszor, jól esett ebben a hűvös időben az édes illata.
Édes, picit virágos illata van, vaníliás, valami enyhén kesernyés beütéssel. Nem egy különösebben izgalmas kompozíció, de néha jól tud esni az ilyen. Biztos el fog fogyni, bár huzamosabb használat után már émelyítő lehet. Fogalmam sincs hogy ez dupe-e, valaminek az utánzata, vagy önálló illat, de minősége egész jó. Leszáradáskor bőrközeli, édeskés-fás vanília, komfortos.
Kortól szerintem független, kinek ajánlott, inkább egyéni ízlés.
Tulajdonképpen tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 27.

Kortól szerintem független, kinek ajánlott, inkább egyéni ízlés.
Tulajdonképpen tetszik.

Regi88

2021. május 5.

Ohhhh , ez nagyon szuper!!!
A drágább / azért nem a luxuskat./ parfümöktől haladok az olcsóbbak felé / ált.ban , gondolom fordítva kellene/, és nem is olyan régen " fedeztem" fel az aldisakat, amik csudijók!
Kb.4 félét próbáltam eddig , mindegyikre jellemző a tartósság, viselhetőség , de ez annyira jó, hogy ott landolt a kosaramban🙈
Szuper nőies, édes, virágos, de nem " nagyis"!
Jaaa, és olcsó, szemtelenül olcsó☝️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

Ohhhh , ez nagyon szuper!!!
Szuper nőies, édes, virágos, de nem " nagyis"!
Jaaa, és olcsó, szemtelenül olcsó☝️

Babsszi

2020. július 26.

Múltkor a családi kertipartin kb. könyörögtem az egyik vendégnek, hogy árulja már el mi van rajta, mert míg 3 órán át egymás mellett ültünk folyamatosan éreztem a parfümjét. Mikor közölte hogy 2ezer ft-os aldis parfüm, nem akartam elhinni. Nagyon édes illata van, biztos vagyok benne hogy ez már sok mindenkinek émelyítő, de én szeretem nagyon. Ráadásul baromi tartós, tartósabb rajtam mint a miss dior absolutely blooming ami egy tízszer drágább parfüm...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

netti1990

2020. március 1.

Mamámtól kaptam,amikor kint voltunk Bècsbe 😊 Nagyon szép üvege van.Finom virágos-púderes illata van 😊 Szerintem nagyon hasonlít a Black Opium parfümre 😊 Tartóssága közepes.Nagyon megéri az árát.5* 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

ausmorzs

2020. január 11.

Akciósan jutottam hozzá, teljesen elégedett vagyok vele. Kellemes virágos illatú egy kis vanília utóillattal. És még a párom is kedveli rajtam... (:
Hátrányként tudom írni, hogy a kis szórófej könnyen leesik és beleszorul a kupak felső részébe, nekem legalábbis előfordult többször is, de nem hinném, hogy típushiba lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

racheldawes

2019. október 3.

"Viccből" próbáltam ki az Aldiban, valami extra pacsuli illatra számítva, de nagyon kellemesen csalódtam: visszafogott, púderes, nekem kissé az YSL Black Opiumára hajazó illat fogadott, mutatós üvegcsében. Tartóssága nagyon minimális (ruhán azért viszonylag sokáig érezni), de nem is voltak ezzel kapcsolatban magas elvárásaim. Ennyi pénzért szerintem megéri kipróbálni, egy-egy lazítós, "csak a közértbe ugrok le" napra nekem tökéletes, különösen a hamarosan beköszöntő hidegebb, őszi időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Alida8

2019. május 9.

Akcióban vettem, 1500 pénzért nagyon jó naponta elfújkodni :)
az illata nagyon finom, kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Akcióban vettem, 1500 pénzért nagyon jó naponta elfújkodni :)
az illata nagyon finom, kellemes.

Kisbar123

2019. április 6.

Nagyon szeretem ezt az illatot.Sokáig érzem magamon.Az áráért nagyon megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Nagyon szeretem ezt az illatot.Sokáig érzem magamon.Az áráért nagyon megéri

blackrose

2019. január 18.

Először nagyon tetszett,aztán többszöri fújásnál nagyon mű èdes illatnak èreztem. Vègül elfújogattam, de nem hiszem hogy újravennèm. Egynek nem volt rossz, de utcára nem viselnèm. A csomagolása nagyon szèp. Az ára sem vèszes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Dea

2019. január 18.

Édes virágos illata van, tartóssága közepes, nem hiszem,hogy újravenném,de a csomagolása miatt nagyon megtetszett :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Színezék. Lila színű.