Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2015. február 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

1% szelénszulfid.

A készítmény hatóanyag tartalmánál fogva gátolja a korpásodást és a túlzott faggyúmirigy működést.

Regi88

2020. december 21.

Tartok egyet általában itthon! Ez már kb. elárul mindent...
Bár, kis mértékben használom korpásodásra / merthogy ritkán jön elő/, inkább a hajam minősége miatt! Sajnos, vannak időszakok, amikor semmilyen samponom nem használ, hajmosások után katasztrófális a vékonyszálú, fejre simuló " szösz" amit el kellene viselnem valahogyan ... nem jöttem rá, hogy miért jön elő ez a " jelenség" a hajamnál, de nagyon idegesítő, tapintásra és látványra is! Na, ilyenkor megmosom a sellonnal és láss csodát, erősebb és formálhatóbb tőle😊
A ritkán előforduló korpámat egy mosással eltűnteti!
A hajvégekre hosszú távon valóban veszélyes / balzsam kell/!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

Tartok egyet általában itthon! Ez már kb. elárul mindent...
A ritkán előforduló korpámat egy mosással eltűnteti!
A hajvégekre hosszú távon valóban veszélyes / balzsam kell/!

borsheni

2020. november 5.

Ez egy csodaszer, nekem nagyon bevált. Kb. a 3. vagy 4. használat után teljesen megszüntette a korpát, egyetlen hibája, hogy nagyon töri a hajvéget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

bioglar

2020. szeptember 24.

Az egyetlen sampon amitől nem viszket a fejbőröm, pedig már sok mindent próbáltam. A hajam is kicsit lassabban zsírosodik tőle. Nem szoktam folyamatosan ezt használni, mivel elég drága, akkor nyúlok érte, ha már nagyon viszket a fejbőröm a többi sampontól. De szerencsére már egy egyszeri használat megszünteti a kellemetlenséget. Annyi igaz, hogy szárítja a hajat és frissen festett hajra sem ajánlom, mert eléggé leszedi a festéket, legalábbis anyukám szerint, ő mindig festés előtt használja, amikor már úgyis mindegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Veronikan21

2020. szeptember 23.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Még csak 2 hete használom, a korpát még nem szüntette meg teljesen, de látom a javulást egyértelműen. Amit még észrevettem, hogy a hajam sokkal puhább, fényesebb amióta ezzel mosom. Balzsamot használok mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

kikolett

2020. augusztus 9.

Nálam kordában tartja a korpát, de nem szünteti meg. Az első flakon után egy gyengébb korpásodás elleni sampont használva éreztem meg igazán a hiányát. Adok még neki esélyt, de nagy valószínűséggel mást is ki fogok próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

mlexa

2020. május 19.

Párom korpás hajára vettük, mert elég gyorsan hozzá szokott szokni a fejbőre a termékekhez, és utána már nem használnak neki. Ennek a felénél jár, de még hatásos. Pár használat kellett, hogy látható legyen a változás. Azt nem mondom, hogy 100%-ban megszűnt a korpa, de nincsenek azok a nagy hulló darabok, amitől szegény idegroncs tud lenni. :( Olyan 80%-nak mondanám, mert már csak apróbb korpák vannak.Viszont a viszketést teljesen megszüntette. Szóval egy próbát mindenképp megér, a borsos ára ellenére is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Pimili

2020. április 20.

Pompás! Immár több havi használat után: a párom sebes, seborrheás, korpás, gyulladt bőrét, szemben más szerekkel, pár használat után rendbetette. Nincs viszketés, seb, hulló bőr, szinte semmi! Abszolút ajánlom, nyilván minden reakció egyedi, de neki roppant hatásos, működik és ennyit bőven megér, valahogy tömény a hatóanyagtartalma, viszonylag sokáig elég nagyon sűrű használat mellett is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 20.

Anyics

2020. április 18.

Valóban csodaszer. Sokmindent próbáltam a sebes, viszkető fejbőröm elmulasztására, míg más samponok részben értek el eredményt, enyhítettek a tüneteken (a Nizoral volt a leghatékonyabb, de mellette is viszketett), addig ez a sampon teljesen elmulasztotta, el is felejtettem, hogy évekig szenvedtem. Kb. 2 hónapja használom, még nem váltottam át másik samponra, de idővel biztos elhagyom. Szárító hatása tényleg van, nem is kicsi, de megéri, a szárazságra pedig ott a balzsam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

galivali

2020. február 24.

Nem teljesen megszárított hajjal kimentem egy pillanatra télen, amitől nagyon durván korpás lett a fejbőröm. Rengeteg mindent kipróbáltam és egyre csak rosszabb lett. Aztán az itteni vélemények alapján megvettem ezt, és már a 3 használat után teljesen elmulasztotta a problémát. Azóta havonta egyszer használom, de szerencsére minden rendben van. A szaga nekem nem tetszett, de másnap már nem éreztem a hajamon. Állaga sűrű, kb e2 teáskanál mennyiséget használtam el egy hajmosásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

incifinci28

2020. január 4.

CSODASZER!!! én is kipróbáltam a több ezerbe kerülő samponoktól a tojassárgájás hajpakolasig mindent mire itteni vélemények alapján megvettem és használom, ahogy írják a flakonon. Nekem ez teljesen megtisztította a fejbőröm pedig szinte 5ft-os méretű korpa darabok ültek a fejemen és viszkedett és sötéthajon... de ez a sampon 3adik használatra teljesen megszűntette ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.