Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kudika, Módosítva: 2012. november 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Alkoholmentes intim nedvestörlő D-Pantheollal, kamilla és aloe vera kivonattal. Összhatásuknak köszönhetően gyengéden tisztít és nem irritálja a bőrt, optimálus tisztaságot biztosít bárhol. Hipoallergén termék fiziológiai pH értékkel, bőrgyógyászatilag és mikrobiológiailag tesztelt.

Lynu

2013. január 6.

Kényszerből vettem, mert gyorsan kellett és az első útba eső kisboltban nem volt más. Nem volt jó érzés, nem éreztem magam tisztának, az illatát pedig kifejezetten nem szerettem. Használtam néhányszor ezt követően is, de nem voltam vele elégedett. Végül amikor megláttam itt az összetevőket, kidobtam a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

Kudika

2012. november 12.

Ez, mint intim nedvestörlő? Azon gondolkozom, hogy nyáron át merjem-e vele törölgetni az izzadt testem, nehogy intim területen használjam! A csomagolásra fel van tüntetve, hogy alkoholmentes, de az összetevők között mégis befigyel, igaz rafináltak voltak, mert nem írták ki, csak rövidítve: Ceteareth Alc., Benzyl Alc.
Ajándékba kaptam, de már most látom, hogy soha sem fogom megvenni magamtól!
Az is érdekes, hogy (intim) mosakodó gél formájában szépek az összetevők, de ez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

Ajándékba kaptam, de már most látom, hogy soha sem fogom megvenni magamtól!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol