Egyéb

Ár:   €125   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hiuz, Módosítva: 2020. február 19.

Ár:   €125

Illatjegyek: olasz bergamott, brazil narancs, komodói ylang-ylang, klementin, mandarin, madagaszkári vanília, tonkabab

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Alsace

2021. július 20.

Ma ismét rákívántam Őklementiségére, gondoltam akkor tesztelem is a tartósságát. 3-4 óra után már nagyon bőrközeli lesz, de mintha még most, így este is meg meg csapnának az alapjegyek. Szerintem egy kis napközbeni ráfrissítéssel sokáig lehet a narancsliget alatt sétálni benne. Kedves, senkit se bántó illat, nem egy csíkhúzós fajta. A mintámat nagy örömmel fogom elhasználni, de nem lesz belőle üveges szerelem.

Kicsit foghíjas a fenti illatjegylista, itt a fragis:

Fej: klementin, brazil narancs, mandarin, yuzu, narancsvirág, bergamot

Szív: ilang-ilang, ámbra, jázmin, feketeribiszke levél

Alap: madagaszkári vanília, tonkabab, fehér pézsma, tölgymoha

2021. július 3.

Én aki ki nem állhatja a citrusos parfümöket (sajnos rajtam olyan wc illatosítósak), majdnem próba nélkül tovább is akartam ajándékozni a mintámat. Na jó, fújok egyet, max lemosom, huh, hát az első pillanattól kezdve teljesen magával ragadott! Annyira csodaszép, természetes narancs és klementin illata van, hogy azt képtelenség szavakba önteni! Mintha narancsfák közt sétálnék!

Ígérem fogok írni a tartósságáról is, meg hosszasabb ismerkedésünkről, de egyszerűen muszáj volt ezt az élményemet megosztanom a világgal!

Százmillió csillag egy citrusos parfümutálótól!!!🍊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Kicsit foghíjas a fenti illatjegylista, itt a fragis:

Fej: klementin, brazil narancs, mandarin, yuzu, narancsvirág, bergamot

Szív: ilang-ilang, ámbra, jázmin, feketeribiszke levél

Alap: madagaszkári vanília, tonkabab, fehér pézsma, tölgymoha

2021. július 3.

Százmillió csillag egy citrusos parfümutálótól!!!🍊

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)