Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraella, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Gyümölcsös ízesítésű szájfény.

Jossie

2014. augusztus 15.

Kettő színe van meg úgy egy éve ... nem mondanám a legrosszabbnak, de egyáltalán nem tartós, ráadásul lenyalom a számról, pedig nem is mondanám igazán jónak az ízét... :/ Nagyon-nagyon ritkán használom, de időnként "elmegy". :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

GossipGirl

2013. március 8.

Megvettem, mert olcsó volt és az illata az nagyon tetszett. Először. Egy idő után már nekem is hányingerem lett tőle (barackos volt), ragacsos és alapból nem szeretem a tubusos szájfényeket (igaz, ez az én hibám, hogy ilyet vettem :D). Persze a kukában landolt, ráadásul pár hét után elég undorítóan nézett ki a tubusban, mintha más színe lett volna...
A két csillagot azért megkapja, mert az elején szerettem. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 8.

A két csillagot azért megkapja, mert az elején szerettem. :D

somodiedo

2012. november 30.

Vásároltam egyet még régebben, mert olcsó volt, és a színe a tubusban tetszett. De sajnos a kukában landolt, nem bírtam elviselni az illatát, "szagát", az íze is borzalmas volt, és nem is lehetett normálisan eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 30.

miraella

2012. szeptember 8.

Az az igazság,nekem se a kedvencem...de azér' egy 2, -t megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Az az igazság,nekem se a kedvencem...de azér' egy 2, -t megérdemel.

avonkormend

2012. szeptember 4.

egyszer kaptam valakitől ilyet.. először nagyon tetszett, mind az illata, mind a színe, de aztán az illatától időközben hányingerem lett. elmegy, nem a legrosszabb,amit valaha a számra kentem, de sajnos nem is a legjobb. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Hydrogenated Polyisobutene
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, Green 6 / CI 61565, CI 60725, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Propylparaben, BHA, Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Barnás sárga.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Piros.