Queen Helene

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2018. augusztus 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Mint Julpe Masque egy kiváló otthon használható megoldás a pattanások leszárítására, a mitereszek eltüntetésére és a kitágul pórusok összehúzására. Egyszerűen kend fel a megtiszított arcodra és nyakadra. Száradás közben kissé húzódik és megkeményedik a bőrön, így tisztítja a pórusokat. Száradás után mosd le langyos vízzel és egy arctisztítókednővel töröld át, hogy ledözsöld az elhalt hámréteget is. Lemosás után a bőrörd tisztának, felfrissültnek és simának fogod érezni, Még azoknak a szerencséseknek is, akik nem küzdenek bőrproblémákkal, a Mint Julep egy frissítő arckezelés lehet, amely ellazítja a fáradt arcizmokat és kisimítja a feszült vonalakat az arcon és nyakon.

Vicus

2018. május 2.

Körülbelül csak ezért rendeltem iherb-ről, persze aztán más is került a kosaramba :D Egyszer használtam még csak, de nem tetszett sajnos :/ Nagyon erős ez a mentolos szag, szinte csípte a bőrömet, és ezen kívül amikor száradt, nagyon erősen húzta a bőrömet. Utána bár könnyen le tudtam mosni zuhanyzás közben, de mintha eltömítette volna a pórusaimat és még több apró pattanásom lett.. Lehet, hogy nem ettől és hibás az összefüggés, még nem tudom, majd további használattal kiderül. Amúgy hatalmas mennyiség, rengeteg ideig elég lesz és nem volt 4 dollár sem, szóval ár/mennyiség arány jó. Eddig 3 csillag.

Update: Előző véleményemet 2,5 éve írtam és még mindig megvan a termék fele.. Talán ki kellene dobni? :D De szerintem nem romlott meg vagy ilyesmi, állaga is ugyanolyan, viszont sok jót nem csinált az arcommal. Akkor szoktam feltenni (kb félévente 2x), ha több pattanásom van, de azok ugyanolyan gyulladtak maradnak, sőt.. De nem tudom, hogy mindez összefügg-e a pakolással. Úgy összességében abban sem vagyok biztos, hogy szüksége van-e a bőrömnek ilyen szárító jellegű pakolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Irish

2016. október 22.

Nagyon mentolos, hűsít, de szárít is... emellett rémesen nehéz lemosni. Nem lett rosszabb, de jobb se a bőröm állaga. Alig egy ezresért vettem, ezért duplaannyi adag járt, mint egy itthoni drogériás átlag maszkért.
A bőrradíros lemosója szerintem hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

A bőrradíros lemosója szerintem hatásosabb.

VeraTala

2015. március 16.

Kellemes az állaga, egységes, nem olyan darabos, mint a Mask of Magnaminty a Lushtól. Konkrétan fogkrémillata van! A hatása is jó, bár nem ájultam el tőle, és határozottan szárít, így az én problémás, ámde kissé vízhiányos bőrömre csak alapos hidratálással vállalható, de így szerintem viszont jó. Nem egy csodaszer, de iherbről akciósan a legnagyobb kiszerelés verhetetlen ár/érték arányban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

eozeen

2013. november 23.

Kellemes illata, kissé sűrűbb állaga van, és csodás, frissítő hatása. Megnyugtatja, egységesíti a bőrt, a pattanások eltüntetésében is sokat segít. Vannak nála jobb arcmaszkjaim is, de ha egyszer már kipróbáltad, nem tudod majd nélkülözni(: Gyors segítségnek ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

ZitaKisasszony

2013. október 8.

Régebben sok beauty guru beszélt róla. Az Iherb oldalán nagyon kedvező áron lehet hozzájutni, így nem volt kérdéses, hogy kipróbálom-e.. Régóta próbálkozok a Freeman maszkokkal, de azok valahogy nem jöttek be. Ez viszont egy csoda! Összességében az én tapasztalatom az, hogy annak ellenére, hogy nagyon sűrű állagú, szépen és egyenletesen lehet eldolgozni az arcunkon. Az illata az Orbit rágó illatára emlékeztet, nagyon finom. Én kb. 3 hete használom heti két alkalommal és szemmel látható a változás, tisztább az arcom. Mellette használom szintén a Queen Helene-től a mentolos arcradírt is minden este. Remek párosítás a kettő! Nem fogok más maszkot venni, az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol