Egyéb

Ár:   €34   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Masnuci, Módosítva: 2021. február 9.

Ár:   €34

Fejjegyek: tömjén, alma

Szívjegyek: fahéj, nőszirom, oud

Alapjegyek: vanília, bőr, borostyánfa

Masnuci

2021. február 8.

Hát szerintem ez nagyot fog szólni, ha kapható lesz az országban! Tök véletlenül találtam rá, megfogott az üvege, olyan elegáns, ebben biztosan valami finomság lapul. És igen! Imádom a tömjénes illatokat, meg lehet venni vele engem kilóra :o) Ez kifújáskor tömjén és fahéj. Valami álom! Erőteljes, füstös.dögös. Én nem találom benne az almát, biztosan ott van, de annyira csak a tömjén-fahéj kombót akarom érezni benne, hogy nem is figyelek másra. Fragin több fajsúlyos illathoz is hasonlítják, jó véleményeket lehet olvasni róla és ezt most én is megerősítem. Engem meggyőzött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 8.