Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 40 ml, 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2019. február 25.

Kiszerelés:   20 ml, 40 ml, 60 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 800 Ft

Megjelenés éve: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös gourmand

Fejjegyek: grapefruit, lime
Szívjegyek: vízililiom, frézia, papaya
Alapjegyek: fás jegyek, mexikói csokoládé

Ár: 2 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

larka95

2017. június 20.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, időnként újraveszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, időnként újraveszem :)

krizsaneniko

2017. március 24.

Nagyon szerettem ezt az illatot, Dm-ben vadásztam mindig rá, amikor akciós volt. Finom kis citrusos, édes parfüm. Ma már a nehezebb illatokat kedvelem inkább, de mivel páromtól kaptam, mindig jó vele nosztalgiázni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

ALettah

2017. március 2.

Édes-gyümölcsös illatka, nem túl sok egyedi vonással. A gyümölcsös vonalat a papaya, az édességet a csokoládé, az alapot pedig a fás illatjegyek adják, ez utóbbiak érződnek rajtam a legtovább, miután a papaya és a csoki már rég elillant. A mai trendnél talán egy árnyalattal fásabb és nem elég édes - ez nálam inkább plusz pont. Virágokat nem észleltem benne.
Nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Nem venném meg.

Denny

2016. november 11.

Az első igazi "komoly" parfümöm volt, és már évek óta használom. Nagyon kellemes, fiatalos, energikus illata van. Leginkább ősszel, vagy késő tavasszal használom, mert miután kifújom az elején nekem egy nagyon visszahúzódó, kellemes illata van a bőrömön. Aztán néhány óra elteltével valami nagyon tömény váltja fel, ami picit bántja az orromat, ezért csínján kell bánni vele. Bőven elég egy fújás. Akkor még nem annyira bántó a későbbi töménysége. Ezért nyáron nem használom, mert melegben még intenzívebb.
Viszont nekem nagyon sokáig megmarad az illata, nagyon tartós, általában csak fürdéskor szűnik meg. :) Ruhán és sálon pedig egyenesen isteni finom! Ott egyáltalán nem érződik az a későbbi töménység, csak az a kellemes, édes illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

janush

2016. november 2.

Ez a parfum a jobban sikerult pumak egyike szerintem.szaglasztam nehanyat a markatol, de szinte mindegyik ugyanolyan volt. Ennek a parfumnek a tartossagaval ugyan nem voltam kibekulve, de ezt ellensulyozta az illata. Frezia, csokolade, egy kis savanykas beutessel, legalabbis en ezeket tudtam kierezni belole.amolyan gondtalan nyari vakacio - erzest keltett.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Diu

2016. július 23.

lassan 5 éve örök kedvencem :) néha-néha kipróbálok valami újat, de mindig elcsábulok és visszatérek hozzá :) ajándékba kaptam az elsőt, hihetetlen hogy eltalálta az illető :) az illata nekem este fürdéskor is érezhető, a sálamon pedig szuper illata van télen. használom mellé a deoját is, tökéletesek :) mondjuk amikor már alig van benne, eléggé megváltozik az illata, és az már kicsit tömény.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

cheerface

2016. július 17.

Azt hiszem ez az én illatom! Könnyed, fiatalos, mégis csábító :) Miután ezt használtam, próbáltam más parfümök felé elkalandozni, de mindig ehhez tértem vissza, azt hiszem ő az igazi :) Ami meglepő, hogy ilyen olcsó! Használtam jóval drágábbakat, de mégis ő a legjobb. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

PETRA820718

2016. május 13.

Akciósan vettem a Rossmannban, a 40ml volt 2000 forint, ennyit bőven megért.
Gyümölcsös, fiatalos, hétköznapokra kiváló, az üvege is táskabarát. Közepesen tartós, a melegebb időben is működik,nem tömény nem zavaró, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Akciósan vettem a Rossmannban, a 40ml volt 2000 forint, ennyit bőven megért.

Kingucii

2016. április 16.

Kedvenc nyári parfümöm! Imádom, fiatalos, lágy,nem erős illat, ami sokáig kitart. Rajtam gyümölcsös,liliomos,grapefruitos,fás. Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Emike

2016. január 15.

Nem tudom mit csinálnak Pumáéknál, de ez az illat sem nyert. :S Tipikus - nekem - fűszeres tucatillat, amit a nap végére sem tudtam megszokni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.