Egyéb

Ár:   9590 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online, Bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mmira, Módosítva: 2021. január 15.

Lelőhely:   online, Bioboltok
Kategória:   Egyéb

Vegán progeszteron egyensúly testvaj speciális összetevőkkel: maca, vad yamgyökér kivonat és barátcserje. Javasolt a hormonális problémák kiegyensúlyozására.  Hatóanyagai hozzájárulhatnak a PMS és a menopauza kellemetlen tüneteinek, valamint a menstruációs görcsök csökkentéséhez.

• A barátcserje gyógynövény hormonokat nem tartalmaz, jótékony hatásának lényege viszont éppen az agyalapi mirigy serkentése. Közvetett módon növeli a progeszteron termelését, ami a menstruációs ciklust, az ovulációt szabályozza. Az egyensúlyhiány tüneteit képes enyhíteni, pl. görcsoldó, fejfájás csillapító hatású, a PMS okozta ingerlékenység, hőhullámok, szorongás, mellfeszülés megszüntetője. Prolaktintermelés szabályozó, ami meddő (vagy annak nyilvánított) nőknél nagy segítség.
  • A vad yamgyökér (Dioscorea villarosa) főleg nőgyógyászati problémákra gyakorolt jótékony hatásáról közismert. Csökkenti a változókor kellemetlen tüneteit, főként az éjszakai hőhullámok gyakoriságát és intenzitását.
  • A maca (Lepidium meyenii) gumót perui ginzennek is szokás nevezni. Különösen sok foszfort, B-vitaminokat, C és D vitamint, vasat, jódot, esszenciális zsírsavakat tartalmaz. Adaptogén gyógynövény. Általános energizáló, vitalizáló, roboráló hatású. Harmonizálja a menstruációs ciklust, csökkenti a változókori tüneteket. Mindkét nem részére libidófokozó, növeli a test érzelmi és fizikai stresszel szembeni ellenálló képességét.

Vegán, SLS-, parabén-, színezék és állatkísérlet-mentes, továbbá nem tartalmaz Carbopol 940, Isoparaffin, Isopropylmiristate, Laureth-7, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyacrylamide, Propylene glycol származékokat, így teljesen természetes módon járul hozzá a női test egészségének fenntartásához, a jó közérzet biztosításához.

hzsanka

2021. február 19.

Egy másik ciklusbarát krémet használtam, mikor rátaláltam erre. Alternatívát kerestem, mert nagyon kukacosodott és nem tetszett az illata.
Az erősebb textúrájú krémeket kedvelem, ez a testvaj pontosan azokat tudja, amire vágytam: kellemes illat, jól kenhető állag. Mivel van benne barátcserje, azt nem kell külön szedni. 2 hónapja használom, az eddig eredmény egy nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb ciklus, a PMS tünetek csökkentek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Ria60

Korcsoport: >54
2021. február 16.

Az arcomon lévő szőrszálak csökkennek, kevésbé vagyok feszült. Még csak egy hónapja használom. Kicsit nehezen szívódik be,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 16.

ynnap

2021. február 15.

Kellemes illatú és állagú, rendben felszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Kellemes illatú és állagú, rendben felszívódik.