Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lunaticgirl, Módosítva: 2020. november 4.

Carolina Herrera Good Girl parfüm utánzat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

lunaticgirl

2020. november 5.

egész jól hozza az eredetit, de szerintem ez kevésbé füstös, ami nekem mondjuk személy szerint még sokkal kellemesebb és viselhetőbb is, egyedül a tartóssága nem az igazi (ez persze bőrfüggő is, de rajtam 3-4 óra max), de ár-érték arányban tökéletes alternatíva, ha sok drága parfümöt nem akarunk épp felhalmozni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.