Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2015. február 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

1% szelénszulfid.

A készítmény hatóanyag tartalmánál fogva gátolja a korpásodást és a túlzott faggyúmirigy működést.

galivali

2020. február 24.

Nem teljesen megszárított hajjal kimentem egy pillanatra télen, amitől nagyon durván korpás lett a fejbőröm. Rengeteg mindent kipróbáltam és egyre csak rosszabb lett. Aztán az itteni vélemények alapján megvettem ezt, és már a 3 használat után teljesen elmulasztotta a problémát. Azóta havonta egyszer használom, de szerencsére minden rendben van. A szaga nekem nem tetszett, de másnap már nem éreztem a hajamon. Állaga sűrű, kb e2 teáskanál mennyiséget használtam el egy hajmosásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

incifinci28

2020. január 4.

CSODASZER!!! én is kipróbáltam a több ezerbe kerülő samponoktól a tojassárgájás hajpakolasig mindent mire itteni vélemények alapján megvettem és használom, ahogy írják a flakonon. Nekem ez teljesen megtisztította a fejbőröm pedig szinte 5ft-os méretű korpa darabok ültek a fejemen és viszkedett és sötéthajon... de ez a sampon 3adik használatra teljesen megszűntette ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

maspit

2019. december 6.

Fejbőrviszketést majdnem tökéletesen elmulasztotta, a korpát nem teljesen, habár csak heti egyszer használom (a leírás szerint heti 2-szer kell használni a megfelelő hatás érdekében). Nem habzik túlzottan, nehéz eloszlatni a fejbőrön, ezért kb. 3-szor le kell mosnom vele, vagy másik samponnal átmosni a hajamat a használata után, hogy ne maradjon zsíros. A hét során viszont kevésbé zsírosodik tőle a hajam. Balzsam majdhogynem kötelező utána, csomóssá és nehezen fésülhetővé teszi a hajat.
Kicsit drága, főleg ahhoz képest, hogy mennyit kell elhasználnom egy hajmosás során.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Zood

2019. november 28.

Férjemnek valószínű inkább seborrheája van mint korpa ami azt jelenti hogy a fejbőrén nagyobb bőr darabok vannak és viszket is neki húzodszkodik a fejbőre. Nagyon csúnya. Az évek alatt szerintem mindent megvettem már neki a legtöbb hatástalan volt természetesen mind 1000 Ft feletti samponok. Láttam hogy erre szinte mindenki azt írta hogy jó mikor megláttam h mekkora azt hittem elájulok😂 Mondtam h rázza fel az fontos aztán várjuk a csodát. Első haj mosás után látható volt az eredmény. Mostmár a felét is elhasználta és tényleg egy csodaszer!! Azt kéne kitapasztalni h mindig ezt kell e használni vagy belefér más is. Zsirositja a haját de mivel rövid szerintem nem látszik. Nagyon örülök hogy megtaláltam❤️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

ritusss90

2019. november 14.

Sebhorrea-s fejbőrre ez a sampon a megoldás.
Hosszas szenvedés és próbálgatás után, ő volt az egyetlen aki segített.
Nemrégen elfogyott, gondoltam vissza állok mezei samponra, de azonnal elő is jött a sebh.
Ma akartam venni, viszont a Selsun Blue volt.
Annak ugyanez a hatóanyaga, viszont jóval drágább.
Megmostam a hajam, és ugyanaz a jóleső friss és tiszta érzés fogadott.
Kíváncsi leszek.
Írok majd oda is, ezt viszont nagyon ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Sebhorrea-s fejbőrre ez a sampon a megoldás.
Hosszas szenvedés és próbálgatás után, ő volt az egyetlen aki segített.
Ma akartam venni, viszont a Selsun Blue volt.
Annak ugyanez a hatóanyaga, viszont jóval drágább.
Megmostam a hajam, és ugyanaz a jóleső friss és tiszta érzés fogadott.
Kíváncsi leszek.
Írok majd oda is, ezt viszont nagyon ajánlom mindenkinek :)

Reni07

2019. november 8.

HASZNÁLAT EŐTT FELRÁZANDÓ!!!!! Amikor először használtam nem olvastam el a használati utasítást. Nem is használt. Ugyan olyan korpás volt a fejem és viszketett mint a fene. Csalódottan vettem tudomásul, hogy nem vált be. Majd egy pancsolás alkalmával olvasgattam az összetevőket és a használatát. Akkor láttam meg: FELRÁZANDÓ!!!! Így is tettem a következő használatnál. És láss csodát....remekül tette a dolgát. Korpa volt! Nincs! 🤗 Aki itt az oldalon azt mondja nem vált be, lehet ők sem rázták fel a terméket?!?! 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

barbarabalog

2019. október 22.

Párom használja, nagyon durván korpás volt a fejbőre. Mióta ezt használja teljesen megszűnt a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Kriszzta99

2019. szeptember 29.

Imádat, imádat, imádat! A Fiam korpájával évek óta küzdünk, bőrgyógyásznál is voltunk vele. Ez már a nem is tudom, talán huszonvalahanyadik dolog, amit kipróbáltunk és az első alkalommal rendbe hozta a fejbőrét. Jelenleg 1.699.- Ft és rendkívül kis flakon, de több ezerért is megvenném, mert tudom, hogy segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

timka

2019. szeptember 12.

Én is seborrheás fejbőrre használom. Többet váltogatok, mert hajlamos megszokni a fejbőröm a samponokat, de ez állandó a listán.
Viszont balzsam (jobbféle) kötelező utána a kifésülés érdekében :)
Illetve most már inkább 2000 ft körül van, nem 1500, de nekem ennyit megér, hogy ne viszkessen a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Viszont balzsam (jobbféle) kötelező utána a kifésülés érdekében :)

Babalupe

2019. május 25.

Férjemnek korpásodott a fejbőre, volt hogy darabokban hámlott. Semmit nem értek a nagy márkák korpásodás elleni samponjai, pedig szinte mindet próbálta. Rátaláltunk erre a csodaszerre, rögtön használt. Azóta csak időnként használja, de a korpának nyoma sincs. Érezni rajta a kénes illatot, de nem zavaró, sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.