Egyéb

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Phlogosam kenőcs hatóanyaga nem-szteroid, helyi hatású gyulladáscsökkentő, bőrregeneráló. Csökkenti a sérült bőrfelületek ödémás beszűrődését, duzzanatát, megakadályozza a gyulladás kialakulását.

A készítmény alkalmas heveny bőrgyulladás egyes formái, ekcéma, kisebb kiterjedésű, nem súlyos fokú égési sérülések, napégés, rovarcsípés, hajlatokban jelentkező bőrgyulladás (kipállás) kezelésére, valamint felszíni visszérgyulladásnál a terápia kiegészítéseként.

viviendiamond91

2018. május 8.

Én begyulladt szőrtüszőre is használtam,1-2 nap alatt rendbe hozta,de ekcémára is nagyon hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Mars93

2018. február 13.

Jelenleg 1900 Ft körül mozog az ára a patikákban, ami elég húzósnak tűnik, de mivel maga a krém hatásos, így már kevésbé fáj ez az összeg.
Nekem az utóbbi 2-3 évben kezdtek a szúnyogcsípéseim megvadulni, 5-6 cm átmérőjű körben gyulladt be a bőröm, és semmi sem használt rá. Két hete két ujjamat csípte meg egy vérszívó, aminek következtében kétszeresére dagadtak, ödémásak lettek. Már mindent kipróbáltam rájuk, de semmi sem működött, amikor gyermekkoromból eszembe jutott ez a kenőcs és megvettem a patikában. Ötödik napja használom, és már majdnem lehúzta az egész duzzanatot az ujjaimról és a pirosodást is csökkentette. Igazi életmentő, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

pibe

2017. október 25.

Enyhe ekcémára szuper, de pont ezt is ígéri a leírásában. Fellobbanó tüneteket elocomos gyógyszertári kikevert kenőccsel enyhítem, de az enyhébb tünetekre nagyon jó, szépen leviszi a gyengébb gyulladást. Elsősorban az arcomon használom (száj és szem körüli ekcémára). Jó az állaga, nem olyan nagyon zsíros, inkább kicsit vizes, ami szépen beszívódik és táplálja a száraz bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Bubus06

2017. július 24.

Én piercing lyuk gyulladástalanítására használom. Megkell hogy mondjam, egész jó. :) A hámosító Sudocrem és a fertőtlenítő Ocenisepft mellé ügyesen teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

mariann25

2015. szeptember 13.

Hasonló jókat tudok mondani, mint az előttem szóló. Sajnos én is mindenféle krémet kentem az ekcémára, de semmi nem használt. Majd hosszas keresgélés a neten, és rátaláltam erre a kenőcsre..Gondoltam hátha...és elképesztő, hogy egy éjszaka alatt milyen szintű javulás történt. Tényleg csodaszer..Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

JudithBeauty

2015. június 5.

Ekcémás lett a kezem, amit egyik márkás és drága kézkrém sem tudott megszüntetni. Ez a termék csodát művelt. Illatmentes, fehér színű krém, és az ára is kedvező. Rovarcsípésre próbáltuk még ki, és arra is jó. Krém állagú, tehát nem hűsít, mint egy gél formula.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2