Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: x, Módosítva: 2013. május 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Az eredeti fenyős illat sportosabb 2008-as újragondolása. Citrusok a fenyőerdőben.

Joe38

2017. november 13.

Szerintem ez egy nagyon egyedi és minőségi illat!Érdekes módon az eredeti Pino Silvestre a fenyős,mohás,
klasszikus hangulatával inkább az idősebb korosztály kötelező darabja volt és inkább az ezredforduló előtt!
Meg kell mondjam amellett,hogy szerettem a 80-90-es évek illatait és az Originál PS-ben is megláttam a szépséget
mégsem hordtam soha magamon....valahogy túl soknak éreztem....nem találtam hozzá megfelelő alkalmat amikor
viselhetném...
Viszont nemrég beleszaladtam ebbe a Sport Cologne kiadásba és úgy gondoltam érdekes lehet,hát megvettem.
Az egyik legjobb vételem volt állítom!Mondjuk az első kifújásnál egy elég markáns "nem mai" illatvilág
csapott az arcomba,de már az is érdekes volt számomra ,mert volt benne valami egyedi...valami játékos és sárga...
Talán a fejillat hordoz magában egy kis Insensé-s hangulatot a 90-es évekből.Aztán kezd átalakulni az illat egy kicsit
modernebb irányba, ahol belépnek a virágos akkordok...Innen már nekem abszolút a sportos vonalat képviseli az illat.
Itt néha elkapott egy Trussardi Action Sport benyomás is, pedig az szerintem abszolút "kék" citrus illat!
A végkifejlet zseniális!Ahogy előjönnek a balzsamos,krémes,pézsmás aromák a még tartó citrusos,virágos utóhanggal....
Rég találkoztam ennyire különleges,friss,sportos illattal.....
Nekem kétségtelenül az egyik legjobb ár/érték arány ebben a kategóriában!
Cologne révén én is féltem,hogy egy kicsit alul teljesít majd de szerencsére ahogy az elődje is a SC is remekül helyt áll
és egy jó közepes erősséggel és hatósugárral órákon keresztül érezhető rajtam.
Talán nem kifejezetten a téli sportok nélkülözhetetlen társa,de tavasztól-őszig egészen biztos nem okoz csalódást!
Az üvege szerintem is magában hordozza a klasszikus parfümvilág küllemét egy kis modern csavarral...
Maximus Pointus!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 13.

viselhetném...
Rég találkoztam ennyire különleges,friss,sportos illattal.....
Nekem kétségtelenül az egyik legjobb ár/érték arány ebben a kategóriában!
és egy jó közepes erősséggel és hatósugárral órákon keresztül érezhető rajtam.
Maximus Pointus!

x

2014. március 20.

Mivel a téli illatok rajongója vagyok, elég problémás nyári illatot találnom. A gyümölcsös-virágos parfümök borzalmasan taszitanak, annyira tolakodó, szirupos, szúrós illatuk / nekem szaguk van, sose fogom megérteni, miért azokat nevezik könnyednek, számomra az akategória a könnyed ellentéte. Másrészt meg valahogy felfogtam, hogy orientális-fás külteményben illatozni 35 fokban valamiért nem elfogadott. Kisérletező kedvem van bőven, ezért gondoltam, csak találok valami kellemes nyárit.
A citrusos illatokat szeretem, frissitenek, hangulatosak, nyárra tökéletesek, nem csoda, ha férfiillatoknál is kikötök. Ez frissitő, a limonádénál kicsit gazdagabb, krémesebb, balzsamos-zöld, nyáron szerintem női bőrre is tökéletes, ha az ember felfrissülni vágyik. Kicsit összetettebb, mint egy sima citrusos limonádé. És nagyon olcsó! Tartósnak nem mondanám, de a fragranticán a tartósságát is jónak itélik. Nagyon örülök, hogy lecsaptam a kis üvegre tavaly nyár elején.
A fenyőtoboz alakú üveg is nagyon hangulatos, klasszikus benyomást kelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 20.

A fenyőtoboz alakú üveg is nagyon hangulatos, klasszikus benyomást kelt.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citral, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract