Egyéb

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2021. május 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

1% szelénszulfid.

A készítmény hatóanyag tartalmánál fogva gátolja a korpásodást és a túlzott faggyúmirigy működést.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

KKati

2022. június 7.

Nagyjából 25 éve küzdök a seborrea-s fejbőrömmel és ilyen hatékony még semmi nem volt. Általában a fejbőröm megszokja adott terméket és kezdődik minden előlről. Ezidáig nem sikerült rájönnöm, hogy mitől erősödik ki időnként jobban, de néha nagyon csúnya tud lenni. Legutoljára sikerült egy házi hajfestéssel annyira kihozni megint a plakkosodást, hogy már a fodrász is szóvá tette, hogy ez nagyon csúnya és menjek orvoshoz. Azt persze nem tettem meg, mert nincs kedvem hozzá, voltam már és nem tudtak segíteni. Viszont épp ez a fodrász ajánlotta ezt a terméket, mert egyik vendége is ezt használja. Hát igen, csodát tett már 2-3 használat után. Azóta is használom minden alkalommal. Nálam a zsírosodást is csökkentette, igaz együtt használom a Tresemme Hydrate and Purify samponnal, lehet a kettő együtt tett jót a zsírosodásra hajlamos hajamnak. Próbálom majd csak minden második mosásnál hasznáni a Sellon-t, mert nem szeretném, ha ehhez is hozzá szokna a fejbőröm (bár eddig nem tette és már majdnem 1,5 hónapja használom)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 7.

En041112

2022. január 23.

Miután 2 sampon tönkre tette a hajam elkeseredésemben ehhez nyúltam. Korábban is hasznâltuk vagy őt vagy pedig a selson bluet és mindig volt belőle itthon.
3használat után elmondhatom hogy viszketés sehol viszont a korpa még jelen van de dolgozunk rajta ;) Az illatát én imádom fényes és puha lesz a hajam utana. Még eddig nem zsírosít de szerintem nem érdemes folyamatosan használni csak amikor a probléma fent áll mert hosszú távon zsírosít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 23.

Marina89

2021. július 7.

Alkalmanként használva szépen kordában tartja a fejbőrömön a pikkelysömört.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

Alkalmanként használva szépen kordában tartja a fejbőrömön a pikkelysömört.

Dokuro

2021. május 18.

Amit ígér azt hozza is, megszünteti a korpát teljes mértékben. Home office miatt tudtam tesztelni, meddig hatékony, és másfél hét után sem viszketett vagy korpásodott be a hajam. Viszont a zsírosodásra egyáltalán nem jó, igaz ezt nem is ígéri, úgyhogy még mindig keresem az álomsamponomat. Addig is lesz egy itthon tartalékba, míg tesztelgetek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

MakaiAndi1988

2021. április 13.

Nagyon szeretem ezt a sampon, igaz nem használom folyamatosan, mert tapasztaltam régebben, hogy egy idő után hozzászokik a fejbőröm és nem éri el a kívánt hatást, de sajnos amikor nem ezt használom, akkor a korpa és a szárazság is mindig visszatér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

hpcz95

2021. április 5.

Nagyon szeretem ezt a sampont, amikor száraz foltok jelennek meg a fejbőrömön, akkor hetente egyszer megmosom ezzel pár alkalommal, és szépen helyrehozza a szárazságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Niki9494

2021. április 4.

Végre...már annyi mindent kipróbáltam zsíros korpára és végre nem viszket nincsenek kis darabkák a fejbőrömön és nincs fura szaga se a fejbőrömnek.
A hajam még azért gyorsan zsírosodik ezt most próbálom tolni hogy nem mosom hátha hozza szokik mert két nap után már moshatnám,lehet a keratin kezelés miatt is.
Újra fogom venni és használni másik sampon mellett ,hogy a normális állapot megmaradjon
Kiszerelése lehetne nagyobb.
Örülök,hogy nem adtam fel a keresést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

Kiszerelése lehetne nagyobb.
Örülök,hogy nem adtam fel a keresést.

Regi88

2020. december 21.

Tartok egyet általában itthon! Ez már kb. elárul mindent...
Bár, kis mértékben használom korpásodásra / merthogy ritkán jön elő/, inkább a hajam minősége miatt! Sajnos, vannak időszakok, amikor semmilyen samponom nem használ, hajmosások után katasztrófális a vékonyszálú, fejre simuló " szösz" amit el kellene viselnem valahogyan ... nem jöttem rá, hogy miért jön elő ez a " jelenség" a hajamnál, de nagyon idegesítő, tapintásra és látványra is! Na, ilyenkor megmosom a sellonnal és láss csodát, erősebb és formálhatóbb tőle😊
A ritkán előforduló korpámat egy mosással eltűnteti!
A hajvégekre hosszú távon valóban veszélyes / balzsam kell/!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

Tartok egyet általában itthon! Ez már kb. elárul mindent...
A ritkán előforduló korpámat egy mosással eltűnteti!
A hajvégekre hosszú távon valóban veszélyes / balzsam kell/!

borsheni

2020. november 5.

Ez egy csodaszer, nekem nagyon bevált. Kb. a 3. vagy 4. használat után teljesen megszüntette a korpát, egyetlen hibája, hogy nagyon töri a hajvéget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

bioglar

2020. szeptember 24.

Az egyetlen sampon amitől nem viszket a fejbőröm, pedig már sok mindent próbáltam. A hajam is kicsit lassabban zsírosodik tőle. Nem szoktam folyamatosan ezt használni, mivel elég drága, akkor nyúlok érte, ha már nagyon viszket a fejbőröm a többi sampontól. De szerencsére már egy egyszeri használat megszünteti a kellemetlenséget. Annyi igaz, hogy szárítja a hajat és frissen festett hajra sem ajánlom, mert eléggé leszedi a festéket, legalábbis anyukám szerint, ő mindig festés előtt használja, amikor már úgyis mindegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0