Raphael Rosalee

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémi, Módosítva: 2018. december 16.

Lelőhely:   online, drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

foxgirl

2020. május 3.

Én nem igazán érzem az illatát, így azt nem tudom megítélni :-D Egész jól hidratál, de nekem túl zsíros, nagyon nehéz rendesen bemasszírozni a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

jabba

2020. március 22.

Kellemes illatú kedves kis csomag, kellőképp hidratál is, csak ajánlani tudom. Egyeseknek nyilván azért nem tetszett, mert nem kerül 62000 forintba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

Dorotii66

2020. március 16.

Az illata nagyon jó, hidratál is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Az illata nagyon jó, hidratál is.

szandi08

2018. március 7.

Karácsonyra kaptam egy csomagot. Az illata nem jó és borzalmasan szárította a bőrömet.
Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Kuka.

krémi

2015. december 30.

Nagyon kellemes az illata és jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Nagyon kellemes az illata és jól hidratál!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak