Rihanna

Ár:   5500 Ft, 6500 Ft és 9400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   5500 Ft, 6500 Ft és 9400 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Illatcsalád: ciprus-gyümölcsös

Összetétel: barack, szilva, piros bogyós gyümölcsök, tubarózsa, ibolya, kókusz, hibiszkusz, pézsma, pacsuli, vanília, ámbra

Ár: 5000 ft , Eladó: alexkanagy
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvét
nagynomy

2019. szeptember 11.

Nagyon érzéki illata van, a NUDE-t is használtam, majd ezt vásároltam meg. Egyáltalán nem édes, a fűszerezése tökéletes. Jelenlegi kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

KendraZora

2019. május 3.

Elég érdekesen találtam rá erre a parfümre. Talán az üvege miatt , de megszagoltam és az első reakcióm ez volt “fúj de büdös” majd eltelt kb két perc megint megszagoltam az illat mintát a papíron újra és imádtam. :D Vaciláltam eleinte , hogy megvegyem e kicsit drágának tartottam ahhoz képest , hogy egy celeb parfüm. Meg volt is másik parfümöm. De ha betévedtem egy drogériába mindig fújtam magamra belőle. Majd mikor akció volt meg is vettem. Amit nem bánok!! Imádom. Tartós , édes és annyira különleges illat. Nekem szerelem illat lett. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

zsucci93

2019. március 1.

Csodás! Rajtam is befanyarodik, nem annyira édes, mint amennyire fűszeres. Szexi sejtelmes illata van. 100ml-t vettem belőle, és mind el is fogom használni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Mumus30

2019. január 4.

Csodálatos bújós illat! Édes, de pont annyira, amennyire én szeretem. Nekem inkább hűvösebb napokon tetszik leginkább, nagyon jólesik szagolgatni a sálamat, amin érzem az illatot :) Rihanna parfümök közül nálam ez a best, még a Riri is nagyon jó, de ez rajtam jóval tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Yeticica

2018. november 23.

Hol is kezdjem... meglehetosen stresszes heteim vannak mostansag munkahelyen es otthon is. Raadasul egy honapja nem vettem uj parfumot. Jo, jo, par mintacskam erkezett, azokkal simitgattam zilalt idegeimet, de sajnos eddig egyetlen sem segitett igazan, annyira rosszak vagy semmilyenek voltak.
Ma kinomban bementem a R.-ba es ami az utalva kerult, magamra fujtam! Jo moka!
Bond007, Wild orchid vagy mi Beyoncetol es Reb fleur kerult ram.
Hat, nekem nagyon nagyon tetszik! En nem ertem, hogy a bört senki nem erzi rajtam kivul felfujaskor? Lehet, hogy a pacsuli hincutkodik velem, nemtom, de jo. Utos nagyon az elso negyed oraban, a szilvat hatarozottan erzem, edes de a gyumiktol picit fanyar.
Banatomra kokuszt kulon jegykent nem detektalok, de erzem, hogy benne van, tenyleg tropusi feeling. Megis van egy olyan jo kis eros alapja, amitol el nem tudom ezt kepzelni fiatal lanykakin, max esti programra. Olyankor ugyis mindent kepesek vagyunk magunkra fujni 18 evesen ☺️😉
Nagyon kellemes , jo a szilazsa es orajon at tart. Nagyon kellene ha jonaron jutnek hozza.
Edes. De ezt mar mondtam.
Finom! Ezt is mondtam. 😊
Kisimultak a kis neuronjaim, boldogan lebegek Rihanna rebellis viragkavalkadjaban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Ma kinomban bementem a R.-ba es ami az utalva kerult, magamra fujtam! Jo moka!
Bond007, Wild orchid vagy mi Beyoncetol es Reb fleur kerult ram.
Edes. De ezt mar mondtam.
Finom! Ezt is mondtam. 😊

senskin

2018. július 16.

Kérem, ez a nyár sem múlhat el csalódások nélkül. Kiváncsi voltam, bár másra számítottam. Nem követem a hölgyemény munkásságát, de ezt a parfümöt kár volt összedobni. Egy émelyítős, tolakodós, ki ha én nem illat lett belőle. Értem én, hogy fiatalos és rugalmas életet akar mutatni, de rendkívül taszító egy illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

dustyrose

2018. június 21.

