PureDerm

Ár:   900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csill87, Módosítva: 2019. január 8.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzív hidratálást nyújt és csökkenti az öregedés jeleit. Segít a szem alatti sötét karikák halványításában.

Aancsaa

2019. november 14.

Kedvenc szem alatti maszkom. Hűtőben tartom, reggel tökéletes, frissít és a puffadást is lehúzza valamennyire. Csodákat nem kell várni tőle, de szépen hidratál és segít a reggeli karikákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

umpalumpa

2019. március 11.

Kellemes, textilszerű, puha és jól igazodó. Kicsit hűsít, de nem fagyaszt, jól hidratál. A csomagolás szuper. Nem pazarló, mert nincs agyoncsomagolva és praktikusan teljesen bezárható. Ha nagyon gáz a helyzet, mint puffadt felső szemhéjak, akkor oda is felcsapok 1-1 db-ot. Nem igazodik teljesen és hamar leválik így, de ezt nem róhatom fel. Finoman bizsergeti a bőröm, ami jó érzés és kicsit segít levinni a duzzadtságot. Alul pedig szépen feltölti nedvességgel a szemkörnyékemet és a smink is jól áll rajta. Nem használom minden nap, csak haolyanom van, vagy igazán szükségem van rá nehéz reggeleken.
Nagyon megszerettem. Tervezem még beszerezni, ha a 2 csomagon túl leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Nagyon megszerettem. Tervezem még beszerezni, ha a 2 csomagon túl leszek.

ficeglobog

2019. január 31.

Fátyolmaszkok mellett érkezett. Felkelés után felteszem. Könnyű, jól tapad. Nem csípi a vékony, érzékeny bőrömet, bár kicsit fura az érzés. Talán bizsergéshez hasonlítanám. Aggódtam, hogy 30 db van a csomagban. De könnyen kivehető. Jól visszazárható, nem szárad ki a maradék.
Nekem kb 10 percig van fenn, utána már nagyon száraz. Változást nem látok. Maradtak a sötét karikák. Ezért csak 4 csillag. Bár tényleg kellemes érzés, hidratáltabb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 31.

tara95

2018. december 19.

Egy áldás vizsgaidőszakban. Se a karikákat, se a ráncokat nem tünteti el, viszont remekül tapad, hidratál és hűsít. Csak feldobom és 15 perc múlva teljesen felfrissít, nagyon megszerettem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

Ad-Namah

2018. december 18.

30 db fátyol maszk van benne, ebayrol vettem, és elég jól hidratál, a karikákkal nem tesz semmit, de nem is ígéri. Olcsó és használ, így 5*. Fodrász kellékesben olcsóbb, ott 450 ft-ert vettem, és van náluk több fajta Purederm maszk is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Katica1980

2018. október 26.

Jaj nagyon szeretem. Fodrászkellék üzletben láttam meg és hirtelen felindulásból vettem meg. Nagyon megszerettem mert reggel 10 perc alatt is sokat javít a szem alatti területen, ami üdébb, hidrataltabb lesz tőle és segíti a korábban felvitt termékek felszívódását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

Akara

2018. szeptember 2.

Eleinte nekem is csípett, a kiszáradt bőrön sajnos ez megesik. :) (Ilyen esetekben bekenem előtte szemkörnyékápolóval, és ha az beszívódott, utána rakom fel, és úgy már nem csíp.) Viszont olyan szépen feltöltötte, kisimította a területet, hogy az egy csoda. Most már alváshoz szoktam felrakni, és reggel gyönyörű szemekkel kelek. :) 700 Ft 15 párért a bolondnak is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

matekinga

2018. március 6.

Hm, sajnos jöttem lehúzni a terméket. Bár nemtudom mit kéne írjak. Nagyon durván csíp. De 2 perc után is sokkal szebb lett a szemem alatt. 2x próbáltam, mindkét alkalommal elviselhetetlen volt. Édesanyámnak semmi baja vele, használja, szereti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Jasa

2017. december 13.

Nagyon jó kis cucc :) mellesleg brutálisan olcsó is! Nagyon jól hidratál, nekem látványos a különbség a használata után. Nem csíp, nincs illata, kb. 15 perc alatt szívódik be. Határozottan újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

arebeka

2017. október 30.

Nagyon❤️ legjobb ! Minden reggel felrakod es eltunnek a karikák!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Nagyon❤️ legjobb ! Minden reggel felrakod es eltunnek a karikák!

Antioxidánsok: Arbutin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.