Olana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2014. június 3.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Tusfürdők

Szantálfa kivonattal és jázmin illattal, a kiegyensúlyozottságot nyújtó zuhanyzás élménye.

Bőrbarát, dermatológiailag tesztelt.

sailorluna

2018. augusztus 3.

egyszer régen gyorsan kellett valami tusfürdő, ezt vettem meg bevásárlás közben. a tubusban tetszett az illat, de fürdés közben már nem. gyorsan fogyott, szárított is. ilyen áron a balea tusfürdők sokkal jobban bejöttek. nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Rita0126

2015. február 17.

Nekem túl erős az illata. A lime&mályva sokkal enyhébb. Nekem az aldis tusfürdők közül az a kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 17.

Marababa

2015. február 15.

Szeretem az Olana tusolókat, mégis ez a kedvencem az összes közül. Imádom a jázminillatot. Bármikor szívesen használom, nagyon kellemes, olcsó és baráti az ára. Mivel amúgy is használok testápolót, nem tűnt fel, hogy szárítana.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

Yubiri

2015. január 9.

Az Aldiban nagyon megtetszett az illata, rögtön 2-t vettem. Az első használata után már sok lett nekem az illata (ehhez hozzátett, hogy több Avon parfümmintát is próbáltam ezzel egyidőben, amiben az alapillat a szantál volt), elegem lett ebből az illatból. A tusfürdő jó volt, nem szárított.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

fille.tressee

2014. június 4.

Most akciósan 200 ft alatt volt az aldiban, ezért beszereztem egyet. Korábban már használtam a lila verziót, de ennek sokkal finomabb illata van! 180 forintért meg maximálisan megérte, tud ez is annyit, mint a drágább tusfürdők! Bár a krémtusikat jobban szeretem, engem nem zavar hogy szárít, sőt, a zsíros bőrömre ráfér, mert így nem kap sokkot a testápolótól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

sky

2014. március 4.

A nagyon finom illat fogott meg, de sajnos nekem ez sokkal jobban szárította a bőröm, mint az Olana krémtusfürdője. Vízes- gél állagú, lehetne esetemben sűrűbb, kiadósabb is. Az illat hamar elillan, ami nálam nem baj, de a szárító hatás miatt nem vettem újra. Az ára roppant kedvező, de a hatás miatt inkább a 100 forinttal drágább krémes verziót használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

timeanagy

2014. február 16.

Kellemes az illata nagyon jó az állaga is:) megéri

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

Kellemes az illata nagyon jó az állaga is:) megéri

egifeny

2013. augusztus 28.

iiimadom az illatat! :) aki hianyolja a balea frangipani tusfurdot, annak ajanlom kiprobalasra, engem arra az elmenyre emlekeztet! a boron is megmarad az illata jo ideig! telre viszont mar nem lenne jo, tenyleg szarit kicsit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Theresia

2013. augusztus 28.

Még hónapokkal ezelőtt használtam ilyet. Arra emlékszem, hogy az illata nem tetszett, és mintha kicsit szárította volna a bőrömet. Nem én vettem, szóval nem tudom, pontosan mennyibe került, de úgy tudom, nem drága, szóval nem egy nagy pénzkidobás, ha valaki kipróbálja. Összességében közepes nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

black_cico

2013. április 20.

nincs vele semmi gond, a célnak megfelel.. nekem az illatválaszték viszont szűkös, és nem tetszenek annyira, még a gránát almás a legemészthetőbb :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Vitaminok: Panthenol