Serge Lutens

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2017. május 24.

Ár:   25 000 Ft

Serge Lutens 2000-es kreációja,mely csábítóan nőies,mély virágos illattal ajándékozza meg viselőjét.

Illatjegyei: jázmin,méz,benzoin,musk

Pajzs

2018. november 21.

Mediterrán alkony. Szinte lecsordul az ég. Jázminbokrok egy régi, ódon templomkertben. Bódul a pollen a levegőben, az úton széttaposott, nedvedző virágok és levelek. Sós ízt hoz a szél, a színesre festett házak mögött morajlik az ezerféle kék, tengervíz fehér lerakódásai ülnek csíkokban a naptejtől édes, forró bőrön. Bágyadtan, kéz a kézben sétálunk ebben a mézporos, koraesti csodában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

pagangoddess

2018. augusztus 5.

Görög barátnőmtől kapott minta alapján értékelek. Bódító, fullasztó, erős jázmin. Rajtam semmi mást nem érezni... Jázmin rajongóknak telitalálat lehet, nekem sajnos "nemgyerebe", páromnak egyáltalán nem tetszik.

Update: kevesebb mint 2 óra elteltével semmit sem érezni belőle (szerencsére???)... Csillaglevonás:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Verona5

2018. február 2.

Tényleg szép mézes jázmin illat, nagyon erőteljes és bódító, főleg kifújáskor, aztán egy másfél óra múltán már huss, el is illant a bőrömről. Rendesen vannak benne zöld jegyek a kezdetkor, nekem a harsanó zöldalma-héj és a frissen vágott petrezselyem ugrik be. Töménysége és kissé rideg eleganciája miatt biztosan nem tudnám viselni magamon, nagyon dámás. Korlátozott viselhetőségek okán inkább csak három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 2.

Cintia04

2018. január 27.

A legcsodálatosabb és legkifinomultabb jázmin amit valaha éreztem. Lelke érzékeny és szelíd mégis erőteljes és bódító. Természetközeli élményt nyújt mintha egy jázminkertben sétálnánk. Erről az illatról ez jutott eszembe:

"Menjetek ki a természetbe, s ismerjétek meg egymást ott, ahol az ember őszinte lesz." Móricz Zsigmond

Röviden, tömören ennyi. Mestermű ami igazán visszaadja a természet szépségét és, hogy mennyi szép dolog van az életben és azt meg is láthatjuk ha kicsit elcsendesedünk és önmagunkra figyelünk, ne ennek a rohanó és anyagias világnak akarjunk megfelelni. Tartós illat így egy hosszú utazást ígér. Kellemes utat mindenkinek! Önmaga felé <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

hulcsi

2016. szeptember 16.

Illik rosszat írni egy ikonról? Jázminnak jázmin, élénknek élénk, töménynek tömény. De nem tudom elképzelni, hogy hosszú távon el tudnám viselni bárkin is...pláne magamon. Szóval inkább nem is pontozom...de mégis, mert nem engedi elmenteni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Marcsi66

2016. május 26.

Ha tudtam volna,h létezik,biztosan nem vettem volna meg Michael Kors Jasmine parfümjét. ( ehhez képest gyenge próbálkozás,gyorsan túl is adtam rajta )
Ez a parfüm is egy érzés egy álom,,,elhiteti h Jázminország létezik,a hajamba a csillagokat belefonja,( a virág formája ) teljesen életszerű,és ettől válik annyira igazzá.,.egyiptomi és indiai jázminok az éjszakából,.a legszebb ,,és ilyet még nem szagoltam,nagyon gazdag,mély illat,tartós.sztem megfizethető,MINŐSÉG

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 26.

emb1p3

2016. január 20.

Ez az illat tényleg lélegzetelállítóan gyönyörű, valószínűleg el is sírnám magam az elragadtatástól, ha nem utálnám annyira a jázmint. De ami jó, az jó, el kell ismerni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Pöti

2016. január 5.

Jázmin, jázmin, jázmin. Rajtam csak és kizárólag jázmin. Semmi más nem bontakozik ki a bőrömön, csak a jéghideg jázmin. Gyönyörű illat, de a szőke hölgyekhez sokkal jobban illik sajnos. Pedig imádom a jázmint, de beismerem, amikor egy illattal nem passzolok össze.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

galagonyanya

2016. január 1.

Az egyik legcsodálatosabb jázminillat, amelyet valaha alkottak. Olyan érzés viselni, mintha egy kertben járnál, ahol jázminbokrok árasztják magukból édes illatukat, és ahogy leszáll az éj, egyre erősödik ez az illat, egyre hív, csalogat... Gyönyörű, nőies, gazdag illat, mélysége van. Csábít, de ha engedtél neki, nem hagy cserben, hanem társad marad. Mindörökre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

Villango

2015. november 29.

Maga az alkotás 5 csillag....nem adhatok 4-est. :)
Nagyon kifinomult, elegáns, imádom hogy ennyire kevés illatjegyből áll, ez igy tökéletes ahogy van.
Nekem viszont nagyon nehéz egy illat. Egy ideje viselve már finomodott, de frissen fújva nagyon erős, szúrós, idős gazdag nénik bundája és nehéz vastagszövésű ruháik árasztanak ilyen illatot, nekem 34 évesen egyenlőre hordhatatlan.Ez biztos a jázminnak köszönhető, mert ez egy szintiszta gyönyörű jázminbomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Maga az alkotás 5 csillag....nem adhatok 4-est. :)

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.