Egyéb

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: And1, Módosítva: 2019. július 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A panthenol (más néven D-panthenol) egy b5-vitamin-származék, ami serkenti a bőr természetes regenerációs folyamatait, és fenntartja a bőr megfelelő hidratáltsági állapotát. A panthenol ezen felül megnyugtatja a bőrt, és javítja a rugalasságát.

Az allantoin csökkenti az irritáció érzését, emellett hidratálja, puhítja és simítja a bőrt. A panthenol és allantoin kombinációja hatékony bőrápolást biztosít napégést követően. A magas (10%-os) panthenol-tartalmú összetétel tápláló, rehidratáló és nyugtató hatást biztosít a bőr irritált felső rétegeinek. A készítmény illatanyagokat nem tartalmaz.

Valentine

2019. augusztus 20.

Nagyon durván leégett a bőröm. A gyógyszertárban ezt ajánlották, így gondoltam kipróbálom. Egy héten keresztül használtam az égett területeken, naponta kb 3x. Nem mezei lepirulásról volt szó, hanem olyan napégés ami után hólyagos lett a bőröm.
A fájdalmat nagyon jól enyhítette amíg be nem szívódott teljesen, és egy kicsivel gyorsabban lehúzta a gyulladást. Szerintem pont annyira segített, hogy gyulladáscsökkentővel együtt ne legyen komolyabb gond.
Nem tetszik, hogy spray formában kapható.
Komolyabb leégéssel már nem birkózik meg igazán, csak picit enyhíteni tud a tüneteken. Illetve ehhez mérten azért drága, mivel én olyan 2500 Ft-ért vettem.
Összeségében hálás vagyok, hogy segített egy picit, de ennél sokkal többet vártam volna.
Természetesen máskor jobban is figyelek, hogy ennyire ne égjek le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Nem tetszik, hogy spray formában kapható.
Természetesen máskor jobban is figyelek, hogy ennyire ne égjek le.

And1

2019. július 9.

A szokásos Panthenolt kerestem, főleg hajnövesztés miatt, mivel korábban az sokat segített. Ez arra a célra nekem nem vált be, túlságosan ragadt a másikhoz képest,bár pakolásként attól még jó lehet. Én arcra kezdtem el használni és annyira szép lett tőle a bőröm, hogy bár elsőre nem tetszett ,nagyon megkedveltem. Nem szeretem a testáplókat és a nehéz krémeket így kizárólag ilyen célra használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3