Egyéb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mercike44, az összetevőket feltöltötte: SziAgi, Módosítva: 2015. március 9.

Lelőhely:   Rossmann

Vaslady

2017. augusztus 28.

Jó pár éve már,amiko ris anyósom "ezt" a parfümöt hozta ajándékba a férjemnek,karácsonyra.
Többet talán nem is kell róla mondanom,ahogy jött ugy ment is a kukába,egyszer volt kipróbálva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Bubus06

2017. augusztus 28.

350 ft-èrt vettem ma Rossmannban. Azt hittem nem fog fájni ha ennyit otthagyok ismeretlenül èrte. Óh atyám......

Kupakból so-so okè, kicsit öblítős. A bőrömön SEBFERTŐTLENÍTŐ szagú!!!!! 😭😵😲😭😭😭
Az üvege viszont tetszik..De nem tudom hova ellocsolni a lötyit, vagy hogy mit kezdjek vele..
Azt kell hogy mondjam, hogy kár èrte..

Lepattintottam a fém fogókupakját, kiöntöttem a lötyit a wc-be és átmostam az üvegét, amit megtartottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Kupakból so-so okè, kicsit öblítős. A bőrömön SEBFERTŐTLENÍTŐ szagú!!!!! 😭😵😲😭😭😭
Azt kell hogy mondjam, hogy kár èrte..

Jelizz

2017. január 14.

Olcso es budos :D olyan frissen mosott ruha illat enyhe viragos pacsuli valami . +nem tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Blackxentric

2017. január 2.

Ma teszteltem a Rossmannban, mikor megszagoltam az üveget majdnem egyből betettem a kosárba tesztelés nélkül. De megtanultam már, hogy anélkül parfümöt nem szabad vennem. Isteni volt az illata a csuklómon is nagyjából öt percen keresztül, utána ugyanis teljesen eltűnt. Csalódottan hagytam ott a parfümöt. Sajnálom, hogy rajtam ennyi nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

rencike666

2016. április 14.

Imádom az illatát, pont az én világom de sajnos ritkán látok ilyet, mindig csak a hűlt helyét találom. Úgy látszik mások is szeretik nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

szalamander

2015. december 3.

Most fele áron kapható a Rossmannban, de megszagoltam, és azért a hatszáz forintért se vittem el... Azt hiszem, ez mindent elmond róla, amúgy alig érezhető,semmitmondó, unisex illata volt...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 3.

CalMag

2015. június 9.

Rossmann-ban találkoztunk vele,egy példány haza is jött velünk.
Olcsó,valóban a frissen mosott ruha/ágynemű illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Rossmann-ban találkoztunk vele,egy példány haza is jött velünk.
Olcsó,valóban a frissen mosott ruha/ágynemű illat.

ufonyuszi

2014. augusztus 24.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt. Munkahelyemen szoktam használni mivel tényleg frissen mosott ágynemű illata van, virágos, édes jegyek, de nem émelyítő. Nem túl tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Hunreeth

2014. március 17.

Egyet kell értenem ectuccal, ár/érték arányban jó választás, szerettem is a friss illata miatt, viszont nem túl tartós. Nyárra kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

ectuc

2014. január 14.

Nekem az atlatszo uveg/szurke kupak van. Nem tul intenziv, sem karakteres az illata, engem a feissen mosott ruha vagy agynemu illatara emlekeztet. Ennek ellenere kellemes illatu, fruss erzetet biztosito es hetkoznapokra tokeletes valasztas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Methyl 2-Octynoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.