Rossmann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

100% tiszta növényi olaj (pálmaolaj,kókuszolaj)!!

Szintetikus konzerváló anyagok és állati összetevők nélkül készült.

Megvásárolható a Rossmannban.

Macska

2012. március 31.

Én régebben nagy fogyasztója voltam, de sajnos nálunk eltűnt a rossmannból :-(
...de ezek szerint csak felénk nem lehet kapni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 31.

Én régebben nagy fogyasztója voltam, de sajnos nálunk eltűnt a rossmannból :-(
...de ezek szerint csak felénk nem lehet kapni...

Indi

2012. március 11.

Egyszerűen szuper! Egy hete vettem meg, kb 280 forintért. Nem sok bizodalmam volt benne, mivel nagyon érzékeny , és sajnos kipirosodásra hajlamos a bőröm. De mivel körömvirágos, gondoltam megér egy próbát. Igazából arcmosásra szántam, és nagyon jól bevált. Nem szárít, nem is zsírosít, nem lett az arcom kiütéses, és utána a kamillás borogatás is hatékonyabb az arcomon. Egyébk. szőrtelenítésre is ezt a típusú szappant használom. Arra is szuper, mert nem szárít, és ugye a körömvirágtól gyulladáscsökkentő is. Nekem bevállt csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színezék. Narancssárga.