Rihanna

Ár:   5500 Ft, 6500 Ft és 9400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   5500 Ft, 6500 Ft és 9400 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Illatcsalád: ciprus-gyümölcsös

Összetétel: barack, szilva, piros bogyós gyümölcsök, tubarózsa, ibolya, kókusz, hibiszkusz, pézsma, pacsuli, vanília, ámbra

RCC

2020. november 23.

Kissé drága celeb illathoz képest és az üvege nekem nem igazán áll kézre, párszor le is ejtettem már, de mégis az egyik kedvenc parfümöm. Viszonylag tartós, nem bír ki egy egész napot intenzíven, de reggel magamra fújva is azért délután még néha megérzem az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

anett30

2020. november 3.

Ez csak saját vélemény: nekem ez tényleg olyan retró érzést ad :)
Nekem nem tetszik, szerencsére csak mintám van belőle. Elhasználom. Olyan kisboltba leugrós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

Ez csak saját vélemény: nekem ez tényleg olyan retró érzést ad :)

leili

2020. október 6.

Emlékeztek a BonBons Malizia nevű gyerekparfüm márkàra? Na, hát engem ez egy az egyben a kókuszosra, azt hiszem Milkshake nevűre emlékeztet, ami a kislányként kapott első parfümöm volt. 10 évesen nagyon szerettem és elhasznàltam, örültem, hogy valamit legalább “legálisan” magamra fújhatok, de ma már menekülőre fogom, ha a műkókuszt megérzem a levegőben vagy bàrkin és akàrkin...hàt és ez műkókusz illat egy az egyben, némi olcsó parfüm alappal elkeverve (elnézést a nyers megfogalmazàsért attól, akinek ez a parfüm tetszik, no offense!) Még egy gondolatom van ezzel kapcsolatban... Érthetetlen számomra, hogy Jeremy Fragrance miért hypolja így ezt a parfümöt. Nem hiszem, hogy kókuszos illatkategóriàban nincs ennél jobb, nekem csalódás, hogy egyáltalán beszél róla a videóiban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Bianca01

2020. március 16.

Tavaly vettem ezt a parfümöt, spontán vétel volt, megtetszett az üvegcséje, később el olvastam az itteni kommenteket, majd el is tettem, mondván valamikor majd jó lesz.
Mára kifogytam az előzőekből, így délelőtt elő is vettem, nincsenek szavak, IMÁDOM !!!!
Egészen eddig a tökéletes parfümöt kerestem és végig itt lapult nálam a polc legalján !
Egyetlen egy hátrány a tartóssága, bár ez inkább lágyabb illat, így érthető, hogy nem húzod magad után a fűszeres parfüm illatot, de elég rafinált fajta, mert a nap folyamán olykor megcsapja az orrom egy-egy mozdulatkor.
Az illata mindent visz, nem érdekel ki mit mond, ez az új KEDVENC ! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

Az illata mindent visz, nem érdekel ki mit mond, ez az új KEDVENC ! ❤️

nagynomy

2019. szeptember 11.

Nagyon érzéki illata van, a NUDE-t is használtam, majd ezt vásároltam meg. Egyáltalán nem édes, a fűszerezése tökéletes. Jelenlegi kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

KendraZora

2019. május 3.

Elég érdekesen találtam rá erre a parfümre. Talán az üvege miatt , de megszagoltam és az első reakcióm ez volt “fúj de büdös” majd eltelt kb két perc megint megszagoltam az illat mintát a papíron újra és imádtam. :D Vaciláltam eleinte , hogy megvegyem e kicsit drágának tartottam ahhoz képest , hogy egy celeb parfüm. Meg volt is másik parfümöm. De ha betévedtem egy drogériába mindig fújtam magamra belőle. Majd mikor akció volt meg is vettem. Amit nem bánok!! Imádom. Tartós , édes és annyira különleges illat. Nekem szerelem illat lett. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

zsucci93

2019. március 1.

Csodás! Rajtam is befanyarodik, nem annyira édes, mint amennyire fűszeres. Szexi sejtelmes illata van. 100ml-t vettem belőle, és mind el is fogom használni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Mumus30

2019. január 4.

Csodálatos bújós illat! Édes, de pont annyira, amennyire én szeretem. Nekem inkább hűvösebb napokon tetszik leginkább, nagyon jólesik szagolgatni a sálamat, amin érzem az illatot :) Rihanna parfümök közül nálam ez a best, még a Riri is nagyon jó, de ez rajtam jóval tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Yeticica

2018. november 23.

Hol is kezdjem... meglehetosen stresszes heteim vannak mostansag munkahelyen es otthon is. Raadasul egy honapja nem vettem uj parfumot. Jo, jo, par mintacskam erkezett, azokkal simitgattam zilalt idegeimet, de sajnos eddig egyetlen sem segitett igazan, annyira rosszak vagy semmilyenek voltak.
Ma kinomban bementem a R.-ba es ami az utalva kerult, magamra fujtam! Jo moka!
Bond007, Wild orchid vagy mi Beyoncetol es Reb fleur kerult ram.
Hat, nekem nagyon nagyon tetszik! En nem ertem, hogy a bört senki nem erzi rajtam kivul felfujaskor? Lehet, hogy a pacsuli hincutkodik velem, nemtom, de jo. Utos nagyon az elso negyed oraban, a szilvat hatarozottan erzem, edes de a gyumiktol picit fanyar.
Banatomra kokuszt kulon jegykent nem detektalok, de erzem, hogy benne van, tenyleg tropusi feeling. Megis van egy olyan jo kis eros alapja, amitol el nem tudom ezt kepzelni fiatal lanykakin, max esti programra. Olyankor ugyis mindent kepesek vagyunk magunkra fujni 18 evesen ☺️😉
Nagyon kellemes , jo a szilazsa es orajon at tart. Nagyon kellene ha jonaron jutnek hozza.
Edes. De ezt mar mondtam.
Finom! Ezt is mondtam. 😊
Kisimultak a kis neuronjaim, boldogan lebegek Rihanna rebellis viragkavalkadjaban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Ma kinomban bementem a R.-ba es ami az utalva kerult, magamra fujtam! Jo moka!
Bond007, Wild orchid vagy mi Beyoncetol es Reb fleur kerult ram.
Edes. De ezt mar mondtam.
Finom! Ezt is mondtam. 😊

senskin

2018. július 16.

Kérem, ez a nyár sem múlhat el csalódások nélkül. Kiváncsi voltam, bár másra számítottam. Nem követem a hölgyemény munkásságát, de ezt a parfümöt kár volt összedobni. Egy émelyítős, tolakodós, ki ha én nem illat lett belőle. Értem én, hogy fiatalos és rugalmas életet akar mutatni, de rendkívül taszító egy illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.