Naturprodukt

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Melpomene21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 8.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Samponok

A Parusan stimuláló sampon egy tápanyag-koncentrátum mely a fejbőrt a haj gyökeréig célzottan látja el koncentrált tápanyagokkal. Számos kiváló minőségű öszetevő mellett növényi kivonatok speciális kombinációját is tartalmazza, mely csökkenti a hajhullást és jelentősen meggyorsítja a haj újranövekedését.

Dodo33

2020. április 10.

Mar az elso hasznalat utan sokkal kevesebb hajam hullott ki fesules kozben! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

Mar az elso hasznalat utan sokkal kevesebb hajam hullott ki fesules kozben! :)

Augmentin

2020. február 25.

Az első 3-4 hajmosásnál megijedtem, mert nagyon elnehezítette a hajamat. Azután valahogy hozzászoktam, hogy más jellegű a frissen mosott haj érzete ezzel a samponnal. A hajhullást 3 hét elteltével minimalizálta. Már fél éve ezt használom, és nem is merem abbahagyni, mert ez tényleg hat. Én a hajszeszt hajmosás előtt használom, rajtahagyom 2-3 órát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 25.

stylo

Korcsoport: < 18
2019. március 24.

Egy hajhullasnak legtobbszor olyan oka van, amit egy hajsampon, ami par percig erintkezik a fejborrel hetente parszor, nem fog megoldani. Ez teny. Ennek ellenere megvettem, mert en is szeretek hinni a csodaban, es nokent konnyen befolyasa ala kerulok a reklamoknak. Az illata wu2. Hatasa lehet h volna, de a szokitett hajam eleg rendesen hazavagna, ha tovabb hasznalnam. Kar, h nincs bekalkulalva h 40 felett a legtobb no festeti a hajat, es ez kifejezetten rontja az ilyen hajak minoseget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 24.

Szuzi35

2019. március 9.

Már a második flakonnal használom. Nekem bevált, nem is hullik annyira a hajam, meg a növekedésbe is segít. Mivel kicsit szárítja a hajam, balzsamot , vagy pakolást használok minden hajmosás végén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Babszemjanka

2019. január 22.

Gyógyszerész testvéremtől kaptam egy jó adag mintát, hogy próbáljam ki, hogyan szuperál. Magamtól valószínűleg soha nem vettem volna, vagy nem találtam volna rá. Ősz óta vettem észre hajhullást, nem öröklődő, inkább a levegőre, étkezési problémákra fognám. Körülbelül 3 hónapja használom, egy minta nekem bőven elég egy hajmosásra (heti 1-2 alkalom), nagyon jól habzik, az illata nem a kedvencem, de azon balzsammal segítek. Nem mondanám csodaszernek, de az arc körül a babahajam határozottan sűrűbb lett, a hajhullást is redukálta, és mintha kevésbé zsírosodna a hajam. Hozzátenném, hogy hajvitamint is szedek, illetve igyekeztem rendbetenni a táplálkozásom, úgyhogy nem tudom pontosan mennyit köszönhetek ennek a samponnak. Nem vennék belőle magamtól, ingyen cuccnak jó volt, de nem nőtt olyan nagyon a szívemhez, egyelőre folytatom magában a hajvitamint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

rakosinora

2018. március 9.

Hónapok óta használom, már a harmadik flakonnal veszem. Nem véletlenül. Az egyetlen hajhullás elleni sampon (vagy egyáltalán valamilyen készítmény), amitől megijedt a hajhullásom, és elmúlt. Az előttem szólóhoz csatlakozom, aki azt írta, hogy pár mosás után már használt. Ez így van. Vizes hajfésülés után, vagy hajszárításkor nincs tele a hajkefe hajjal, és ez nekem elég. És plusz még valami: a fejbőrről semmivel sem leszedhető keratin lerakódás is nyomtalanul elmúlt. Teljesen odavoltam, mert ez a probléma egyébként egy kör bőrgyógyász, speciális kevert fejbőrpakolás, stb. A hajhullás nagyon összetett probléma, nyilván mindenkinek más okozza a problémát, kísérletezni kell. Nekem ez a sampon vált be csak. A tonikját soha nem használtam, mert a sampon is 4ezer forint környékén volt a gyógyszertárban, és nem akartam ugyanennyiért tonikot is venni. A hajszálak nem vastagodtak meg, mindig is vékony szálú, és kevés hajam volt, de legalább már nem hullik. Valamilyen balzsammal együtt kell használni, mert olyan extra tiszta, könnyű, finoman szálló tőle a haj. De a fejbőrrel csodát tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Michelanghela

2018. március 8.

Az első flakon után adtam még egy esélyt neki, és újravettem, de lassan ennek is a végére járok (ez összességében fél évet használatot jelent) és semmi változás. Eleinte a tonikját is használtam, akkoriban volt némi babahaj, viszont nagyon zsírosodott attól a hajam. Megjegyzem, az első flakonnal a gyógyszerész nővéremtől kaptam, mert neki nagyon bejött (mindkettőnknek örökletes hajhullása van).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Anita7977

2017. november 1.

Kb. nyolcszor mostam már vele meg a hajam és eddig semm pozitív hatást nem tapasztaltam tőle, sőt a hajam zsírosabb lett.
Egyenlőre úgy néz ki, hogy nem hozza meg a hozzá fűzött reményt. Még használom tovább, mert még van belőle és hátha még változik a helyzet, de úgy néz ki, újra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Juci90

2017. november 1.

Egy hónapja használom,de semmi változás, a hajhullásom ugyan olyan mértékű,mint előtte. Az állaga olyan mint valami szilikon,a kezemről is alig bírom lemosni,a hajamat meg ha nem öblítem le almaecettel úgy néz ki,mintha meg sem mostam volna. Az ára miatt elhasználom,de nem veszek belőle még egyszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Kiwy

2017. szeptember 10.

A hajhullasom ilyeszto merteket oltott. Rengeteg mindent kiprobaltam de eddig ez az egyetlen amirol mar most az elejen ki merem jelenteni h valodi segitseg lehet.
Eddig ketszer mostam vele hajat (+tonik) de maris megszunt a hullas. Elotte hajmosaskor egy marek hajam kijott, aztan fesuls - szaritaskor a fesu mindig tele volt hajjal, plussz a fold. Es napkozben is allandoan szortam :( kellemetlen volt nagyon. De most hajmosas alatt es utan alig jott ki 15-20 szal.

Az állaga kiváló! Mint egy igazi sampon. Nem ragad nem tapad nem neheziti el a hajat. Könnyen habzik.

Az illata kicsit olyan mint a rendelőkben a "tisztasag" illat de mosas utan nem erzodik. Számomra egyáltalán nem volt zavaró.

Ára picit magas de igazabol 3x ennyit is megadtam volna hogy megmaradjon a hajam.

Csak ajanlani tudom!!! persze ez egy rövidtávú vélemény, kesobb még jelentkezem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Betaine, Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Biotin, Tocopherol

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Zöldborsó csíra kivonat. Fontos eleme az AnaGain nevű organikus svájci fejlesztésű hatóanyagnak, melyet zöldborsócsírákból izoláltak és mely 2014-ben megnyerte az Advanced Ingredients Award nevű nemzetközi versenyt. A gyártó in vivo tesztjei szerint stimulálja az (inaktív) hajhagymákat, csökkenti a hajhullást, serkenti a hajnövekedést (3 hónap alatt 78%-al) valamint segíti visszanyerni a hajszálak eredeti sűrűségét és vastagságát.