Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 ml / 3,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zseni, Módosítva: 2019. október 14.

Kiszerelés:   2 ml / 3,5 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Láthatóan javítja a szempillák állapotát Fokozza a természetes szempillák hosszát, vastagságát és mennyiségét Hosszabb, vastagabb, csillogóbb és egészségesebb pillákat eredményez Ideális a törékeny, rövid, vékony, ritka szempillákra Használatához: Vigyen fel egy kis mennyiségű terméket a pillákra naponta egyszer.

zseni

2015. december 28.

abszolut csodaszer ez a szempillanövesztö! egyszerüen tenyleg müködik: dusit, hosszit es egy nagyon kicsit sötetit is. nagyjabol masfel honap alatt lehet eszrevenni elöször a hatasat, addig viszont szorgalmasan kell kenegetni a szempillatövekbe napi egyszer (bar en türelmetlen voltam es napi ketszer kentem).
azt hiszem, jol mutatja a hatasossagat az, hogy egyszer (en, aki szinte szinte eszrevehetetlen szöke szempillakkal vagyok megaldva, es emiatt a szempillaspiral minimalis sminkhez is kötelezö) a sminkeles vegen elfelejtettem szempillaspiralt tenni, es ez utana orakig nem tünt fel nekem (pedig sürün tükörbenezös tipus vagyok), mert annyira elkepesztöen hosszuak voltak a pillaim.
igy a szempillaspiral szinte mar csak szinezesre szolgal, de ha jo par reteget teszek fel egy szep hosszito spirallal (pl. maybelline colossal cat eyes), sokan kerdezik, hogy müszempilla van-e a rajtam. egyertelmüen ujravevös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1, Octapeptide-2
Vitaminok: Biotin

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.