Egyéb

Ár:   9990 Ft, 13 200 Ft és 16 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. október 31.

Ár:   9990 Ft, 13 200 Ft és 16 490 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Shawn Mendes, kanadai énekes első parfüme, férfiaknak és nőknek.

Fejjegyek: ananász, piros alma, citrom

Szívjegyek: frangipáni, rózsa, juharszirup

Alapjegyek: fehér cédrus kivonat, pézsma, karamellkrém

Nikcsy91

2019. szeptember 15.

Bementem a parfümériába és kíváncsiságbòl levettem őt a polcròl. Ráfújtam a csuklòmra, utána egyből azon gondolkodtam, hogy mire emlékeztet az illat és a leszáradása. Beugrott: rajtam ez Versace-Crystal Noir. Meglepődtem. Semmi férfiasság. Nőként azt mondom még így is: köszönöm, de nekem ez egy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

CsinCsilla

2019. szeptember 14.

A minap illatoltam Müllerben, mire nagy nehezen megtaláltam.. hány kört tettem meg egy eladólánnyal karöltve, mire rájöttünk, hogy a férfiparfümök közé van eldugva ez a parfüm 😂😂 Az illatról: finom édes, gyümölcsös illat, szerintem inkább női, pasim nem tudnám elképzelni, de az ananászt egyből kiéreztem és nagyon megtetszett az illata. Az énekest ugyan nem kedvelem, tehát nem rajongóként véleményezés az illatot, hanem tényleg az illata voltam kíváncsi, és meggyőzött. Hétköznapokra szívesen elfújkálnék egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

wildrose

2019. szeptember 12.

Kifújáskor egy rövid ideig egzotikus ananászt érezni, aztán édes juharszirupot, leszáradása pedig krémes tejkaramellás. A mai trendeknek megfelelő édes, gourmand illat, szerintem kifejezetten csajos, semmi maszkulin nem fedezhető fel benne, így nem teljesen értem, miért is uniszex. Intenzív és tartós is, tinileányom legnagyobb megelégedésére.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 12.

pomme

2019. augusztus 27.

Ma kaptam kézhez a fújósomat, köszönöm még egyszer Melani79 :) Nagyon finom karamellkrémes-juharszirupos illat, hasonlít Britney Private Show-jára, csak ebben nincs az a minimális kávé sem, ami Britney parfümjében meglapult, meg szerencsére se mandarin, se nektarin nincs benne, amik miatt végül megváltam a Private Show-tól. Szóval ez egy Private Show kávé és a zavaró illatjegyek nélkül :)
Egy fújásnyi kb fél napot bír ki rajtam, de nem mondanám, hogy gyenge, mert az egy dolog, hogy mások érezték, de én is éreztem, ami finom illatoknál szinte sosincs így Murhpy törvénye miatt. Rendelni fogok belőle egy nagy üveggel, mert hiába nem egy kuriózum, nagyon finom, pont megfelelő hatósugarú és pont annyira édes, amennyire az én ízlésemnek megfelel. Rajtam nem lesz uniszex egy kicsit sem. Meg is lepődtem, mert az uniszex parfümök rajtam szinte kivétel nélkül elférfiasodnak, hogy a végén nem is tudom őket használni, de ez egy icipicit sem lesz ilyen. Na nem mintha bánnám :)
Ja, fogalmam sincs, hogy milyen zenét játszik ez a srác, aki a nevét adta hozzá, gyanítom nem olyat, amit én szeretnék, úgyhogy ez nem egy rajongói vélemény :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

csaktom

2019. augusztus 5.

ez volt életem első parfümje, aminek nem volt illata. szaglásztam, szaglásztam és nem éreztem semmit

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Rhodesian Ridgeback

2019. augusztus 5.

Nem a nyekergő, énekes srác ellen szól. Egyrészt nem sok köze van az illat kikísérletezésében, másrészt nincs bajom vele (csak ne halljam énekelni). Mondanám, hogy illatilag zsákutca, mert a nőkön nem hiszem, hogy nőies, a férfiakon 100, hogy nem férfias, ezért hát kizárólag rajongóknak! Akik főleg tini lányok, vagy meleg/lányos viselkedésű srácok, de szerintem még ők se vállalnák be ezt az illatot, mert nagyon feminim. Aztán ki tudja...
Egyébként tipikus celebparfüm, minimális hatótávval, 1-2 órás tartóssággal, 0 projekcióval és semmi csavarral.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Melani79

2019. június 20.

Ma jött meg. Féltem mert unisex illat, de mikor megszaglásztam egy finom kellemes édeskés illat csapott meg. Nem tudom hogy a férjemé lesz vagy az enyém :-)
Egy-két 5 ml eladó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

Egy-két 5 ml eladó lesz.

KoviKata16

Korcsoport: < 18
2019. március 23.

Nagyon tartós és egyszerűen imádom az illatát

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 23.

Nagyon tartós és egyszerűen imádom az illatát

Violetta09

2017. december 25.

Imádom. Csodás illat, édeskés, tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Imádom. Csodás illat, édeskés, tartós.

Svetlana

2017. december 9.

Friss, unisex illat. Nekem kicsit túl férfias. Túlnyomórészt vizes, citrusos. Az üvege is aquás. Tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol