Egyéb

Ár:   6630 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Bellana, Módosítva: 2020. december 21.

Dior J'adore parfüm utánzat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bergamo1

2021. május 11.

Tesztert kaptam én is, úgy, hogy az eredetit is szaglásztam már, és volt már másolatom is belőle, ugyanis az eredeti illat nekem tulajdonképpen tetszik. Na, ez.... hogy mondjam, hogy ne legyek vulgáris...az a mellékzönge, ami előzőleg említésre került, hát az konkrétan nekem macskavizeletnek tűnt az első fél órában...nálam már itt elbukik egy parfüm, mert hát ne kelljen már azzal számolnom, hogy indulás előtt fél órával, otthon fújom magamra, mert amúgy nem vállalom az emberek előtt, hiába van utána akármilyen finom illata! Na de az a probléma, hogy ez azután sem lesz sokkal jobb. Lehet, rosszul tudom, de az eredeti már nem mai illat...na ez meg egy olyan másolat-illat, ami tíz-húsz éve sem lett volna okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

Bonnieoo7

2021. január 27.

Leszek én a First Lady most, mint első véleményező. Csere útján jutottam hozzá(juk) - merthogy 3 különböző Saphir illatra is sikerült egyszerre szert tennem (amiért hálás vagyok 🤗). Régóta szerettem volna kipróbálni őket, édes üvegcse, sok jó vélemény. Azt kétlem, hogy a csodaszép hölgykoszorú (Horváth Éva, Tolvai Reni, Voksán Virág, ÉNB Karola, Horváth Gréta) mint reklámarcok pont ezt a márkát kedvelik, de nekem mint 1 átlagos csajszinak a mindennapokra tökéletesen megfelel. Nem vártam, hogy egyező mása lesz majd a Dior J'adore-nak, bár annyira nem ismerem, mert szerintem tőlem kicsit érettebb hölgyek kedvence ez, örök klasszikus. Az biztos, hogy eléggé tartós, már most kedvelem, pedig csak most ismertem meg! Van egy pici mellékzöngéje, ami egyeseket zavarhat. Teszter mind, van kupakjuk és friss rendelés minimális hiánnyal. Most kb. hetente tervezem őket egyesével tesztelgetni. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.