Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mossyka, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Tingle tartalmú formula, feltöltve természetes magas minőségű bronzosítókkal. Tartalmaz Unipertan P2002-őt a gyorsabb barnulásért. Hihetetlen eredményeket érhetsz el ezzel a szoláriumozás előtti krémmel.

- maximális meleg tingle
- prémium minőségű bronzosítók
- Unipertan P2002 a maximális barna hatásért
- Pynogenal, mely harcol az esetleges bőrkárosodás ellen
- A, C, E vitaminok
- természetes növényi alapanyagok
- cseresznyés csokis illat

Mossyka

2013. június 28.

Csak kis tasakosat próbáltam belőle az kb 600 forint. Ilyen puha szerintem még soha életemben nem volt a bőröm. Miután felkente az ember, rá 4-5 percre elkezd csípni, de nagyon, és tiszta vörös lesz tőle a bőr. A tingle miatt sokkal jobban barnultam, mint szoktam. A pirosság utána még 1-2 óráig megmaradt, totál olyan volt mintha leégtem volna, de nem. :) Nekem nagyon bejött és egy tasak (20 mili) nekem kb. 3 alkalomra elég is, így nagyon megéri az árát. Tapasztalt szolizóknak ajánlanám, de a tingle miatt érdemes pl. sima (nem eu) csöves gépnél 1-2 perccel csökkenteni a barnulási időt, mert a tingle miatt esetleg megéghet a bőr a fokozott vérellátás által. :)
Arcra ne kenjétek, mert sírás lesz a vége! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Arcra ne kenjétek, mert sírás lesz a vége! :D

Antioxidánsok: Tocopherol