Kellemes illat, nekem nyári estéket és tengerparti sétákat juttat az eszembe - más évszakban nem is hiszem hogy viselném.Tetszik hogy mennyire kiérződik belőle a kókusz, sajnos kevés kókuszos parfümmel találkoztam mostanában , pedig az egyik kedvenc illatjegyem.Szerintem szépen komponálták össze a vaníliával és a barackkal. Nem túl erős/karakteres, de viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

clacla

2018. május 8.

Ma érkezett hozzám Rihanna illata a Notino.hu által. Múlthét pénteken fedeztem fel a DM-ben, hogy 10900 Ft-ért vesztegetik a parfümöt. Csak lestem mondom jesszus de drága! Mivel a DM-ben nem volt felbontva a doboz így vakon rendeltem meg a parfümöt. Reménykedtem benne, hogy jó illat lesz! Hiszen az egyik kedvenc összetevőm a parfümökben a barack és a vanília.Nos reggel megkaptam a csomagot a futártól egyből kibontottam a Rihanna parfümöt. A dobozon maga az énekesnő díszeleg, aztán feltoltam a dobozt, alatta volt a csomagolás. Azt is kibontottam és egy fekete kis karton papírból kivettem az üveget. Nekem nagyon tetszik, olyan mint egy kis dekoráció, ami feldobja a csajok smink asztalát. Illatra nagyon hasonlít (szerintem a barack miatt) Shakira Wild Elixir parfümjére! Pár percig gondolkoznom kellett, hogy de ismerős ez az illat! Szerintem a Rihanna sokkal szelídebb, mert a Shakira illata vadabb! Bár azt is imádtam, sőt a páromnak nagyon bejött anno az az illat! Szerintem ez is tetszeni fog neki. :) Pasi létére nem mindig dicséri meg a parfümjeimet. :D Egy szó mint száz: Nekem bevált és úgy érzem jól megleszünk egymással a REB’L FLEUR-ral. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Asianlover

2018. április 30.

Jajj, hagytam magam megvezetni! Szakadj meg Jeremy :D
Jeremy szerint ez a legjobb kókuszos illat... mondjuk, abbol kiindulva, hogy szerinte a legszexibb meg a Viva La Juicy, benne volt a pakliban, hogy nem leszünk közös nevezőn :)
Számomra ez egy erőszakos, elég műízű katyvasz, ami valóban kókuszos. Van egy álmom: egyszer találok egy természetes, friss, érett-édes kókusz illatú parfümöt. Hát, ez az álmom se ma válik valóra. Inkább 15 éves, "nagyon szexi" kislányokon tudom elképzelni a diszkóban.
Félő, hogy ezt még csak úgy se fogom elfújkálni a nyáron :( azért majd megszondázom a férfi oldalt, hátha szerinte ez olyan mágikusan vonzó, mint, amilyennek Jeremy is leírta :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Jajj, hagytam magam megvezetni! Szakadj meg Jeremy :D

kvin

2018. április 21.

Arha-hoz hasonlóan én is nagy kókuszmániás vagyok és emiatt nagy reményeket fűztem hozzá.
De ez a kedvenc összetevő sajnos nincs jelen benne úgy, ahogy azt vártam.
Van az a kókusz, ami tejfehéren dús, ínycsiklandóan puha, és tejszínesen krémes és van az ananásszal felturbózott, kókuszosnak eladott "hawaii"-édes műillat.
Ez az utóbbi. Édes gyümölcsös, a kókusz csak nyomokban - őszintén bevallva, meg nem mondanám, hogy van benne - túlcsordulóan lédús, szinte úgy érzem, hogy ragacsosan rászárad a csuklómra, ahogy a baracklé befut az ingujj alá... ja, hogy van benne barack? Akkor mindent értek. Ez nem több, nem jobb, mint egy nyári gyümölcsös falatozás.
Nagyon holiday, nagyon sláger, nagyon feledhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

De ez a kedvenc összetevő sajnos nincs jelen benne úgy, ahogy azt vártam.
Nagyon holiday, nagyon sláger, nagyon feledhető.