Rihanna

Ár:   5500 Ft, 6500 Ft és 9400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   5500 Ft, 6500 Ft és 9400 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Illatcsalád: ciprus-gyümölcsös

Összetétel: barack, szilva, piros bogyós gyümölcsök, tubarózsa, ibolya, kókusz, hibiszkusz, pézsma, pacsuli, vanília, ámbra

Ár: 4800 , Eladó: gk18
Állapot: 30 ml, 1-2 fújás hiányzik, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: fizetés megbeszélés szerint, személyes átvétel 2-es és 3-as metro vonalán előre egyeztetett időpontban
Rihanna Reb’l Fleur EDP fújós
Ár: 1000Ft/5 ml vagy 1800 Ft/10 ml , Eladó: AvonCica
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy előre utalás után posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nanook9212

2022. március 23.

Ez a parfüm a fejem ellen elkövetett büntett. A migrén melegágya. Ha esetleg, neadjisten halálom után pokolra jutok, Luci tuti ezzel a parfümmel fogja körbefújni az én gödrömet, vagy kamrámat vagy fene tudja, mik vannak ott...ezzel meg a Mugler - Angellel.
Elnézegetem itt az összetevőket és nem értem...írnak itt pirosbogyót, meg kókuszt meg szilvát meg anyámkínját, de én a rohadt pacsulin kívül bizony mondom semmi mást nem érzek...sem édeset, sem frisset, sem zöldet, se vizeset, csak a pacsulit. Szerencsére nem került olyan sokba, úgyhogy nem annyira fáj, hogy azonnal a kukában landolt, ahogy megérkezett. Undormány...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 23.

Pamela13

2021. július 13.

Tartós, nehéz illat, főleg a vanília és a kókusz érződik ki belőle. Emiatt érdekes, hogy nyáron is eltudom magamon viselni, sőt jó érzetet kelt akár fülledt melegben is. Aki szereti az édes illatokat annak ajánlott kipróbálni. Tartóssága bőrön nem a legjobb, a ruhámon és a hajamon viszont még este is éreztem amit reggel rá fújtam. Csak akciósan éri meg hozzájutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

adrika9411

2021. július 4.

Leárazva jutottam hozzá. Ár-érték arányban így megfelelő volt. Kellemes illat, szép a dizájn, egész tartós! Akciósan újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

RCC

2020. november 23.

Kissé drága celeb illathoz képest és az üvege nekem nem igazán áll kézre, párszor le is ejtettem már, de mégis az egyik kedvenc parfümöm. Viszonylag tartós, nem bír ki egy egész napot intenzíven, de reggel magamra fújva is azért délután még néha megérzem az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

anett30

2020. november 3.

Ez csak saját vélemény: nekem ez tényleg olyan retró érzést ad :)
Nekem nem tetszik, szerencsére csak mintám van belőle. Elhasználom. Olyan kisboltba leugrós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

Ez csak saját vélemény: nekem ez tényleg olyan retró érzést ad :)

leili

2020. október 6.

Emlékeztek a BonBons Malizia nevű gyerekparfüm márkàra? Na, hát engem ez egy az egyben a kókuszosra, azt hiszem Milkshake nevűre emlékeztet, ami a kislányként kapott első parfümöm volt. 10 évesen nagyon szerettem és elhasznàltam, örültem, hogy valamit legalább “legálisan” magamra fújhatok, de ma már menekülőre fogom, ha a műkókuszt megérzem a levegőben vagy bàrkin és akàrkin...hàt és ez műkókusz illat egy az egyben, némi olcsó parfüm alappal elkeverve (elnézést a nyers megfogalmazàsért attól, akinek ez a parfüm tetszik, no offense!) Még egy gondolatom van ezzel kapcsolatban... Érthetetlen számomra, hogy Jeremy Fragrance miért hypolja így ezt a parfümöt. Nem hiszem, hogy kókuszos illatkategóriàban nincs ennél jobb, nekem csalódás, hogy egyáltalán beszél róla a videóiban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Bianca01

2020. március 16.

Tavaly vettem ezt a parfümöt, spontán vétel volt, megtetszett az üvegcséje, később el olvastam az itteni kommenteket, majd el is tettem, mondván valamikor majd jó lesz.
Mára kifogytam az előzőekből, így délelőtt elő is vettem, nincsenek szavak, IMÁDOM !!!!
Egészen eddig a tökéletes parfümöt kerestem és végig itt lapult nálam a polc legalján !
Egyetlen egy hátrány a tartóssága, bár ez inkább lágyabb illat, így érthető, hogy nem húzod magad után a fűszeres parfüm illatot, de elég rafinált fajta, mert a nap folyamán olykor megcsapja az orrom egy-egy mozdulatkor.
Az illata mindent visz, nem érdekel ki mit mond, ez az új KEDVENC ! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

Az illata mindent visz, nem érdekel ki mit mond, ez az új KEDVENC ! ❤️

nagynomy

2019. szeptember 11.

Nagyon érzéki illata van, a NUDE-t is használtam, majd ezt vásároltam meg. Egyáltalán nem édes, a fűszerezése tökéletes. Jelenlegi kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

KendraZora

2019. május 3.

Elég érdekesen találtam rá erre a parfümre. Talán az üvege miatt , de megszagoltam és az első reakcióm ez volt “fúj de büdös” majd eltelt kb két perc megint megszagoltam az illat mintát a papíron újra és imádtam. :D Vaciláltam eleinte , hogy megvegyem e kicsit drágának tartottam ahhoz képest , hogy egy celeb parfüm. Meg volt is másik parfümöm. De ha betévedtem egy drogériába mindig fújtam magamra belőle. Majd mikor akció volt meg is vettem. Amit nem bánok!! Imádom. Tartós , édes és annyira különleges illat. Nekem szerelem illat lett. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

zsucci93

2019. március 1.

Csodás! Rajtam is befanyarodik, nem annyira édes, mint amennyire fűszeres. Szexi sejtelmes illata van. 100ml-t vettem belőle, és mind el is fogom használni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.